mõned nõuanded-nipid... CAS bmk pulber väljaspool 5449-12-7

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Nii et pärast mõningaid pingutusi alustame midagi

cas 5449-12-7 muundamine annab fosforhapet 75/85 või väävelhapet 98..

Ma teen seda väljaspool mul on 1kg bmk glütsidaadi naatriumsoola.

mingeid näpunäiteid ma ei oma veel mingeid klaasitarbeid välja arvatud mõned adapterid ja tõstuk..

ajal ma ei sega või minu aku segab ma lisan sipelghapet nh4karbonaadile... või on mingi kiirem parem viis formamiidi saamiseks ?? ma lihtsalt kuumutan lahust 160c tunniks.. vaakumdestillatsioon ei ole nüüd võimalik.

selle kõlab või tundub, et ma olen laisk aga ma ei saa teha mingit katset ma teen seda 3 sammu 1kg bmk pulber -->p2p järgmine öö aurudestilleerimine ja formamiidi valmistamine, 3. samm leuckart

kõik nõuanded on väga teretulnud
Kasutada roostevabast terasest potti ?
hdpe esimese muundamise p2p refluX vaja tähenduses saagise või lihtsalt lisada hape.
klaas saabub leackart sammu juures.

Tänan kõigi nõuannete eest

ps ma vihkan seda viisi töötamine kemikaalidega tavaliselt ma realy nautida lihtsalt vaadates reaktsiooni ja võtta oma aega.. kuid nüüd ma ei saa ja ei ole experiance nagu see stiil

ps keegi experiance naatrium lubi ja karboksüülhappe naatriumsoola reaktsiooniga...
nii et ma lisan oma cas 5449-12-7 lubjapulbrile( Soodakalk on NaOH ja CaO segu)
Öelge mulle kuidas ma liigutan seda õigesse kohta
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
fosforhappega 85% (75 ka tööd kasutada vähem vett) võib kasutada ka HCI.

klaastooted borsilikaat 3.3,
ei roostevabast terasest potid, kui tegemist on happega.

Sa pead refluks, kui te Convert BMK..
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
nii jah, ma kaotan liiga palju p2p keetmine koos h20 ma mõistsin
aga krominikkelraud kas see mõjutab saagist ?

ja mis keemiline põhjus see peab olema fosforhape? kasutatud teha amiinisoola sellega, kuid kunagi kasutatud bmk ümberehitusi apaan p2np..
kui te teate seda ma oleksin tänulik, kui te jagate seda ;)
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
hästi ei ole kunagi kasutanud kroomnikkelrauda. te ei pea kasutama fosforhapet, proovige HCI marsruuti, saagis on enam-vähem sama.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
oke ma kuulsin, et te peaksite hoidma temperatuuri vahemikus 140-150c,
nii et ma arvan, et ma lähen ohutu ja võtta mõned 75 phosforic acros piiril.. ma tegin väikese kiire ''test'' väävelhappega see täielikult lahustunud ja kogu vedelik sai tumekollane ja lõhn natuke nagu apaan. pärast minu ac puhastaja oli tühi ja auto ventileeritud piisavalt sõitsin ära ma ei ole nii lõdvestunud nendel päevadel väljas. ma olen mõelnud hotelli või matkaauto öö või 2 kuid külma vee lõks hapu vapers ja b lõhn aint enought peaks väike söefilter aitab ?
 
Top