Ise keedetud Flakka ja Krokodil kokku lüüa

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Minu kodutreeneri hamster tahab valmistada Flakka (A-pvp) ja Krokodil (desomorfiin), segada neid kokku ja süstida neid kogu päeva.
Ta on juba ostnud olulisi koostisosi, nagu bensiin ja kanalisatsioonipuhasti.

Ta on valmis minema. Mida ta nüüd saab teha parima kahju vähendamise eesmärgil?
 
  • Haha
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
lahti krok
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mul on lihtsalt üldine küsimus Krokodili kohta . Olen näinud ainult propagandat selle ravimi kohta. Mis asi on see, et inimesed ütlevad, et see põhjustab nekroosi?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Kui ma mäletan õigesti, siis on see põhimõtteliselt punase p/joodi keetmine kodeiinitablettidest desomorfiini valmistamiseks ? Protsessis on vähe muid samme või koostisosi, mis muudavad selle ühel või teisel põhjusel täielikult puhtaks. See teeb selle olemuslikult ohtlikuks, ükskõik kui palju ettevaatust ka ei rakendataks. Teisisõnu on IV krokodilliga alati risk. Ei ole täpselt kindel, kuidas on lood teiste sissevõtmise või puhastamise viisidega. IE aurudestillatsioon.

Yeaaa... leia parem opiaat, millega speedballida, krok ei saa aidata. Ei ole kindel "Flakka" osas.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tänan, ma arvan, et tootmisprotsess võib lõppkasutajale mõningaid probleeme tekitada
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jah, ma ei usu, et see on ainult laiskus või hooletus, mis teeb selle probleemi. Ma ei ole kindel, mis see täpselt on.... lisandid, lisaained, halb hügieen ja IV-praktika... kombinatsioon kõigest eelnevast. Lõppkokkuvõte: "Ei ole inimtoiduks ohutu." Nii või teisiti... lõppkokkuvõte.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Lubage mul olla see, kes paneb oma jala suhu.
https://bbgate.com/attachments/ozaru1tks6-pdf.8069/
Siin öeldakse, et kui toodetakse piisavalt hoolikalt, saab vältida enamikku lisanditega seotud riske. Tarbijad ja teenusepakkujad soovitavad: "Kogenud kokad saavad valmistada krokodillilahust, mida saab süstida ilma käsitletud liigsete kahjustusteta."

Ma oletan, et kui protsess on sama, mis efedriini redutseerimine metaks, saab krokot toota ja kasutada suhteliselt ohutult. Lõppude lõpuks ei tulnud metat kunagi koos liha sööva õuduspropagandaga.

Huvitav, kas keegi on kuulnud, et keegi on RP/I2 efedriini/pseudo refluksimise ajal viskanud kodeiini koos oma EP/PSE-ga? Kas neid mõlemaid võib korraga reageerida? Siis edasi põhistatud, ekstraheeritud ja soolatud koos? "Ühe peatuse hüdrojoodiline kiirsool / lahus" :unsure: Fuck it, ... Ma proovin deso-crank....
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
ei, seal ei kasutatud/ei kasutata punast p või joodi.
nad kasutasid asju, mida saab igal pool, nagu bensiin või kanalisatsioonipuhasti.

see ei ole nii, et äravoolupuhastit saab kasutada ghb valmistamiseks... nii et sellega pole probleemi.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hey.... MacGuyver....!
Kuidas te kavatsete teha desomorfiini ilma RP/I2-ta? Raputa ja küpseta ?
Millest sa üldse räägid? Speedballing kogu päeva? Krokodil? Kahju vähendamine ? ....

Kui te kavatsete krokot teha, siis tehke lihtsalt metat. Mõtle välja, kuidas hea alla saada.. kellelgi peab olema heroiin või korralik asendaja...
Pane infusiooniliin nagu haiglas tehakse ja saad infusiooniliini mida iganes tahad.. nii palju ja millal iganes tahad ja väldid enamus probleeme.
Mul on sarnased ambitsioonid ja see kõlab mulle nagu kamikaze missioon... kõige ebaausam ja halvasti läbimõeldud.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Okei, sain kätte. Nii et kõik need uudised olid siis õiguspärased
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Huumorijuttude teemas on vaene "kõik saab" nimetada krokodilõksuks
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Okei, selles on palju mõtet
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
15 partiid APVP - lisandid
 

Attachments

  • 2cvGaenBl6.png
    2cvGaenBl6.png
    136.8 KB · Views: 81

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Kole, see juhtub siis, kui halvad keemikud loovad kehvemaid kemikaale.
veelgi hullemaks läheb, kui halvad keemikud hoolivad rohkem "hornyposters" kui headest toodetest ja tervisest.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
See on minu hirm. Saades halva partii millestki
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APVP sain Poolast, see oli vana kooli flakk - vanainimesed armastasid seda. AP_P on tugev lihtne sulatada. MDPV on tugevaim kõva sulatamine.
 
Top