P2NP ja P2P säilitamine

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Kas amfetamiini lähteaineid P2P ja P2NP saab õhukindlates mahutites toatemperatuuril pikka aega (näiteks aasta) säilitada? Kas tekib märkimisväärne kadu (näiteks 10% või rohkem) lagunemise, polümerisatsiooni või millegi muu tõttu? Btw ma tean, et P2NP-d soovitatakse säilitada sügavkülmas, aga ma ei saa seda teha.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
P2NP lubab aja jooksul värvi tumedamaks muutuda, kui kontineris on õhku, seega tuleks optimaalsete tulemuste saavutamiseks ümber kristalliseerida
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
punane sitt, mis moodustub, on amiini polümerisatsioonist olen kuulnud ja võin kinnitada, et kui hästi pestakse, säilib see väga hästi
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
tollal, kui ma seda valmistasin, mäletan küll, et ma ei olnud nii ettevaatlik ja seal olid ka jäljed bensaldehüüdist... kui see ei ole kanariakollane, tuleks see parima tulemuse saavutamiseks ümber kristalliseerida (proovige kõigepealt pesta, sellest võib ka piisata)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma ei saa rääkida fenüülatsetooni kohta, kuid P2NP, mis on hästi kuiv ja vaba igasugusest tooraine saastumisest ja veest, säilib vähemalt kuude kaupa isegi katmata.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ma arvan, et parim viis P2NP ja P2P ladustamiseks on sügavkülmik.
 
Top