Raputa ja küpseta metoodikat samm-sammult

Shake and Bake Meth step-by-step

  • Good

    Votes: 21 65.6%
  • Bad

    Votes: 5 15.6%
  • Hmm...

    Votes: 6 18.8%

  • Total voters
    32

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Raputa ja küpseta metoodikat samm-sammult
P1lGjFiLq2
Vahendid, mida ma kasutan, saab ilmselt asendada teistega... Näiteks: Te ei vaja beebitoidupurke, kui teil on parem või mugavam mahuti oma atsetooni / epsomi ja isopropanooli / epsomi segude jaoks, kui te panete need sügavkülma, kui soovite ümberkristalliseerida, kuid ma soovitan teil tungivalt kasutada kemikaale, mida ma loetlen, või midagi samaväärset või kvaliteetsemat.
  • 1 karp 12-tunnise või 24-tunnise (2,4 grammi pseudoefedriini)
    • Võib olla Sudafed või mõni geneeriline ravimpreparaat
    • Sõltuvalt poest ja tüübist maksab umbes $6 - $12.

  • 1/2 - 3/4 tassi leelist (naatriumhüdroksiid - NaOH)
    • Ma kasutan Roebic Laboratories Crystal Drain Opener'i Lowe's'ist.
    • Ace Hardware on ka väiksemaid mahuteid 100% leelist, mis on umbes $7
    • Maksab umbes $16 koos maksudega 2lb konteineri eest.

  • 1/4 - 3/8 tassi ammooniumnitraadi kristallid (NH4NO3- AN)
    • Ma kasutan kristalle, mis on pärit The Dollar General'i kiirjääkompresside seest.
    • Maksab 1,50 dollarit iga jääkompressi kohta.
    • Te kasutate umbes 1 kohta 2 kokkade kohta või nii
    • Mul võttis kaua aega, kuid ma leidsin MSDS või midagi, mis kinnitas, et sisu sees AN Ice Compresses oli nagu 98%-99% AN
§ Enamik Instant Ice Compresses nüüd on tehtud UREA... Sa pead saada AN.

  • 1/2 pudel Coleman's Premium Camping Fuel o Punane pudel Walmartis
    • Maksab umbes 6 dollarit
    • Ma ei ole näinud mingit erinevust tulemustes osta pesemine Coleman's Premium First, nii et ma ei raiska oma aega
    • Vaadake, ma tean, et see teeb haiget hulga vaginaid seal, nii et siin on asi...
§ Ma kasutasin mõnda aega VM&P Naphtha, kuid see on piinlik, et seda paska piisavalt soojana hoida... eriti läbi paksu perse Soda stream'i pudeli
§ Ma kasutasin ka Diethyl Ether'i mõnda aega ja see töötas suurepäraselt, ma lihtsalt väsisin sellest, et pidin purgid tühjendama ja veepesu tegema selle pasaga.
§ I LIKE COLEMAN'S!!! Kui sulle see ei meeldi, siis vist elad ilmselt...

  • 1 Soda stream plastpudel (500ml)
    • Mina ostan Walmartist 2 pudeliga pakendi.
    • Maksab umbes 14 dollarit
    • Ma kasutan neid paar korda uuesti, kuigi paljud teised soovitavad seda mitte teha, aga mina olen odav ja mul ei ole olnud mingeid probleeme.
    • Ainsad teised Reageerimisanumad (RV), mida ma olen kasutanud, on 600ml või nii Smart water Bottle ja 1 Litter Smart water Bottle
§ Kui te kasutate midagi sellist, siis Gorilla teipige pudeli põhi ja õmblused alt ülespoole, et suurendada survetugevustust

  • 2 Energizer Advanced Lithium AA patareid
    • Mina ostan 4 pakki Walmartist
    • Maksab umbes $6 4-packi eest
    • Energizer Ultimate töötab sama hästi, kuid nad on kallimad ja korpus on raskem läbi lõigata

  • Paar pudelit pudelivett- Tavaliselt umbes 10 - 20 tilka müriaathapet (nimetatakse ka soolhappeks -HCl)
    • Ma ostan Lowesist
    • 1 Gallon kannu
    • Maksab umbes 8 dollarit

  • Mõned Epsom sool
    • Ostan Walmartist
    • Suur konteiner maksab umbes $ 1

  • Mõned atsetooni
    • Ostan Lowesist
    • Ma usun, et see on umbes kvart, metallist konteineris ja maksab umbes 7 dollarit.

  • Mõned Isopropanool alkoholi, kui soovite ümberkristalliseerida
    • Ma ostan suure konteineri 91% alkoholi Walmartist.
    • Maksab vähem kui 3 dollarit

  • Paar PVC torulõikurit, nii et ma sain oma Lowesist
    • Maksab umbes 10 dollarit või nii
    • Kasutan neid, et lõigata korpus ära patareide kohta

  • Paar paari plyer nii et ma ei ostnud neid, sest mul oli juba neid, kuid ma loodan, et sa oecan aru, kus saada mõned
    • Ühte neist kasutatakse aku hoidmiseks korpuse lõikamise ajal ja teist kasutatakse aku "sisikonna" väljatõmbamiseks.

  • Hulk kohvifiltreid

  • paar vatipalli

  • Föön

  • paar toidupoe kotti, mida saab kasutada prügikottidena.

  • Paar 1 kvartali suurust zip-lukuga kotti (mulle meeldivad need, millel on libisevad tihendid).

  • Silmatilk

  • Midagi, millega testida PH väärtust
    • Ma kasutan tavalist basseini PH testikomplekti (valus, aga see töötab).

  • Müürikivipurk

  • pöidlakinnitus

  • Õmblusnõel

  • Plaat, mida saab kasutada aurustusplaadina.

  • 2 pritsiklaasi

  • Paar klaasist beebitoidupurki

  • Plastikust lehter

  • Blender

  • 1/4 tassi mõõtetass

  • 5 väikest Tupperware konteinerit koos kaanega

  • Mis tahes kaitsevahendid, mis aitavad teil end turvalisemalt tunda (Kitty Litter, kindad, näomask, mis iganes).
    • Soovitan midagi, mille kaudu hingata, et te ei hingaks sisse hunnikut ammoniaaki... See jama on vastik.
    • Ausalt, ma tavaliselt keedan autos või magamistoas bokserites, aga ma tean, et sitt võib valesti minna ja see on lihtsalt rumalus... Palun, ohutus ennekõike.

Ma tean, et see tundub/kõneleb nagu palju paska, aga ärge laske end heidutada... See maksab tõenäoliselt umbes $100-$150 teie esimese keetmise eest ja umbes $20-$30 iga järgmise keetmise eest... Tõenäoliselt saate 1.5 - 2 grammi kvaliteetset metamfetamiini, mida saate müüa vähemalt 25% ja hoida väga turukõlblikku toodet hinnaga $100 grammi, nii et teil on umbes $185 - $250 tänavaväärtusega toode iga keetmise eest... Li(NH3)4 arvab, et see on päris hea investeeringu tasuvus, kuid Li(NH3)4 ei hooli, sest talle meeldib kogu toote kuritarvitamine iga keetmise ajal koos oma naisega...

OK... Nüüd teeme tegeliku protseduuri ülevaate või "RECIPIE". Ma teen seda nii, et te saate lihtsalt järgida samm-sammult protsessi, mis ei ole "liiga" sõnaline... Lihtsalt veenduge, et te saate aru, mida teete, enne kui te alustate... Uskuge mind, see protsess on VÄGA LIHTLIK ja väga vähe ohtlik, "KUI" te saate aru, mida teete... Ainus TÕELINE OHT on kõik need kuradi üle-eestilised Hillbilly Geeniused, kes usuvad, et lugemine on linnarahva jaoks. Palun ärge lisage naeruväärselt võimendatud väärarusaamale, et see on üliohtlik protseduur, mis meie süütuid neightbors'e õhku laseb... See on halb reklaam!

Lisatud Info Dean tõi minu tähelepanu, ja on õige, nii et ma mõtlesin, et ma toimetan seda enne, kui mul on mõned lõbus saada keelatud sellel saidil, sest kogu see tüli, vingumine ja valus tussu hõõrumine kaotab minu jaoks huvi...



Igatahes:

Kui teil ei ole suurt kiirust, et lõpetada keetmine, siis ei ole vaja äärmuslikku survet, et pronksi Li, nagu tegelikult, võite saada RV kõik koormatud & jätta kork veidi ventileeritud, ja tulla tagasi paari tunni pärast, ja olla pronksitud... Eeldades, et teil on piisavalt AN ja leelis, et toota piisavalt ammoniaagigaasi, et pronksida Li...

Lihtsalt pidage meeles, et soojus ja rõhk on uskumatult olulised, kui te lisate PSE-d, ja kogu aeg, kui PSE reageerib Li Bronze/Amide... Sa vajad siin kõrget rõhku, kui tahad head dopingut...

COOL!

Põhiprotseduuri ülevaade:

1. Asetage kiht Epsom-soola küpsetusplaadile ja küpsetage ahjus 400 kraadi juures umbes tund või 2 tundi.

2. Purusta kuivsool peeneks pulbriks ja pane umbes pool tolli kuiva soola igasse beebitoidupurki.

3. Lisage ühte purki atsetooni ja teise purki isopropanoolalkoholi, kumbki umbes 3/4 ulatuses, ja asetage mõlemad sügavkülma.

4. Veenduge, et teie sooda veepudel on täiesti puhas ja TÄIELIKULT kuiv.

5. Valmistage ette tööpiirkond, koristage see ning kõik materjalid ja tööriistad peavad olema tööpiirkonnas kergesti kättesaadavad ja organiseeritud

6. Pange oma PSE tabletid blenderisse, segage need peeneks pulbriks ja pange pulber väikesesse Tupperware-konteinerisse, mis on kaanega suletud.

7. Mõõtke välja 1/2 tassi leelist ja pange leelis väikesesse Tupperware-konteinerisse, mis on suletud kaanega.

8. Mõõtke välja 1/4 tassitäis leelist ja pange leelis väikesesse Tupperware-pakendisse, mis on suletud kaanega.

9. 10. Lõigake Instant Ice kompressi pakend lahti, visake sisemine veekott ära, mõõtke välja 1/4 tassi AN-kristallid ja pange need väikesesse kaanega suletud Tupperware-konteinerisse.

10. Mõõtke välja 1/8 tassi AN-kristalle (1/2 1/4 tassi mõõtetassist) ja pange need kaanega suletud väikesesse Tupperware-konteinerisse.

11. Valage umbes 1/4 Coleman's kütusepudelist kilekotti ja hoidke kott järgmise sammu jaoks käepärast.

12. Eemaldage liitiumribad 2 AA patareist:
  1. Hoidke patarei ühte otsa tugevalt kinni pliiatsiga
  2. Kasutage teise käega PVC torulõikurit, et lõigata patarei korpus läbi
    • Püüdke võimalikult hästi vältida lõikamist mööda korpust ja aku "sisemusse"
    • Pinghat (mulle meeldib ta), soovitas kasutada steak noa, et saagida läbi korpuse ilma sisikonda kaevamata, siis tõmmates korpuse lahti... Ilmselt on palju lihtsam viis seda proovida ja ma kavatsen seda jama järgmine kord proovida
  3. Kui korpus on kogu aku ümber lõigatud, pane lõikur maha ja kasuta teist paari pliiatsit:
    • Hoidke aku teist otsa tihedalt kinni.
    • Painutage akut edasi-tagasi, kasutades mõlemas käes olevaid lülid, et tagada korpuse läbilõikamine kogu ulatuses.
    • Hoides aku mõlemat otsa tugevalt kinni, tõmmake korpust lahti, nii et korpuse üks külg tuleb lahti, paljastades aku "sisemuse".
    • Visake eemaldatud 1/2 aku korpus ära ja kasutage nüüd vabaks jäänud pliiatsid, et klammerdada aku avatud sisikonda, hoides samal ajal korpust kinni teise paari pliiatsitega... nüüd tõmmake uuesti lahti ja "sisikond" vabaneb korpusest.
    • Asetage "sisikonnad" otse kütusesse Ziploc-kotti ja hoidke neid võimalikult palju kütuses vee all.
  4. Korrake seda protsessi teise akuga
  5. Eemaldage Ziploc-kotist liigne õhk ja sulgege see.

13. Lisage 1/4 tassi Tupperware-pakendis olev AN RV-sse, kasutades selleks lehterit.

14. Lisage 1/2 tassi Tupperware mahutis leelist RV-sse, kasutades selleks lehterit.

15. Lisage 2. 1/4 pudelist Coleman's kütust, kasutades selleks lehterit.

16. Eemaldage liitiumribad aku sisemusest:
  • Avage Ziplock-kott, mis sisaldab kütust ja aku sisikonda
  • Pange puhtad käed kütusesse ja rullige 1. rull aku sisikonda lahti, hoides neid kogu aeg vee all
  • Leidke liitiumiriba (see on tuhm hall välimusega riba, mitte must ja läikiv hõbedane riba).
  • Eemaldage Li-riba veel kütusesse kastetuna ja visake ülejäänud aku "sisikond" toidupakendisse (eemaldage ja visake kindlasti ära ka läikiv kokkuvolditud metallitükk, mis on Li-riba ühe või teise otsa külge kinnitatud).
  • Korrake protsessi 2. rulli "sisikonna" jaoks.
  • Nüüd rebitakse maha umbes 3 tolli pikkune Li tükk ja hakatakse seda väikesteks tükkideks rebima, mis mahuvad läbi truubi ja matkaauto sisse (pole tähtis, kas need on lamedad või kokku keritud või kokku volditud, lihtsalt hoidke need suhteliselt väikesed).
  • Korrake seda protsessi, kuni kogu Li on RV-s.

17. Valage kütus Ziplock-kotist matkaautosse, kasutades selleks lehterit.

18. Eemaldage lehter ja keerake kaas matkaautole peale.

19. Kui reaktsioon on juba arenemas (ammoniaagi (NH3) mullid, mis tekivad reaktsiooniainete alumisest kihist ja liiguvad läbi NP RV ülemisse ossa), siis selleks ajaks, kui kork on peal... jahtuda. Kui mitte, siis keerutage RV-d kergelt, et mõned reaktsioonivahendid põhjaosas seguneksid kokku koop ja käivituks reaktsioon...

20. Fööni võib kasutada sel hetkel ja kogu ülejäänud keetmise ajal, et algatada/liigendada reaktsiooni RV-s.

21. Hoides RV-d mõlema käega, kasutage pöidlaid, et "suruda sisse" pudeli keskele, et testida siserõhku

22. Proovige seda survetesti ümber kogu pudeli, et leida koht, mida on kõige lihtsam sisse suruda, ja märkige meelde, kus see koht on, sest seda punkti kasutate kogu keetmise ajal rõhu jälgimiseks.

23. Laske reaktsioonil jätkuda, jälgides samal ajal rõhku, kuni rõhk tõuseb piisavalt kõrgeks, et õigustada rõhulangetamist (Burp):
  • Need Soda stream pudelid on koletised ja suudavad hoida uskumatult suurt siserõhku, ilma et see ebaõnnestuks, nii et ärge röögake RV-d enne, kui te ei suuda pudelit kuidagi oma mõlema pöidla jõuga kokku suruda.
  • Esimene röögatus on tõenäoliselt vajalik umbes 2-5 minutit pärast seda, kui reaktsioon hakkab tõesti käima, kuid lähtuge rõhu, mitte aja järgi.
  • Pärast paari röögatamist esimese 10-15 minuti jooksul, kui reaktsioon on veidi aeglustunud, tuleb enne PSE lisamist veel paar korda röögatada.

24. Kui rõhk saavutab lävendi, röögake RV-d:
  • Keerake RV kork aeglaselt lahti just nii palju, et väga väike rõhk pääseks välja ja et reaktsioon hakkaks taas tugevalt käima, ning sulgege kork.
  • Kõrgsurve gaaside väljumisel RV-st võib kostuda vilisev heli... Hea märk sellest, et lasete rõhul enne väljalaskmist piisavalt suureneda.
  • Te võite isegi näha, kuidas NH3 gaas tulistab korgist välja nagu aur, mis puhub triikraua küljest välja... Hirmutav, kuid väga hea märk sellest, et te saavutate soovitud rõhu.

25. Kui kõik läheb hästi, peaksite nägema, et esimese 10 minuti jooksul hakkavad RV ümber moodustuma väikesed pisikesed pronkshelmed, mis hõljuvad lihtsalt NP peal, mis on segunenud Li-ga.

Kui 10-15 minuti jooksul ei teki pronksi, on see üsna hea märk sellest, et te ei lase RV-s piisavalt rõhku tekkida ja te kas röögite liiga vara, liiga tihti või mõlemat. Ei ole suur asi... Ole lihtsalt tähelepanelik ja õpi.

26. Keerake pudelit ja/või soojendage fööniga vastavalt vajadusele, et reaktsioon jätkuks kogu selle protsessi jooksul tugevalt

27. Jätkake seda protsessi tõenäoliselt umbes 25-45 minutit (vähem röögatusi ja tugevam ammoniaagi reaktsioon = kiirem Li pruunistumine = vähem aega... nii et Kind a raske anda teile täpset ajakava siin), kuni umbes 3/4 Li-st RV-s on muundatud pronksiks.

Roosa värvus kütuses hajub nende esialgsete 25-45min jooksul ja selge kütus muutub uduseks, kuna see küllastub Li pronksosakestega.

28. Lahtistage aeglaselt RV-korki, laske kogu rõhk välja ja eemaldage kork.

29. Kui reaktsioon on sel hetkel aeglustumas, laadige RV uuesti, lisades RV-sse läbi puhta truubi ülejäänud 1/8 tassi AN-i ja seejärel ülejäänud 1/4 tassi leelist. Rohkem AN-i või leelist ei ole vaja lisada, kui reaktsioon jätkub tugevalt, et see õige, et tü r, et saada gr kutt tü r saada see tü tü tü

30. Lisage PSE aeglaselt RV-sse läbi truubi ja seejärel eemaldage truup ja keerake kork tagasi RV-sse.

31. Loksutage pudelit umbes 10 sekundit...

32. Jätkake pudelist välja raputamist

pudelit nii palju kui võimalik, jätkates samal ajal rõhu reguleerimist fööniga ja röögatamist järgmise 20-30 minuti jooksul.

33. PSE peab põhinema enne, kui PSE ja Li vahel saab toimuda reaktsioon, nii et läheb natuke aega (võib-olla 10-15 minutit, enne kui näete, et kütus hakkab tõesti tumedaks muutuma nagu šokolaadipiim).
  • TÕSINULT oluline on hoida rõhk RV-s kõrge ja kütuse temperatuur võimalikult soojana selle aja jooksul, sest see aitab kaasa PSE ja Li vahel toimuvale reaktsioonile.
  • Pärast seda, kui kütus on RV-st välja raputatud, hakkab kütus tumedaks muutuma ja muutub pärast pudelisse laskmist jälle läbipaistvaks.
    • See värvimuutus toimub tõenäoliselt mitu korda
    • Mõnikord ei lähe kütus tõesti nii tumedaks kui teistel kordadel... see on ok... lihtsalt jätkake...

34. Kui te jõuate punkti, kus te suudate pudelist kuradi välja raputada, siis panete selle maha... ja kütus settib ja muutub uuesti selgeks umbes 30-45 sekundi jooksul, on teie keetmine lõpetatud.
  • Teil jääb kütuse peal veel natuke Li hõljuma, kuid see peaks olema väga väike kogus võrreldes algse kogusega, ja ülejäänud tükid on õhukesed ja oluliselt reageerinud pronksiks
  • Kui teil on ikka veel märkimisväärne kogus Li, ärge muretsege selle pärast... Alereageeritud toode on ikka päris korralik ja järgmisel korral saate paremaks

35. Lõdvendage aeglaselt RV-korki ja laske kogu rõhk välja

36. Valmistage lehtris ette 2 vatipalli, mis on tihedalt varrega täidetud, umbes 7 kohvifiltrit lehtris ja umbes 1/2-tolline kiht kuiva Epsom'i ühes keskmises kohvifiltris

37. Kasutage ettevalmistatud lehtrit, et filtreerida ettevaatlikult kütust, valades seda RV-st Mason Jar'i.
  • Ärge täitke lehtrit kunagi rohkem kui umbes 1/2 ulatuses täis, et vältida osakeste sattumist üle, ümber või läbi filtrite.
  • Kui te tühjendate kütust RV-st lehtrisse, valatakse osa Li ja reaktiivaineid samuti lehtrisse... See on okei.
  • Kui viimane osa kütusest on nõelas, segage reaktiivainete ja Li hunnikut väikese puust või plastist lusikaga või millegi sarnasega, mis on puhas ja kas puidust või plastikust, et kinni jäänud metaani saaks koos kütusega läbi filtrite edasi liikuda.
  • Lisage veel veidi puhast kütust filtritesse lehterisse, segage segu uuesti ja laske kütusel koguda ülejäänud metamfetamiini müüriklaasi.
  • Oncet ta filtrites ei ole enam kütust, eemaldage need lehter, pigistada neid üle lehter, et saada nii palju met / kütuse kui võimalik, dumpingu sisemine sisu, et nad sisaldavad plastist Ziploc baggie, ja visata filtrid
  • Eemaldage vatipallid lehtri küljest, pigistage neist kütus pihku ja visake need ära.
38. Kallake RV sisu samasse kotikesse koos ülejäänud reaktiivsete ainetega, mis on pärit lehterist, lisage sellesse kotikesse veidi puhast kütust, sulgege kotikene ja raputage seda 5-10 minutit, et saada võimalikult palju kinni jäänud metamfetamiini reaktiivsetest ainetest välja.

39. Korrake filtreerimisprotsessi nagu enne, filtreerides uut kütust kotikesest algsesse kütusesse Mason Jar'is, kuid seekord, kui kütus on läbi filtreeritud, pärast filtrite ja vatipallide pigistamist, et saada üleliigne kütus, visake filtrid ja vatipallid lihtsalt kotikesesse koos ülejäänud reaktiivsete ainetega, sulgege see ja pange see kõrvaldamiseks kõrvale.

Vee tõmbamine
  • Kui soovite teha gaasi tiitrimist, siis palun tehke seda... Water pull on see, mis mulle meeldib...
  • Kui teil on küsimusi Gaasimise kohta, küsige ECSTACYBEANSilt... See tüüp armastab Gaasimise kohta rääkida... ja edasi... ja edasi... ja edasi... ja edasi...
40. Lisage Masoni purgis olevale kütusele võrdne kogus külma vett, pange kork kindlalt peale ja raputage seda umbes 3-5 minutit, et kütust pesta ja teatud lisandid eemaldada.

Ärge tehke seda veepuhastust, kui kavatsete oma narkootikumi paugutada, sest väävli lisandid, mida te ära pesete, on just need asjad, mis annavad selle kuradi suure alguse, mis võtab su pea välja ta selle maailma, kui sa saad kätte mõne hea Banger's Dope'i narkootikumi.

41. Kallake kütuse/vee segu kilekotti, pitseerige see ja riputage see siis koti nurga külge seinale, kus on kleepsu.

42. Laske kihtidel eralduda (Kütus on üleval ja määrdunud heitvesi all), torgake õmblusnõelaga auk läbi kotikoti alumise nurga ja laske heitveel äravoolata suvalisse konteinerisse, et see saaks ära visata.

43. Kui vesi on peaaegu kadunud, vahetage jäätmekonteiner Mason Jar'i vastu ja koguge kütus kokku.

44. Korrake seda pesemisprotsessi veel 1 kord

45. Pärast 2. veega pesemist valage kütus Mason Jar'ist plastmassist Ziplock-kotti ja lisage 1/4 tassitäit vett.

46. Lisage silmatilkade abil 1-2 tilka HCl-hapet kütuse ja vee segule, raputage seda minut aega.

47. Laske segul settida ja eralduda ning võtke proov veekihist, et testida PH väärtust.

Kasutage pikka silmatilguti või nõelata süstalt, et pääseda ligi kütusekihi all olevale veele

48. Korrake seda protsessi, kuni veekihi PH on vahemikus 6,8-7,2.
  • Kasutage mingit PH-testi (mõõtur, ribad, tilgad, mis iganes).
  • Kui PH on umbes 9, lisage lihtsalt üks tilk HCLi korraga ja testige PH pärast iga tilka uuesti.
  • On väga lihtne, et PH langeb järsku alla sihtväärtuse 7 ja narkootikumid ei suitseta hästi.
  • Ma tahan, et Y'all seda osa hästi teha, et te saaksite ühineda minuga Nagging Beans'ile meie narkootikumide EI ole perses
49. Laske kihtidel settida ja eralduda, kasutage nõela, et torgata auk läbi kotikese alumise nurga ja laske meta/vee lahus oma aurustusplaadile (Pyrex tassi, kui soovite).

50. Torgake auk kotikese nurka, kui vesi on peaaegu täielikult äravoolanud, ja seejärel laske kütus tagasi Mason Jar'ile.

Ärge laske kütust läbi äravooluava aurustusplaadile voolata.

51. Korrake kütuse veega pesemist, 1/4 tassi vee lisamist, PH neutraliseerimist (seekord on vaja tõenäoliselt ainult 2-3 tilka HCL-i kokku) ja vee/methi kogumist veel kord samale aurustusplaadile

52. Kasutage fööni ja valikuliselt kuuma plaati või mitte gaasipliiti, et aurustada plaadil olev vesi, jättes plaadile metakristallkihi.

53. Kasutage habemeajajat, et kraapida kogu metamfetamiin kuhjaks.

54. Siinkohal võite soovi korral kuritarvitada
  • Tulevane atsetoonipesu tagab, et see põleb puhtalt teie fooliumile või pizzale
  • Võite jätkata sealt edasi ümberkristalliseerimisega, kui soovite, kuid see ei ole vajalik

Atsetooniga pesemine

55. Laske metüülil täielikult kuivada

56. Purustage metakristallid peeneks pulbriks ja pange pulber süsteklaasi

57. Kasutage silmatilguti, et tilgutada sügavkülmas olevast purgist veidi atsetooni ja lisage seda süsteklaasis olevale metamfetamiinile, kuni pulber on hästi kaetud, keerutage segu umbes 30-60 sekundit ja seejärel kallake segu uuele puhtale aurustusplaadile...

58. Hoidke aurustusplaati kerge nurga all, et liigne atsetoon saaks ära voolata ja koguneda plaadi põhja koos lahustunud lisanditega.

Hoidke need vastikud lahustunud lisandid, et kasutada neid müüdava jama tükeldamiseks või et hiljem suitsutada, kui olete hädas, sest see sisaldab ikka veel natuke metamfetamiini

59. Kraapige ülejäänud metakristallid šotiklaasist taldrikule koos ülejäänud metaga, kasutades selleks nuga või raseerija või mida iganes, ja seejärel puhastage šotiklaas.

ReCrystalization

60. Kraapige puhtad metakristallid, mis ei lahustunud, kuhjaks kokku, laske neil täielikult kuivada ja purustage need peeneks pulbriks ning lisage uuesti puhtasse šotiklaasi

61. Kasutage veelkord puhast pipetti, et kanda isopropanoolalkoholi soolata osa sügavkülmas olevast purgist väikesesse kastrulisse ja kuumutada pliidil, kuni see hakkab keema...

62. Kasutage pipetilabidat, et lisada aeglaselt kuuma isopropanoolalkoholi metüülle süsteklaasis.
  • Just niipalju, et amfetamiin lahustuks täielikult.
  • Segage... MA lahustub... kõik, mis ei lahustu, on rohkem ebapuhtust
  • Sifoonige ISO/MA ettevaatlikult 2. shotiklaasi, jättes tahked lisandid esimesse shotiklaasi.

63. Kuumutage ISO/MA-d, kuni näete, et filmi esimesed märgid hakkavad pinnal arenema.

64. Eemaldage kuumusest... lisage veel üks või kaks tilka ISO-d, lisage veel paar tilka atsetooni, ja laske aurustuda.
  • Külmutamine võtab umbes 6 tundi, tekitab kõige väiksemaid kristalle.
  • Külmik = kauem ja suuremad kristallid
  • Toatemperatuur = pikim ja suurimad killud

65. Eemaldage õrnad kristallid ettevaatlikult, kui nad enam ei kasva.

66. Andke kristallidele, kui need on täiesti kuivad, veel üks viimane kiire loputus kuiva külma atsetooniga, et eemaldada pinnal olevad lisandid, ja laske veel üks kord täielikult kuivada...


Teil on nüüd ilusad kristallselged killud, mis saavad teid "EI" kõrgemale kui sool, millega te alustasite, kuid nad on ilusad. Suitsutage neid kristalle, vaadake, kuidas see jookseb (puhas nagu vesi, millel on vähe või üldse mitte jälgi), vaadake, kuidas see praguneb tagasi, see on nagu Magic.

See on see.

Tõesti, see on nii üksikasjalikult Theo sammude kaupa kui ma suudan olla... Kui sa ikka ei suuda seda järgida, siis PALUN lihtsalt osta oma narkootikumid kelleltki, kes seda suudab!

Ma soovin teile KÕIKidele suurimat edu!

Veelkord, eelnev postitus oli 100% hüpoteetiline stsenaarium, mille ma genereerisin selle teema lugemisel kogutud teabe põhjal... Ma ei ole kunagi tegelikult teinud ühtegi selles teemas loetletud asja, kuna need on ebaseaduslikud, ja ma ei taha, et keegi teine teeks ka midagi selles teemas, kuna see on ebaseaduslik. See on lihtsalt väljamõeldud lugu, mille ma välja mõtlesin.



Viimati muutis Li(NH3)4
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Mis see on?
 

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Ammooniumnitraat, et lühendatult kirjutada ☺️
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii ampaskopi.. bahasa indonesia bisa? ma nägin puhast efedriini pillid saab Ki*miafarm* kuid nii kallis indo turul Rp. 1.000k lihtsalt saada 6g puhas. Teine võimalus on Neo Napacin tablett u saab 10g lihtsalt 600k rupia. Aga u peab ekstraheerima või minema välja teofülliin kõigepealt, et saada puhas eph. Kuidas ekstraheerida neid, et saada puhas Eph Neo Napacin tabletist ?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii AMPASKOPI n HEINSENBERG.
Võib pillid sisaldavad efedriin HCL n teofülliin. täis pillide kohta 12,5mg efedriini/pillid Kasutada seda meetodit?
Suur tänu
 

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Kui otsite parimaid keemilisi reaktiive, olete jõudnud õigesse kohta. Kui otsite parimaid keemilisi reaktiive, olete jõudnud õigesse kohta, olete jõudnud õigesse kohta, olete jõudnud õigesse kohta.
 

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Tavaliselt Indoneesias kasutades põhilisi koostisosi nagu tramadool, tramenza, Bodrex, Antimo, napakiin, Oskadon ja Inzana, et teha met. kuid vähemalt see on oma tarbeks, kui soovite seda müüa, teie kasum on väike, sellepärast keskmine inimene võtab met tavaliselt väljastpoolt met tavaliselt Hiinast seal
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
selle minu au ka saada otsene vastus G. Pattonilt. Tänan Man
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
hi Ampaskopi,

kuidas ma saan teada parameeter 1/2 - 3/4 tassi? can u öelda mulle konkreetse klaasi või kui palju ml u tähendab?
 

Karam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
ei puudu teile armastus kohaliku mehe kohta
 

Karam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
هل أنت Kas mentool on Coleman-kütuse asendaja?
 

mightbwasted

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi on kunagi kuulnud, et keegi kasutaks purki, millel on nagu filter üleval, selle asemel, et seda niimoodi röögatada?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Ma teen seda meetodit sageli, kuid lõpptulemus on väga madal ja pettumust valmistav, isegi kui palju kasutada, tundub peaaegu, et kehal ei ole mingit reaktsiooni.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
nii et kui kasutada selleks puhast efedriini, kas tulemuseks on d-meth? Kui puhas on toode lõpuks?
Kas seal võib olla ohtlikke saasteaineid? Milliseid saasteaineid võltsaineid võib lõpptootes olla?
 

Dking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
See toimib kuidagi, kuid vee tõmbamise osa on veidi keeruline ja töötab alati
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Lahe. Dekstrometamfetamiin efedriinist ja pseudoefedriinist koos liitiumiga. Ja dekstroamfetamiin norpseudoefedriinist ja norefedriinist koos liitiumiga. Nagu fenüülpropanolamiin amfetamiiniks koos liitiumiga.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Vedelat etüülamiini saab kasutada koos liitiummetalliga.
 
Top