Ostunimekiri kodulabori jaoks noob

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Vaatasin viskas amazon ja tahan jagada nimekirja laboratoorsetest toodetest, mida olen leidnud erinevateks kasutusaladeks.

Palun andke mulle julgelt nõu, milliseid seadmeid ma soovin osta.

Minu plaan on hoida see väike ja kuluefektiivne.


1.Destillatsioonikomplekt
(vevor 1000ml destilleerimiskomplekt) koos või ilma kütteelemendita?

2. Keeduklaas, lisatorud, kanalid

3. Trummel, katseklaasid, pipett, spaatel, ventilaatorid , ämber. filtripudelid, ph testikomplekt, klambrid, tööriistad.

4. Turvavarustus (mask, kindad jne).

5. Vaakumpump + kamber

6. Magnet-segisti koos kütteseadmega: Onilab 280°

7. Veepump.

Thx ette
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kui te olete nagu mina, siis jätkate ja jätkate. Siin on inimesi, kellel ei ole ühtki klaasi. On inimesi, kellel on iga tükk, mida te võite ette kujutada. Ma alustasin sealt, kust te alustate ja olen siiani lisanud;
1. Külma lõksu või teie pump on vett täis. See sureb mõned muud asjad ka.
2. Claiseni adapter. Ma ostsin selle, sest mu rm põrkas kondensaatorile, aga see on mugav, kui su keedukolvis on 2 porti, kas siis lehviku või gaasiinjektori jaoks
3. 3-kaelaga kolb, reageerida, refluxida ja destilleerida ilma lõhkumata
4. Allihn kondensaator tagasivooluks
5. Kuivatustoru mitmel põhjusel
Kaltsiumkloriid, magneesiumsulfaat molekulaarsõelte muud kuivatussilindid
6.5. Kristalliseerumise pannid, mul on mitu Pyrexi pirukapannu. Seal 3 dollarit PC või midagi
Extra kek klambrid nad murduvad või lähevad kaduma
Tegelikult number 1. Buckneri lehter tõesti. See on must have. Soovitan ühte, millel on vaakumport lehter, nii et saate kasutada mis tahes kolbi.

Just seda ma olen teinud. Mul on veel paar tükki, mida ma ei maininud, lamedapõhjalised kolvid erlenmeyeri komplekt, katseklaasid. Klambrid vaakumrasva
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Keeduklaasid, millest ei saa kunagi piisavalt palju olla, ja 2 eraldi lehterit.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx nõuannete eest, mis tahes nõuandeid odava magnetilise segisti kohta koos kuumutusplaadiga?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tehke endale teene ja hankige 60E jaoks vevor overhead segisti ning ühendage see mantli ja/või köögi pliidiplaadiga, mida saab kasutada vedelikuvanniks.
Kui olete Euroopas, soovitan vältida vevori klaasist riistvara, neil on patenteeritud ühendus, võin soovitada mõnda tahke klaasi müüjat. kui see on pikaajaline asi, mida te plaanite, võiks sama hästi minna tulevikukindlaks.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Need Vevor 32tk destillatsioonikomplektid, mida saab ebayst, on soodsad ja IMHO on korralik klaasist refluks/destillatsioonikomplekt ja vaakumpump + buchner hädavajalikud. Samuti soovite magnetilist segamiskuumutusplaati, millel on korralik temperatuuri reguleerimine ja odav sukeldatav akvaariumipump teie kondensaatorite jaoks.

Standardne turvavarustus, täisnäoline respiraator, laborikittel, kindad.

See on teie oluline varustus, välja arvatud muud asjad, nagu spaatlid, klaasvardad, filterpaber jne. Kõik muu sõltub tõesti sellest, mida te teete. Pole mõtet osta soxhlet ekstraktorid või gaasipesupudelid, kui te ei tee midagi, mis nõuab neid, kuid te hakkate alati mingil hetkel destilleerima.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tänan teid 32-osalise komplekti mainimise eest! Tundub liiga hea, et olla tõsi. Sain ühe teel. See teenib sama eesmärki destillatsiooni ja refluksimise puhul ? Peaks suutma improviseerida buchneri klaasi lõikuri ja mõne prügikasti abil. Sukeldumist on piisavalt lihtne hankida.
Jääb veel segamispliit ja vaakumpump, mis peaks olema saavutatav >200$ eest.
Nii et tõesti, umbes 300$ ja nüüd ongi keetmine käes. Aitäh veelkord.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jah, ma kasutan enamasti Allihn'i kondensaatorit refluksi või võite kasutada Vigreux'i mõnede rakenduste jaoks. Liebigi ja Grahami kondensaatorid destilleerimiseks. Kuna te olete tõenäoliselt uus selles valdkonnas, on need PDF-d hädavajalik lugemine noobile
 

Attachments

  • TXLfW6jnqd.pdf
    135.1 KB · Views: 557
  • oMBubD7vxf.pdf
    114.1 KB · Views: 524
  • mX2Yc0LGFH.pdf
    4.3 MB · Views: 472
  • Oo7KsvU5qL.pdf
    906.7 KB · Views: 470
  • EQxL4uVaJ2.pdf
    4.8 MB · Views: 492

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Vevori seadmed on oma hinna kohta tegelikult väga head. Mul on see destillatsioonikomplekt, ei ole vahele jäänud.

https://m.vevor.com/magnetic-stirrer-c_11062/vevor-magnetic-stirrer-hot-plate-digital-hotplate-stirrer-2000-rpm-2l-w-stand-p_010493051894

Ja

https://m.vevor.com/magnetic-stirrer-c_11062/1000ml-lab-electric-heating-mantle-sleeves-magnetic-stirrer-500w-thermost-heater-p_010322605939

Koos kõigi teistega, mida olete maininud, on suurepärane starter. Ülejäänud omandad vastavalt vajadusele. Palju õnne.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Sain väikese värskenduse oma eelseisva kodulabori jaoks.
Nii et nüüd saabunud buchleri lehter ja kolb on valmis pleegitatud fiterpaberiga.
Sain juba teise keeduklaasi ja magnetilised segajad.
Ma juba sain puhastuskindad latekskindaid

Ma arvan, et järgmine suur samm on vevori ekstraheerimiskomplekt + kütte- ja segamiselement ja vaakumkamber.

Peale selle arvan, et mul on vaja veel mõned keeduklaasid ja turvavarustus, et alustada 4mmc tootmist
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Nii et ma olen nüüd natuke segaduses, milliseid seadmeid ma peaksin järgmisena hankima 4mmc sünteesi jaoks?

Kõigepealt mõtlesin, et vajan ekstraheerimiskomplekti, kuid olen näinud ka metüülamiini ja tolueeni sünteesi tegemist ainult plastkapslitega. Sain ka tavalise keeduplaadi.

Mida soovitaks u siis järgmisena hankida? Kas paar plastkapslit ja mõõdukausid pluss korralik gaasimask on piisav?

Greez
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Amazoni ostunimekiri:

1. labglass
https://www.amazon.de/VEVOR-Laborat...fix=laborglas+vevor,aps,138&sr=8-3&th=1&psc=1

2. Vaakumpump
https://www.amazon.de/VEVOR-Vakuump...1702215042&sprefix=vevor+vakuu,aps,177&sr=8-5

3. Kütteseade, magnetiline segisti
https://www.amazon.de/VEVOR-Heizman...=vevor+labot+heizmantel+1000ml,aps,200&sr=8-1


4. Ohutusseadmed
https://www.amazon.de/Gefahrgutkoff...A==&sprefix=gefahrgutkoffer+73,aps,184&sr=8-1

Laboriklaasi hoidja
https://www.amazon.de/VEVOR-Unterst...09-91f2-78a2619bce37&pd_rd_i=B093F7BWDX&psc=1

Kogusumma: 487, 95 €

öelge mulle, mida arvate minu ostunimekirjast.

Soovin esialgu toota 3 ja 4 mmc.

kui saan odavamalt, palun andke teada, sest see on investeering umbes 1000€ alustamiseks, mis ei ole minu jaoks väike summa!
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma eelistan osta Vevori nende Poola veebisaidilt vevor.pl zloti keeles. Naljakas, kuid see on mõnevõrra odavam kui eur.vevor.com eurodes.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ma olen näinud ppl, kes toodavad 4mmc ainult plastmahutites, nii et ei ole kindel, kas laboriklaas on tõesti vajalik peale atsetooni kuivatamise eesmärgil
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Palju õnne oma tootmisega ja aitäh, et jagate mõningaid oma uurimusi/seadmeid!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Hei @1019er kas sa oled kunagi lõpetanud mõne kassi tegemise? Kuidas see välja tuli?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Kahjuks mitte, kuid varsti sain raha laboriseadmete jaoks. Minu arvates ei ole mõtet seda osaliselt osta
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ei ole olemas komplekti, mis oleks täielik. Ma ei ole kunagi näinud komplekti, millel oleks külmutuspüünis. Sellel võib olla 4 kondensaatorit, kuid ei ole külmalõksu. Samuti ei ole ma näinud komplektis rõhu tasandusseadeid. Kuna sa ei ole veel ostnud, siis võtame yu sirgeks. Ära saa mantlit see teeb ainult 1 suurusega kolbi. Plaat saab teha iga kolbi keeduklaasi erlymeyers. Plaat on mitmekülgsem. Ma EI OLE kunagi näinud komplekti koos veepumba. Saate destilleerida ilma vaakumita aga mitte ilma veepumba. Voolikud nendes komplektides, rämps. Nad juhivad vett teie kondensaatorisse, kuid nad varisevad vaakumi all kokku.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Frit on teie seljataga. 💪
Varjamise eesmärgil võib olla parem osta kõike tükeldatult.
Kui siiski otsustati soetada kuumutusmantel, siis oleks kõige parem hankida suurem ja siis saab selles kasutada väiksema suurusega kolbisid, kasutades liivavanni?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ma ei mõelnud ainult klaastarvete peale, ma ei näe klaastarvete ostmises liiga suurt riski. See on mõte osta kõik sünteesiks vajalik korraga, sama meetodiga, samale aadressile jne. Ma ei taha tulla välja kui liiga paranoiline, ma olen ilmselt üks kõige rumalamaid ja hoolimatumaid. Lihtsalt soovitus ja meeldetuletus, olge ettevaatlik, olge ohutu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sa raputaksid, kui te teaksite, mis on minu uksest sisse ja jälle välja tulnud. Ma hajutan asju kohalike kohtade ja veebi vahel, kuid minu kaminasaalis koos istudes on olnud mõned radikaalsed tooted
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nevrrmind, ma ei vaadanud seda dinosaurust põhjalikult ja arvasin, et see on kana. Olen juba ammu kommenteerinud. Mul on kogu see jama küll soovinimekirjas👍
 
Top