Kokaiini saatmine posti teel

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Tere, sooviksin teada, kas kellelgi on kogemusi ainete, eriti kokaiini saatmisega rahvusvahelise posti teel immutamise teel. Millised on teie kogemused ja nõuanded

Mul on praegu käimas projekt ja see koosneb kangast 70x80 cms kangast tehnikaga immutamine, mis toode (kokaiin) oli lahjendatud vee baasil taimne värv, kasutati värvida lõuend ja tehti pärast kuivamist protsessi maskeerimine või uuesti värvimine akrüülvärviga, et siis pakendada ja siis saata, mida te arvate, et see meetod ja mis nõuandeid on ees oma teadmisi palun?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mina isiklikult lahustaksin C. Hcl vees ja paneksin selle lõuendile ning seejärel kasutaksin selle üle õlivärvi. Nii saab vastuvõtja selle veega tagasi ekstraheerida ja õlivärv ei lahustu sellesse. veepõhine taimne värv ei ole mulle tuttav.
Akrüülvärv lahustub vees, nii et ma ei tahaks C-d sellega või isegi selle värviga reostada.
Kui ma kunagi satuksin sinu olukorda, siis ma koguksin kokku oma kuivati vildikad ja mõned erinevad paberipulgad, mis mul siin ringi lebavad, leotaksin seda kõike leigevees ja suruksin selle välja kartongile, neutraliseerides seda, kunstnikutüüpi. Impregneeriks selle ja trükkiks tagastussildi ja arve mõnele käsitöötarvete firmale. Stealth-pommitaja.
 
Last edited:

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
tänan oma teadmiste jagamise eest olen minu tänulik, kui te võiksite anda mulle teavet C eraldamise protsessi kohta meetodiga, mida te mulle selgitate, kui keeruline võiks olla eraldamine? Tänan teid ja palun
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nii lihtne kui paberi või lõuendi leotamine soojas vees ja vee aurustamine. Ekstraheerimiseks kulub ainult 1 ml grammi kohta, kuid peate kompenseerima substraadi imamiskiiruse. Mina alustaksin 2 ml g kohta, mida loodate tagasi saada, ja pärast nii palju kui võimalik välja pigistada, kordaksin protsessi uuesti. Salvestage substraat, kuni olete selgitanud oma taaskasutamise määra, et teha kindlaks, kas 3. ekstraheerimine oleks kasulik. Soovitatav on destilleeritud vesi
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ta andis teile püha graal vargsi saatmise täpne toode täpselt nii, nagu te tunnete end mugavalt ja maitsekalt ütles, et see on parem, isegi öeldes teile, milline värv, mida ta teab, saastaks teie c hcl, ärge tehke seda liiga keeruliseks, kui sa võiksid taastada seda taimse oi värvi l võltsitud ja välja lõuendil, mida ta andis teile on peaaegu sama ta lihtsalt soovitab lisada midagi nagu leelis, et muuta see super Concentraed ja kõik, mida sa peaksid tegema, on eraldada oma c hcl veest ja midagi muud butbi nõus kasutada leelis ja natuke vett, et sisuliselt pressida koks siis impregneerida maali või infusiooni vee värvi mida iganes sa tahad teha, kuid ma täidaks lõuendi kaardid või lahustada, et leelise c hcl segu agua ja pakendada see kuni midagi muud ja saata see nagu mis tahes vedeliku möödasõit lõuendil kuid kui see on palju lõuend võib olla oluline tükk teile, nagu ta ütles no vett vähendab pool grammi nagu mitte midagi
 
Top