SnB Woes... olen ummikus ja vajan abi

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Mul on täpselt sama tulemus kõigil minu katsetel ühe poti metamfetamiini sünteesil, mis järgib SIIN leitud protseduuri.

Kõik näib olevat hästi, kuid kui ma gaasitan oma mittepolaarset gaasi, hägustab see lahust kohe, kui minu toru kolbi läheb. Sade ei ole üldse kristalliline, pigem on see valge vahajas aine, mis pärast filtreerimist ja filtripaberilt maha kraapimist lõhnab nagu PSE, kui seda põletatakse (mitte suitsutatud....). Ma pean teadma, kust see vaha pärineb.

Oma PSE puhastamiseks ja kontsentreerimiseks kasutasin ioonivahetuse meetodit DOW Chemicali kõrge happesisaldusega, katioonidega asendavate veepehmendushelmedega. PSE, mida see toodab, näeb fantastiline välja, valged, nõelataolised kristallid, kuid see kipub natuke kokku kleepuma (see tähendab, et kui ma kallaksin 3g lehterisse, kleepuks see natuke kokku ja vajaks võib-olla väikest lükkamist klaasvardaga, et saada läbi lehterivarre). Minu esimene mõte oli, et katioonivahetuse veepehmendushelmete meetod on kompromiteeritud ja nad lisasid segule ioonilist "gak", mis elueerub helmestest koos PSE-ga. Kuna vahajas aine on valge ja oli ühtlaselt jaotunud pse-kristallide vahel, jäi see märkamatuks ja see rikub midagi reduktsioonireaktsiooni. Seda öeldes, kui ma PSE puhastamise lõpus gaasitan, ei saa ma üldse mingit nähtavat vaha. See võib olla seal, kuid vähemalt gaasitan koos sellega kristallilise amiini välja. Pärast SnB-reaktsiooni ebaõnnestumist, miks PSE ei gaasita välja samamoodi nagu puhastamisel? Selle asemel saan ma ainult vaha, mitte mingeid kristalle pärast minu SnB-katset. Ma olen proovinud kasutada heksaani/eetrit ja napatha kui NP-d, täpselt sama tulemus.

Kas kellelgi on mingeid soovitusi selle vaha eemaldamiseks PSE-st, kui kõik muu on juba eemaldatud? Ioonivahetuse meetod eemaldab kõik peale selle, ma arvan. Ma tegin mõned testid PSE-ga, mida ma pidasin puhtaks, ja selle lahustumine IPA-s võtab liiga kaua aega, nii et kristallid peavad olema millegagi kaetud.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Rollin88,
Ma arvan, et teie probleem on pse ise koos kuiva HCL-i gaasi vajadusega. 24hr tablites on povidoon, mis röövib teie head! See tuleb enne reaktsiooni auruga destilleerida. Samuti, kui te ei mullita HCL-i RV-st läbi teise peatuse läbi rohkem SA-d, siis on see märg, kui gaas sinna jõuab. Poof... no Bueno. Goodies on super h20 tundlik. Proovige seda välja. Vaata mis juhtub!
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Kui palume abi, et määrata lahendus gakk pillidest reaktsioonitootes, peame teadma pillide tootja poolt loetletud kaubamärgi, annuse ja toime kestuse. See on vähemalt nõutav teave. Palun loetlege kõik saadud pakendilt saadud mitteaktiivsed koostisosad, et me saaksime paremini aru, millega te töötate. Ilma selle teabeta saab igaüks teile nõu anda ainult oletuste ja spekulatsioonide, mitte tegelike faktide põhjal.
 
Top