Post Delivery Varjatud meetodid

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Tere,

Olles uus müüja ja uus tarneviiside online-turgude nõudmisel, kas kellelgi on mingeid vihjeid salajase pakendamise kohta?

Ilmselt on vac-pakendamine hädavajalik ja olen kuulnud ka röntgenikiirguse varjamiseks mõeldud tinfooli kasutamisest.

Kas kellelgi on mingeid vihjeid, mis märgivad pakendi üles, mingeid näpunäiteid või nippe, kuidas hoida pakendeid märkamatuna, eriti kui kaalutakse rahvusvahelist saatmist.

Kas inimesed on saanud mingeid pakke, kus nad on pettunud või muljet avaldanud varjatus?

Ma saan aru, et salajased meetodid on arusaadavatel põhjustel salajased, kuid kui keegi jagab mingit teavet, ükskõik kui ebamäärane see kõik aitab!
 

thecurious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
See sõltub sihtriigist ja nende kogemustest saatjariigis.
Näiteks kui te saadate mulle DVD-karbi (sisu on vaakumpakendis) Kolumbiast ELi riiki, kontrollitakse seda kindlasti esimeses kontrolli-/ülevõtmiskohas röntgeni või vajaduse korral jälgimiskoera abil.
See peaks toimima riigisiseselt ja on minu teada tavaline standard. Ma lihtsalt ei tea, kui palju vaeva sa tahad näha narkootikumide varjamisega.
Keemiline töötlemine, et see oleks näiteks teksapükste kangas (on juba tehtud). Samuti on seda töödeldud väikestesse kohviubadesse.
Sinu küsimust küsivad ka teised inimesed, kes tegutsevad tohutul miljardite väärtusega turul. Ärge unustage seda.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Olen huvitatud, kui keegi tahab aidata selge vastusega, oleksin väga tänulik.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3

Ma võin ehk aidata spetsiifikatega.

Kaua aega tagasi sain mingi vana plastmassist mänguketta nintendo jaoks lihtsalt ühe sellise kopsaka halli plastmassist, mille sa konsooli sisse pistsid, see oli lahti kruvitud ja sisu oli sees. ilmselt üks parimaid vargmeetodeid, mida ma oma silmaga olen näinud.

mõned aastad tagasi nägin videot, kus keegi avas lapse mitmeosalise legotüüpi mänguasja, mis oli kokkukruvitud ja väga hästi pakitud, sees oli ilmselt 125 g kokaiini. aga ma kahtlustan, et see oli võltsing.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Tõesti kasulik, et, mõned tõesti kavalad meetodid geniaalne tõesti, ma pean saama palju loovam tänan teid ülevaate eest
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ma tean, et olen selle teemaga hiljaks jäänud, kuid see äratas mu tähelepanu. Juba kooliajal müüsin ma oma liigesed ja kümnised markerite tagakülje sees, sest tinditoru on eemaldatav ja markeri ots jääb peale, nii et marker on endiselt kasutatav. Samuti vedasin jalgsi kotte atari ja või teatud tüüpi elektronide sees. Mind arreteeriti noores eas alkoholi omamise ja joomise eest ja mul oli oma rohi nendes atari mängudes ja nad isegi ei mõelnud kunagi vaadata sissepoole
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Enamik pakendeid, mida ma sain, olid kuidagi tolli poolt kontrollitud, enamik neist olid lihtsalt head vaakumiga tooted mitte nii suures pakendis ja midagi ei olnud tunda lihtsalt puudutusest. Praeguse seisuga läksid kõik neist ilma igasuguste probleemideta läbi. Pea meeles, et etikettidel oli võimalikult palju infot ja need olid adresseeritud kodusele aadressile, mitte postkontorile või postkasti.
Loodan, et see info võib-olla aitab teid.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
See on, kuidas ma olen teinud seda ja oli mõned edu, kuid mitte kõik kinnitatud, mis on põhjus, miks im jõuda tõesti, tänan teid oma teavet kuigi mõned head viited meeles pidada!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Mis puutub röntgenikiirguse tuvastamisse, siis on tina- või söepaber nähtavam kui ilma selleta pakendisse panemine.

See sõltub kogusest ja sellest, millist ainet soovite saata.

Väikesed kogused võib-olla visatakse, kui pakki ei avata ja deklareeritakse madala väärtusega esemena, kuid minu arvates on võimatu varjata, kui toll avab selle.

Sihtkoht, kust pakk tuleb, ja pakend ise võivad muuta selle kahtlaseks.

Ma ei ole 100% kindel, aga ma arvan, et iga paki, mis on deklareeritud üle teatud väärtuse, saab automaatselt kontrollija.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
see on tõesti väärtuslik teada ja edaspidi ma arvan, et im kavatsen kraavi tinfoil stick topelt vaakumiga ja olla natuke kavalam peidus asju

Tänan teid teabe eest!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ei ole kunagi deklareerinud väärtust millelegi ebaseaduslikule, mida ma olen saatnud, sest kui sellel on väärtus, võib maks või tariif olla tasumisele kuuluv. Ma nimetan kõike kaubanduslikuks prooviks. Nagu öeldud, metallkotid või foolium jms on röntgeni all väga märgatavad ja on sageli punased lipud. Sa peaksid proovima teeselda, et see on midagi sarnase tekstuuriga, sest nad saavad seda näha. Seda silmas pidades võib mülaarkott olla ideaalne valik, kui te ostate neid lahtiselt ja trükite kenad sildid, millel on õige info kaalu kohta ja millel on kirjas proovi suurus või midagi sellist. Siin on tasuta proovi agar agar või aktiivsöe või chia seemned, loodame, et teile meeldivad.
Varjamine on minu kogemuse kohaselt ainus tõhus peidus olek. Ärge soovitage, et see on midagi, mida võiks piirata. Chia seemned on bas valik ilmselt seetõttu, et seemnete importimine on sageli piiratud. Ei tubakataimede materjal, patareid; igasugused bioloogilised üksused, patogeenid mutageenid. Mõelge, mida te väidate, et saata on lihtne ennast jalga lasta
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
taas väga väärtuslik teave ja seda märgitakse ära tulevastel saadetistel,

Mulle meeldib teie mõte peidus, olen hiljuti tellinud sildiprinteri, et asjad tunduksid õiguspärasemad ja selgemad, et see, kes seda käsitseb, saaks neid lugeda (ja loodetavasti pärast lugemist ignoreerida).

Ma hoian ka kaalu minimaalselt, et taas lihtsalt tõmmata võimalikult vähe tähelepanu
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Foolium on jama, vennas. Röntgen tuvastab röntgensignaali nõrgenemise teel mõningaid aineid.
Nende hulgas metall, orgaanilised ained, klaas jne, kõik need ained eristatavad. Seega, kui sa paned oma orgaanilised ravimid, mis on fooliumisse mähitud, siis näeb see täpselt välja nagu metalli sisse mähitud orgaaniline ühend.
 
Top