Terasreaktorid, epoksü?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Mäletan, et lugesin siit, et keegi soovitas terasanumate katmist mingi epoksü- või vaigukattega, et vältida terase lagunemist hapete, aluste poolt, üldine normatiivne kiht, mis teeb keemiku elu lihtsamaks.

Kas inimesed oskavad midagi sellist konkreetselt soovitada? Nagu kaubamärgi nimi või keemiline koostis?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma ei saa soovitada midagi, mida olen kunagi proovinud. Mis on epoksüvaigud ja uv-vaigud. Need ei pea paha küll vastu. Ma ei suutnud teisel kuul leida segamisriba, nii et ma võtsin tükk terasvarda, pisike kraam, 1/16 "ja kattis selle uv-vaiguga, et teha üks. Ma lihtsalt destilleerisin natuke kloroformi. Ei pidanud vastu. Rikutud kloroform. Proovisin sama asja mõne metanooli destilleerimisel, sama tulemus. Peab olema mingi spetsiaalne kraam, mis on formuleeritud just selleks otstarbeks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ptfe, teflon, see on see, mida te vajate
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ma nägin internetis mitmeid pakutavaid teflonkatteid, kuid need kõik vajasid kõvenemist temperatuuril, mida ma iirc ei suuda saavutada.

Ma jätkan siiski otsimist. See ei ole ülioluline, kuid mulle on alati meeldinud mõte ehitada omaenda destillatsiooni- / lihtsa reaktsioonianum (mitte partiireaktor, pigem kolmekaelaline ümarpõhjaline, kuid terasest ja mitte ümarpõhjaline). See on rohkem sellest, et näha, kas see on võimalik.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
3M toodab imelist punast katet, fluoritud polümeerivärvi tööstusreaktorite jaoks temperatuuril kuni 140 kraadi, kuid kardab kuuma kontsentreeritud väävelhapet. Hiinlastel on analoog - PVA kattevärv (samuti fluoritud plastik), kuid temperatuur on kuni 110 kraadi. Nende värvide puuduseks on see, et teras tuleb pealekandmiseks ette valmistada, kruntida ja pärast fluorvärvi pealekandmist tuleb reaktorit termostaadis teatud tingimustel küpsetada. Lihtvärvide hulgas on erinevaid fluoritud pulkade segusid lahustites, kuid selliste värvide tugevus ja vastupidavus on kõige kehvem.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
mitte 3M, õige DuPont. Minu viga)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ma tean, et PP-st (polüpropüleenist) saab 3D-printida reaktsioonianumaid
 
Top