Aurudestillatsioon

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tere.

milliseid seadmeid on kõige parem kasutada aurudestilleerimiseks ütleme 10L määrdunud õli?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Improviseeritud au bain-marie ...
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Reaktor ja kuumutusvann või vähe korraga RBF. parim teha partiiprotsessis siiski, kuna RBFis tuleb oodata, kuni see jahtub, lisada rohkem, tõsta uuesti ja nii edasi, palju surnud aega.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Jah ma mõtlesin teha seda reaktoris, et, mida te arvate aurugeneraatori kasutamisest nagu see , mayby to mutch Steam? Selle 3L /70min väljund.
 

Attachments

  • cI09AzbLCH.jpg
    cI09AzbLCH.jpg
    140.4 KB · Views: 183

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kui soovite kasutada välist auru, mis on hea, kuid peate ka põhikolbi kuumutama, see on kõige olulisem
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
jah, see on minu idee kahekihiline klaasreaktor koos kütteülekandeõliga, umbes 130-150c õli suure mahu tõttu, lisaauru allikas peaks protsessi kiirendama?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
See peaks olema piisav ilma lisaauruta, umbes kaks korda rohkem 15-20% NaOH-destilleeritud vees kui alus ja pooleni täidetud reaktori koguvõimsus ja asjakohane segamine.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Väline aur on eelistatud, kujutatud tapeetide eemaldaja ei sobi küll, sest see teeb märja auru... Otsige aurugeneraatorit, mis teeb vähemalt 110 °C 2,5 baariga auru. Vesel, kus maiuspala on, peab olema köetud ja isoleeritud ümberringi spetsiaalses peal kuni sinna, kus on kurv kondensaatorile. See on vajalik selleks, et vältida auru kondenseerumist anumas/kanalites.

Teadmata või alahinnatud on üks oluline tegur: Mida laiem on see tee, seda kiiremini toimub destilleerimine. Praktiliselt öeldakse, et surveanumas peab olema lai ava, näiteks 8 cm minimaalne ID. Ühendatud torud peavad olema sama läbimõõduga ja kuni tegeliku kondenseerimisalani ei tohi olla kitsendusi. "Keskmine vaba tee" ütleb ka, et ei tohi olla teravaid kurve, mis toimiksid sama hästi kui tegelik kitsendus läbimõõdu osas, ütleme, et mida laiem on kurv kondensaatori suunas, seda parem. Kõige hullem oleks vertikaalne toru, millele on otse terava nurga all toru alla kinnitatud. See on jama. Ideaalne oleks retordi kujuline anum, mille retort on tehtud laia vedeliku nurga all. Nagu traditsioonilised šoti viskipannid sageli on.

Õige konfiguratsioon kiirendab protsessi rohkem kui kuumutamine või rõhk, ilma et peaks panema rohkem soojust, mis on muidugi hea tootele (vähem stressi).
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tere.

kas te saaksite mulle saata lingi, kus on stean-generaator, mis töötaks, ma leian palju erinevaid, kuid ma ei tea tegelikult,

reaktor on 50L ja köetakse ja isoleeritud ümberringi, topeltmantel, mitte peal, kuid on võimalik soojustada soojust veidi peal.

kondensaator on peaaegu vertikaalne, kuid kui kasutada auruti kõrgemat baari võib-olla aitab see venitada kondensaatoris?
 

Attachments

  • Y1l8UaG3wh.jpg
    Y1l8UaG3wh.jpg
    125.1 KB · Views: 146
Top