SnB edulugu

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tere tulemast, daamid ja härrad.
Olen tulnud tooma häid uudiseid. Vastupidiselt levinud arvamusele on endiselt võimalik kasutada PSE tablette raputamiseks ja küpsetamiseks. Jagan põhiteadmisi ja kavatsen seda täiustada.
Tundub, et on kaks SnB retsepti, mis käivad ringi. Ma korjasin need lahti ja tegin seda, mis oli mõistlik. Mees Flatline'i poolt esitatud tekst on hindamatu väärtusega. Pärast ebaõnnestunud esimest katset SU-24-ga ja mõne gak'i tiitrimist läksin tagasi joonistusplaadi juurde. Ma ei tea veel täpselt, kuidas seda kõige paremini teha, aga siin on see, mis mul siiani on.

1 karbi poolitatud "redhots" 96*30=2880mg PSE
~150g NaOH
~50g NH4NO3 - apteegist saab seda ikka veel külmkapslitena (vähemalt mina saan)
2 AA Li patareid
Mg2SO4 veevaba
HCl - müriaatiline hape "happemaagia"
H2SO4 - väävelhape "vedel tuli"
Metanool, atsetoon, IPA (kui tahad xtaliseerida)
Dietüüleeter, VM&P naftat, tolueen
NaCl või CaCl
kohvifiltrid, vatipallid, instrumendid
Ma kasutasin 1,5L Kombucha klaaspudelit
Kuumuse allikas

Metanool on piisavalt hea, et ekstraheerida PSE pillimahla. Tõenäoliselt soovite kõigepealt loputada värvi maha atsetooni või MEKiga, ma ei teinud seda kogemata, kuid see tuli ikkagi välja. Ei ole vaja pillide baasi ja gaasi.
Segage PSE ja NaOH hästi kokku ja lisage RV-le. Lisage oma kütus. Mina kasutasin umbes 80ml dietüüleetrit, 40ml tolueeni ja umbes ~200ml naftat. Kasutasin 1 ja pool Li ribasid 2 AA patareist. Lisage oma Li RV-le. Lõpuks lisage oma ammooniumnitraat. Lisasin umbes 5ml H2O-d, et see käivituks. Rxn lükkas kohe välja, kuid see suri välja ja ei teinud palju, kuni ma panin selle kuumale plaadile. Ükski Li ei süttinud ja see pruunistus suurepäraselt. Pärast AN-i lisamist ja korgi sulgemist kulus umbes 40 minutit. Ma segasin seda rxn palju. Alguses keerutades, siis raputades. Esimese partii lahustit dekanteerisin. RV-le lisasin veel ühe osa oma NPS-segust, samuti veidi rohkem NaOH-d ja AN-i - võib-olla ~20g leelist ja ~10g AN-i ning ülejäänud pool lipi ja 5ml H2O-d. Panin selle umbes 10 minutiks kuumale plaadile ja segasin põrgulikult läbi. Dekanteerisin selle osa rxn-järgse lahusti ja lisasin esimesele osale. Filtreerisin mõlemad väga hästi, kristallselge, siis lisasin sellele umbes 5g Mg2SO4 ja segasin ja filtreerisin uuesti, kristallselge. Varustasin gaasigeneraatori torust, voolikust ja võileivakotist ning kummipaelast. Toruks kasutasin kalkunipannu. Lisasin lühikese vooliku otsa. Pakkusin torusse ~10g Mg2SO4 ja ümbritsesin filtriga. Võileivakotis oli umbes 20g NaCl. Lisasin umbes 5ml HCl ja seejärel 10ml H2SO4 ja sulgesin kiiresti kummipaelaga. Ma pidin avaldama survet seal, kus kummipael oli, et see ei lekiks, kuid muidu töötas see suurepäraselt. Hakkas lund sadama! Milline ilus vaatepilt. Ma kindlasti tegin seda gaasiga üle, lahus hõõgus veel mõnda aega pärast seda. Umbes 30 minuti pärast filtreerisin lahuse, püüdsin lume filtrisse ja pesin kuiva külma atsetooniga. Sain lõpuks umbes ~1g, mis nägi välja nagu tuhksuhkur. See pani mind kindlasti kõrgele. (y) Mul on hea meel öelda, et minu teine katse SnB-ga oli edukas. 😳

Pildid:
1) Ekstraheeritud PSE metanooliga, unustasin alguses punase katte maha loputada pillidelt.
2) Algav RXN
3) 20 minutit (10 minutit kuumal plaadil madalal seadistusel)
4) 30 minutit
5) 40 minutit - Li on peaaegu kadunud
6) Lumepall
7) Lõpptulemused

Kogu see asi on üsna lihtne, kui saad aimu, mida täpselt teha üritad. Minu arusaam kogu protseduurist on nüüd palju parem kui varem. Minu esimene katse kaks kuud tagasi oli hoopis teistsugune. Ma panen rõhku pildile 3 - see ongi see, mida te tahate saavutada. "Šokolaadipiim" ja "kuldsed BB'd/pudru" - ma usun, et see on see, kui sa tahad hakata seda paskat välja raputama. See ammoniaagigaas ei ole ka mingi nali, ...sitt. Kindlasti ventileeri õues.
Ma töötan saagise ja kvaliteedi parandamise kallal. Ma ei tea, kas teised pillid töötavad. Walfed 'redhots' 30mg võin garanteerida nende edu. Walfed 12hr 120mg on ka hea valik tõenäoliselt. Ma annan teile teada.
Kui kellelgi on midagi, mida ta saab lisada, et mind aidata, kõik nõuanded või nõuanded jne on teretulnud. Olen ka valmis aitama kedagi teist, kes võitleb eduka SnB saavutamisega. Ärge kartke, et PM mulle. Palju õnne teile kõigile. Ole ohutu! o7
 

Attachments

  • UfFd6YWw51.jpg
    UfFd6YWw51.jpg
    4.8 MB · Views: 185
  • IpS6ZuYtRW.jpg
    IpS6ZuYtRW.jpg
    3.7 MB · Views: 123
  • rRG7tzHTjD.jpg
    rRG7tzHTjD.jpg
    4.4 MB · Views: 107
  • TuYFp4PNwA.jpg
    TuYFp4PNwA.jpg
    4.2 MB · Views: 124
  • th7eWzFsqj.jpg
    th7eWzFsqj.jpg
    4.2 MB · Views: 112
  • U9ERtaZvPf.png
    U9ERtaZvPf.png
    393.8 KB · Views: 124
  • V8gNoTRfij.jpg
    V8gNoTRfij.jpg
    4.2 MB · Views: 134

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Mul on küsimus, et püüda oma rumalust parandada...

Gaasi tiitrimise ajal, kui oli lumi... Ma sain lumest liiga häiritud ja väävelhappe + soola segu vaht sattus läbi minu toru ja minu kütusesegusse ja lihtsalt kattis kogu mu meta, mis kogunes purgi põhja. Üritasin eraldada, kuid miski ei toiminud, see oli lihtsalt roheline muda, mis ei segunenud kütusega ja hoidis metat lõksus. See ei imendunud met.. Ma nägin ikka veel lumepallid, aga see ei lasknud ka eralduda. Nii leidsin, et roheline muda (naatriumbiaulfaat vist) lahustub soojas vees. Nii et mul on nüüd väga kollane, peaaegu oranž segu naatriumbisulfaat amd met lahustunud vees ja pean välja mõtlema, kuidas metat siit eraldada...

Igasugune abi on väga teretulnud!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tere sõber.
Ma ei ole liiga kindel, mida täpselt te tegite või KUI ja KUIDAS seda võiks olla võimalik parandada. Ainus asi, mis kõlab, nagu võiks olla võimalus aidata, oleks tõsta pH tagasi ~13-ni, et saada see tagasi vababaasi vormi. Kui see on H2O lahuses, peaks õli välja suruma ja üles ujuma. Koguge NPS 3x ja HCl gaasiga uuesti, kuid ärge saastage seda seekord soola jne. Kui see lund, siis koguge see filtrisse, peske külma kuiva atsetooniga ja võite seda sel hetkel kasutada, muidugi pärast kuivamist. Edasine ümberkristallineerimine on soovi korral võimalik, kuid sõltuvalt kogusest ei soovitata.
 
View previous replies…

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ma mõtlesin, et ka seda, või aurustada kogu vesi, lasta sellel kuivada, siis põhimõtteliselt alustada uuesti efedriini ekstraheerimisest woth metanooliga. Aga idk, mida see teeks, püüdes vett lahustada. See oli super söövitav, see on kindel... mõned said kohvifiltrile ja see sõi läbi filtri ja oli lihtsalt limane jama.

Ma arvan, et ma proovin seda, mida sa soovitasid ja toon PH tagasi üles. Tänan teid panuse eest.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Midagi sarnast juhtus minuga minu esimese RP/I2-koka ajal. Gaasimise ajal hakkasin nägema lund ja jätkasin kuni küllastumiseni, kuid pärast mõningast täiendavat gaasimist jäi minu kütuse põhja väike punast värvi faas, mis imes kogu mu meta. Kui ma püüdsin seda filtreerida, sõi see lihtsalt läbi filtrite ja ma ei suutnud midagi päästa. Ma arvan, et see faas tekkis gaasitamisest tuleneva veereostuse tõttu või minu kütuses või mõlemas. Enne gaasitamist kuivatage kindlasti oma kütus mõne grammi Mg2SO4-ga ja filtreerige see hästi. Improviseerige kuivatustoru ja veenduge, et mulliksite ka kuiva HCl gaasi. Loodetavasti see aitab ja toimib... muidu pole mul aimugi. :confused:
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
No pärast seda, kui ma seda vees lahjendasin, ei ole see enam nii söövitav. Filtreerisin kaks korda läbi 3 ir 4 filtri ja see ei söönud läbi, aga kindlasti ei tõmmanud ka midagi 🙃
Loodetavasti PH tõstmine ja kuiva filtri tegemine teeb trikki. Annan teada mis juhtub!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Söögisooda pH tõstmiseks? Ei ole kindel, kas see on hea mõte või mitte, ma ei tea, kas seal on kuskil reaktsioon. Eelistatavalt NaOH või KOH viimane abinõu, kui sul on seda olemas. Kas sa kasutasid leeliselahju baasi pärast esimest korda reaktsiooni?
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ma ei ole... Reaktsiooniprotsessis kasutasin leelist, pärast reaktsiooni filtreerisin kuivalt (lehter, 2 vatipalli, 3 või 4 kohvifiltrit, kuiv sool, veel 3 või 4 kohvifiltrit). Siis ma lihtsalt gaasistasin seda... kas ma jätsin terve perse sammu vahele?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ma ei tea, mida te mõtlete "kasutasite reaktsiooniprotsessis leelist" Ei ole kindel, mida te täpselt tegite. Eeldades, et te vähendasite efedriini või pseudo. Kui te kasutasite RP / I2 või hüpo , siis on teil met "Hl" kohe pärast reaktsiooni, lahustunud teie lahuses. See on siis, kui peate lisama leelist, et pH oleks ~13, et saaksite koguda NPS ja HCl gaasiga. Kui te tegite raputamist ja küpsetamist, siis on teil juba vabapõhjaline õli teie reaktsioonilahuses ja ei ole vaja lisada leelist. Mõlemal juhul, kui sa saad oma metebaasiõli oma NPS-i lahuses, kuivatad seda Mg2SO4-ga ja filtreerid veel kord, ideaalselt. Siis HCl gaas, kuiv kui võimalik. Filtreerige oma sade, peske atsetooniga, kuivatage ja valmis.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Vähendasin pseudo, siis tegin SnB. Pärast kuivfiltreerimist gaasitasin HCIga. Gaasimise ajal kandis vaht läbi toru minu metüülaluselahusesse. Siis lahustasin mis iganes see oli destilleeritud vees ja siin ma istun.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Teeme terminoloogia selgeks, et saaksite kõigiga suhelda. Sa ekstraheerisid pseudo pillidest. Te tegite SNB, mis on reaktsioon, mis on "redutseerimine". Te võtate pseudoefedriini molekulist aatomeid maha, et "redutseerida" seda d-metiks. Kuivatage THEN filter tulevikus, mitte kuivalt filtreerige. SNB TEKis kirjeldatud tehnika (eeldades, et see on see, kust te selle üles võtsite) ei ole täiesti rumal, kuid see ei ole tõhus. "Kohvifilter, 2 tolli kuivatatud epsom-soola, teine filter peal"? Kogu seda Mg2SO4 ei ole vaja ja kindlasti kaotad niimoodi toodet.

Kui SNB, siis peske oma reaktsioonilahust dH2O-ga üks või kaks korda, eraldage, korrake jne. Nüüd kuivatate Mg2SO4-ga (ma loodan, et" see" on see, mida te mõtlete, kui te ütlete "kuivsoola".) Te lihtsalt viskate mõned grammid Mg2SO4 ja segate mõnda aega ja filtreerite väga hästi. Nüüd tekitada kuiva HCl gaasi oma kuiva NPS metüülõli lahusesse ja see peaks natuke aja pärast lund tegema.

Võite lisada NPS tagasi oma reaktsioonimahla üks või kaks korda kuumutada seda ja segada seda põrgu välja, et veenduda, et olete kogunud kogu oma reageeritud pseudo. Nii saate seda teha kaks või kolm korda, kuivatada ja lisada kõik koos ja gaasida kõik korraga. Või pärast gaasistamist ja lume kogumist võite lisada selle kütuse tagasi oma reaktsioonimeski ja korrata protsessi (pesta, kuivatada, gaasistada, koguda lumi, korrata.) Kui teil on ekstra NPS, on lihtsam lihtsalt pesta oma reaktsioonimeski veel üks või kaks korda enne edasiminekut. Püüdke lihtsalt jälgida, et te ei jätaks midagi maha ega raiskaks midagi. Seda pseudo on ju raske saada.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Jah, see on kõik, mida ma tegin. Ma ei kasutanud päris 2 tolli, vaid lihtsalt kihti, et katta põhja. Aga ma filtreerin ja kuivatan tulevikus eraldi. Kord-kaks jooksen veel kord või paar korda läbi masti ja vaatan, mida veel tõmmata saan.

Nii et nüüd selle seguga, mis mul vees on, proovin lihtsalt seda, mida sa enne soovitasid, et proovida oma
 
Top