Mõned küsimused amfetamiinide ja metamfetamiinide kohta

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Mul on mõned küsimused, mis vajavad vastuseid, ja vastutasuks avaldan tasuta mõned olulised andmed amfetamiinide ja nende lähteainete kohta, mis sellel veebisaidil puuduvad pärast järgmise katse lõpuleviimist.

1. Kas D-amfetamiinvesinikkloriidkristalle võib müüa ja suitsetada kui Ice? (Ice viitab D-metamfetamiinvesinikkloriidkristallidele. kui nende vahel ei ole suurt erinevust funktsioonis, kavatsen ma otse deklareerida, et D-amfetamiinvesinikkloriidkristallid on D-metamfetamiinvesinikkloriidkristallid).

2. Kas D-amfetamiinvesinikkloriidkristallide ja D-metamfetamiinvesinikkloriidkristallide põlemise ja pihustamise suitsukontsentratsioonid/õhud on ühesugused?

3.Millegipärast ei saa ma ise metamfetamiini suitsetada, aga kas keegi oskab öelda, kuidas täpselt peaks metamfetamiin lõhnama? Olen lõhnanud puhast amfetamiinvesinikkloriidipulbrit ja see lõhnab nagu loorberi- või jõhvikalõhn, mis on kombineeritud rohtse taimemahla lõhnaga. Kui seda kuumutada ja pihustada, lõhnab see natuke kummaliselt, kuid selle järelmaitse paneb mind mõistma, miks ICE-d kutsutakse "sealihaks". Kas see lõhn on õige?

4. Ma tean, et D-amfetamiin on sama annuse puhul vähem tõhus kui D-metamfetamiin, kuid kui palju nõrgem on see D-metamfetamiinist? Näiteks, kas see vastab 75% või 70% D-metamfetamiinile sama annuse juures?" Kas kuumutatud pihustamise inhalatsiooni korral on oluline erinevus isiklikes subjektiivsetes kogemustes?

5. Arvestades, et turul müüdav ICE ei ole tegelikult puhas D-metamfetamiin, segavad edasimüüjad mõned "abiained" sisse, et suurendada kaalu ja suurendada kasumit. Selle tulemusel on kaubanduses saadaoleva ICE toime halvem kui puhas D-metamfetamiin samas annuses. nii et ma arvan, et see peaks olema piisav, et kompenseerida D-metamfetamiini ja D-amfetamiini vahelist potentsi erinevust. Isegi kui ma väidan, et D-amfetamiin on ICE, ei tekita see müügijärgseid probleeme. Kas see idee on teostatav?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
1. No
2. See 1
3. 4. 5. See 1
 
Top