Lusikasöötjad

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Ma olen olnud sellel saidil paar kuud ja olen märganud, et on palju inimesi, kes ei lusikaga toitmine nad tahavad videod samm-sammult juhised ilma julgustamata tegelikult proovida neid ise tehes natuke uurimistööd. Ma ütleksin, et 80% off Synthesis postitatud on copy and paste koos mõne sõnaga muudetud. Inimesed väidavad teiste inimeste tööd Väga väike panus Jah, ma saan aru, et me kõik oleme samas paadis ja me kõik vajame abi, kuid enamik sellest on seal juba olemas, et te saaksite lugeda. Mõned inimesed ei suuda isegi järgida sünteesi, mis ütleb teile kõike ilma abi küsimata, kuidas sa lähed valesti, kui järgid kellegi teise sünteesi 😂😂 Ma olen näinud ainult paar inimest siin, kes proovivad erinevaid marsruute parema saagise või vähem kontrollitud / piiratud kemikaalide jaoks, see on lihtsalt see, mida ma olen viimasel ajal näinud. Minu jaoks on see katse ja eksitus, kui teie Doin oma marsruuti ( ilmselt on ohtlik, kuid see on risk, mida te võtate) jagada oma kogemusi ebaõnnestub ect. Orgaaniline keemia on väga ohtlik teile ja teistele, eriti kui teil ei ole aimu, mida te teete? liiga palju amatöörid tahavad lihtsam viis saada narkootikume 🤷🏻‍♂️ osta neid ära teiste säästa sa vaeva tappes ennast või kedagi teist. see on hea sait müüjatele. See sait ei ole minu jaoks nagu ma arvasin, et see oli nii rahu välja Chems ☮️
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Väike uurimistöö aitab kaugele jõuda. Sageli on just terminoloogia võtmetähtsusega. Võib-olla otsite uut viisi metamfetamiini valmistamiseks. Noh, arvake, mida? Google'ist te seda jama ei leia! Kuidas me võiksime veel metat nimetada? 🤔noh, see on kuusnurk ja mõned siksakid küljes. Sellel kuusnurgal on 3 joont sees, mida see tähendab? Oh, Google ütleb, et need on kaksiksidemed ja see asi on benseen. Hea teada. Nüüd see siksak, gog ütleb sulle, et see on süsinikud ja vesinikud. See on kaboonkett. Selle nimi sõltub sellest, kui palju sektsioone see on pikk. 2 on etaan, kasutatakse nime, etüül 3on metaan, metüül, 4, propaan, propüleen. Kui lõpus on oh, siis hüdroksiid. H HYDROROGEN. O OXYGEN. Nimes vesinik on hüdro, hüdriid. O. OXYGEN. Vesinik hapnik? Hüdroksü. Kas polegi lõbus, me konjugeerime ees- ja järelliiteid! Igatahes hüdroksüül on lihtsalt -ol üks keemiline nimi. See tähendab alkoholi. Metüül, ch³ koos hüdroksüüliga, oh on🤔metaan ol...metüül..ol. Oh hei see on metanool, metüülalkohol. Nii et igatahes benseen on mõnikord sõber konksu. Kui see on oh alkohol, siis on see fenool. Fenüül kasutatakse sõnas. Teine hea teada on ammoniaak ammoniaak on lämmastik asemel süsiniku ja mõned vesinikud ripuvad. Ammoniaak on amiinide keemiliste nimede benseen, mille külge on kinnitatud amiin otse on aniliin. Ma ei tea. Tulge tagasi asja juurde. Asi on selles, et metat võib nimetada fenüületüülamiiniks. Fenüületüülamiiniks. Aga seda võib nimetada ka alküülamiiniks. Võiks olla aromaatne amiin. Kuidas oleks ....tsüklobenslamiin? Võib-olla. Kui olete kõiki neid nimetusi proovinud ja ei ole leidnud seda, mida otsite. VÕITE KÜSIDA MINULT JA MA PÜÜAN AIDATA. Aga pea meeles, et ma olen lihtsalt mingi ahole ja sa peaksid hoopis keemiku käest küsima 😉 Allright this shit ain't gonna smoke itself 💨☻️💨😤🤯🥵
 
Top