Kirjadena saatmine

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Kohutav pealkiri, kuid mul on mõned küsimused, millele võib-olla inimesed saavad vastata või üldiselt nõu anda.

Kui keegi tarniks pulbrilisi narkootikume (mitte rohtu), suhteliselt väikeses "koguses" mitte rohkem kui mitu untsi, vähem kui 10 (näete, miks), siis kuidas saaks kõige paremini hakkama?

Minu mõtted

Väikseimate koguste puhul, tõenäoliselt unts või vähem, toimiks tavaline ümbrik. Küsimused, mis mul siinkohal on:

Esiteks, afaik, tagastamisaadressi vastavus tegelikule inimesele, kes seal elab, on kõige kindlam viis, et tagastuse saatja ei saaks märgistatud, ja pakett märgistatud kahtlaseks. Kas see on õige? Kuidas leida isiku ja koha nimi ja aadressi kokkulangevust?

Teiseks, kuidas tuleks varjata pulbrilised narkootikumid? Ühest küljest ütlevad kõik, et kasutage mylar'i, aga teisest küljest võib see ka kahtlaseks märkida, kui "tavaline" kiri läheb röntgenaparaadi alla (mis neil on) ja nad ei näe sellest läbi. Võib-olla kui kasutada ümbrikku, siis lihtsalt pulbristada narkootikumid peeneks ja panna näiteks millegi sisse, mis varjab sisu nagu elektroonilise sünnipäevakaardi sees.

Kui palju ma siinkohal üle mõtlen? Kas mylar on lihtsalt õige tee?

Nüüd, meile kõigile meeldib ette kujutada, et me oleme kuningasnõelad. Aga selline kuumus ja võimalik arreteerimine (kui te planeerite arreteerimist, isegi kui võimalus on väike, olete rumal imo) võib panna teid aastate ja aastate, pigem aastakümnete kaupa eluaegseks.

Nii et ma mõtlesin, et kellegi jaoks, kes tahab lihtsalt teenida korraliku summa raha ja siis kiiresti välja tulla, ehk teha seda kord paari aasta jooksul ja minna elama mõnes madala elukallidusega riigis jne, on asjade varjamine radari all hoidmine.

Sinise kasutusega postkastid ei vaja mingit isikut tõendavat dokumenti, paned lihtsalt posti sisse ja jalutad minema. Nad võivad võtta kuni 10 oz pakendi kaalu, mitte rohkem. Selliseid postkaste on lugematul hulgal, ja neis on lugematul hulgal kirju, ja postisüsteemis on lugematul hulgal kirju, nii et tõenäosus, et sind tabatakse, on väike.

Alla 10 untsi puhul võiks tellida Amazonist mullpakendist ümbrikud, kasutades ettemakstud kaarti, kasutades sularaha, ja panna pulbri mylarisse, siis saata. Tundub suhteliselt lihtne ja veidi tugevam kui tavaline ümbrik, nii et rebenemisel on väiksem võimalus paljastuda.

Küsimus on, kuidas osta postmarke anonüümselt?

Idk, ma ilmselt mõtlen asjadest liiga palju üle, aga põhimõtteliselt, väiksema ulatusega levitamiseks, kas kirjadest ja sellistest mulli ümbrikest piisab?

Palun juhatage mind mõnel teoreetilisel viisil pakendite saatmiseks.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Õige.
Im ei ole kindel, kuid ma arvan, et kui sa saadad ravimeid ümbrikus, siis keegi ei kasuta müürikotte.
Bitcoiniga saab marke osta, lihtsalt googeldage "buy stamps with bitcoin" jne.
Mõned foorumid müüvad UPS/FEDEXi silte, mida saab osta krüptoga.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma tean, et USA toll näeb läbi müürikottide ja praktiliselt kõigest muust kui pliist. Neil on hämmastav tehnoloogia. Teie parim võimalus on näida mingi healoomulise asja müüjana ja minna kogu aeg siltide, voldiku või väikese kataloogiga...., et nad usuksid, et tegemist on agar-agari või naatriumbisulfaadi müar-kotiga. Vaadake järele, millist tehnoloogiat kasutab TSA lennujaamas ja teavad, et toll kasutab sama. ja erinevad metallid on ekraanil eri heledates värvides ja nad näevad peaaegu kõike, kuigi see kast
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Dekoor peaks vastama loole, mida püüate jutustada
 
Top