"raputage tagasi praadile"

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
nii et minu küsimus, millele ma loodan saada vastust või pigem võib-olla paar erinevat usutavat vastust oleks, võttes eeldatavasti kõrge puhtusastmega metamfetamiini hcl, mis on kristallide kujul. Need varieeruvad suuruse ja kaaluga ja olid kunagi palju suuremate ja tihedamate kivide kujul. minu soov on liiga võtta need ja kui võimalik, et nad tagasi oma varasema vormi palju suuremad klastrid. suurus, mille ma mõtlen töötada oleks kuskil 1/4 naela kuni 1 kilogrammi. mul ei pruugi olla mingit soovi luua üks terve monstrum, pigem moodustada killud suurusega kuskil 7 grammi kuni 1 unts. või nii. mul ei ole soovi lisada võltsimisainet praegu. aga kui kellelgi oleks soovitusi mis tahes, mis võib-olla aitaks minu soovi moodustada suuremaid kristalle suuruse, kuid palju olulisem kaaluga, kuulaksin hea meelega kõiki soovitusi ja tagasisidet. Loodan kuulda teid kõiki. Tahaksin esitada ametliku vabanduse kogu platvormile üsna hoolimatu postituse eest, mis on vahepeal eemaldatud. ootan palju asjakohasemat ja küpsemat suhtlemist.


Thnx
 
Last edited:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Kui ma olen 100% läbipaistev ja aus; mida ma siinkohal tingimusteta pakun, soovin ma toodet edasi müüa. Ma võin hankida "raputust" palju madalama hinnaga kui sama partii mittepurustatud kristallid. Minu "klient" on huvitatud välimusest/esteetikast sama palju, kui mitte rohkem, kui selle tugevusest või puhtusest.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ei kavatsenud kunagi teha midagi vähem kvaliteetset. Ma vaatan teemat ja loodan, et järeldan vajalikud osad. Tänan teid kiire vastuse eest ja selle eest, et osutasite mulle õige suuna.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Võib-olla peaksite teadma, mis on suurim kristall met - on "lõikamine" Isopropüülbensüülamiini ja analoogid Hiina tarnijatelt (väga odav). Kui näete väga suuri kristalle, maksumus mõelda.
G4E0pnKhWq
 
Last edited by a moderator:
Top