Sünteetiliste kannabinoidide pihustamine CBD-pungadele

felixgallardo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile!

Soovin osta kvaliteetset CBD-rohtu (esteetilistel eesmärkidel), et pihustada sünteetiliste kannabinoididega. Oleksin tänulik nõuannete eest järgmistel teemadel:

1. Milline (praegu ELis seaduslik) sünteetiline kannabinoid on selleks otstarbeks parim? Ma tahan, et see sarnaneks võimalikult hästi loodusliku uimastiga, nii et pahaaimamatu inimene, kes seda suitsetab, tõenäoliselt ei ütleks, et see on sünteetiline. Selle postituse lõpus olen lisanud nimekirja oma valikutest.

2. Kuidas pritsida SC-d nupule? Või on parem lahustada SC atsetoonis ja segada pungad vedelikus? On väga oluline, et ei oleks kuumad kohad, et vältida õnnetusi!

Tänan kõiki juba ette!

Sünteetilised kannabinoidid:

a. JWH-210, CAS: 824959-81-1 // võib-olla parim variant? mitte väga tugev, sarnaneb väga THC-ga.
b. ADB-Butinaca, CAS: 2682867-55-4 // väidetavalt väga tugevatoimeline.
c. 5C-AKB48, IUPAC: (S)-2-(1-butüül-1H-indasool-3-karboksamido)-3,3-dimetüülbutanaat.
d. 7-adb, IUPAC: (S)-2-(1-(5-fluoropentüül)-1H-indasool-3-karboksamiid)-3,3-dimetüülbutaanhape
e. 6tp/sgt, IUPAC: N-(5-brom-1-(4-fluorobensüül)-4-metüül-2-okso-1,2-dihüdropüridiin-3-üül)tsükloheksaankarboksamiid.
f. mdmb-butinaca, IUPAC: (S)-2-(1-butüül-1H-indasool-3-karboksamido)-3,3-dimetüülbutanaat
g. SGT-507 //väidetavalt sarnane 5f-sgt-151-ga.
h. 7-abf, IUPAC: 2-(7-fluoro-1H-benso[d]imidasool-2-üül)aniliin
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Ärge võtke minu sõna, ei ole keemik ega ekspert narkootikumide kohta, lihtsalt mõtlen mõistusega, ma tean kindlalt, et cbd tasakaalustab thc mõju ja sünteetilised noidid on suunatud samadele retseptoritele?(ei ole kindel). Nii et kas te ei kaotaks potentsi?
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Mul on mõned sõbrad, kes teevad seda, mida te üritate teha, kasutades JWH-210, kuid ma ei usu, et te saate maitse märkamatuks teha
 

Activated11

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Deals
22
öelge meile, kuidas te tsükliseerite CBD-lilled THC-lilledeks in vitro ilma Lewis-happe või mis tahes lahustite precense'ita.
 

acidbathloveskite

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@ OP : bro, kui te ei suuda sünteesida jwh018 või 5f akb48(mis akb 48 oli parem), siis ei leia enam neid noid, ja igaüks, kes väidab, et on või on keemik või tõenäolisemalt pettur.
ma tahan lisada, et sa jätsid välja suured vanad noidid: jwh 250, am2201, 5f ur144
 
Top