Question Minu amfetamiini kummaline lõikamine. Kuidas sellest paremini vabaneda ilma happepõhise ekstraheerimiseta? Kuidas õigesti aurustada amfetamiini vesilahust?

faelivrin42

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei. Mul puudub keemiline taust ja hea ventilatsiooniga koht, seega kardan kasutada mingeid aineid, mida ei tohiks oma köögis kasutada.
Ma olen lihtsalt uudishimulik amfetamiiniarmastaja ja tavaliselt tegin lihtsa atsetooni või isopropüülalkoholi pesu, paar korda tegin ümberkristalliseerimise kuuma isopropüülalkoholiga ja mul oli kõik korras. Aga viimasel ajal peaaegu kõik kiirused, mida ma sain, hakkasid olema lõigatud, mis ei lähe sellega välja.

See on midagi tselluloosi sarnast, aga ma ei tea. Kui ma lisan väga vähe vett aineproovile, siis muutub see tarretiseks. Kui ma lisan rohkem vett, siis see lihtsalt lahustub.
0,44 mikroni rattafilter ei aita seda vesilahusest välja filtreerida. Kui lahustada seda kuumas vees ja seejärel jahtuda, siis moodustuvad sellest läikivad kiud, mis kuivades on väga-väga pehmed, peaaegu nagu siid. Nende välimus meenutab kofeiini, kuid tõenäoliselt ei ole see kofeiin - ma katsetasin seda tärklisega segatud povidoon-joodilahusega, kuni see on tumesinise-violett värvi, ja see ei muuda lahuse värvi üldse (kontrollina kasutasin värskelt valmistatud kohvi), ja üks seda sisaldav proov saadeti Energy Controli, ja nad ei leidnud sealt kofeiini, ja mis iganes see lõik on, seda ei ole nende tuvastatavate ainete nimekirjas.

Niisiis. mul oli proovi kiirteepasta. Tõenäoliselt oli selles amfetamiini, sest Marquis muutus oranžiks ja Robadope roosaks.
Kui ma lisasin väikesele kogusele ainet tilga vett, muutus see häguseks ja seejärel tarretise sarnaseks aineks.

4vdycLipeh


Esialgu proovisin seda ümberkristalliseerida isopropüülalkoholiga. See lahustub keevas iso's täielikult, kuid kui ma hakkasin seda jahutama, muutus see koos kiududega täiesti tarretiseks, nii et see ei toiminud, ma ei suutnud amfetamiini sellest välja filtreerida. Pärast mõningast googeldamist lugesin vee ekstraheerimisest.

Nii et ma tegin järgmist:
1. Panin 1g antud ainet kohvifiltrisse ja hakkasin seda aeglaselt kuuma veega porima, kuni kõik oli lahustunud.
2. Siis panin lahuse külmikusse ja sain seda kiudu, nii palju, et lahus muutus kreemjaks
S2R8dQokDG
V3GJhik7LE
HitfT4n1aD


3. Filtreerisin lahuse uuesti kohvifiltriga ja pigistasin kõik, mida sain kiududest välja pigistada.
4. Seejärel panin saadud lahuse klaasi ja aurustasin selle veevanni abil välja.
5. Tulemus ei näinud ühtlane välja ja andis Mecke reagendiga tumepruun, peaaegu must, välja. Seega otsustasin teha ümberkristallisatsiooni.
OQswkLCeyt

6. Lisasin ainega klaasile iso ja panin selle veevannil keema. Mõne aja pärast jäi sette, miski, mis ei lahustu isegi keevas iso's. Valasin kuuma lahuse teise klaasi, jäid mõned läikivad läbikumavad killud, mis ei lahustunud.
Pvx7yJoILl
T2nhfv6Hu7

7. Lasin lahusel laual toatemperatuurini jahtuda, seejärel panin selle ööseks külmikusse. Hommikul lasen sellel mõnda aega jäävannis seista ja seejärel filtreerin kohvifiltriga. Tulemuseks oli 0,03 g amfetamiinsulfaati (tegin kolorimeetrilisi teste ja sain oodatud tulemused Mandelini, Marquis'i ja Mecke abil).
8. Uudishimust aurustasin osa filtreeritud iso ja lasin jahtuda. ja sain jälle seda kuradi tarretist ainet.
Seega oli ilmselge, et minu poolt läbiviidud protseduur ei aidanud sellega tegelikult midagi, ja see võib ikka jääda puhtasse ainesse

Küsimused:

1. Mis see lõikamine on? Leidsin redditist ja dreadist erinevaid mainimisi sarnastest asjadest, seega on see üsna levinud
2. Kas sellest on võimalik tõhusalt vabaneda?
3. Vaatamata sellele, et see speed paste oli kindlasti sitt, kahtlen, et selles oli ainult 0,03% amfetamiinsulfaati. Nii et ilmselt tegin midagi valesti aurustamise ja ümberkristalliseerimisega. Kuidas ma saan paremini teha?
 

faelivrin42

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mõned üksikasjalikumad küsimused
- Kui ma panen kokku lihtsa destillatsiooniseadme (kolb koos kummist korgiga + kummist toru), kas see on parem kuiva kiirussulfaadi kiiruse saamiseks vesilahusest?
- Ma tean, et ümberkristalliseerimiseks on oluline kasutada võimalikult vähe lahustit. Aga kui on lahustumatuid ebapuhtusi, siis on raske minimaalset kogust määrata. Kuidas saab amfetamiinsulfaadi ja isopropüülalkoholi puhul hinnata vajalikku isopropüülalkoholi kogust? Proovisin googeldada amfetamiinsulfaadi lahustuvust kuumas isopropüülalkoholiga, kuid ei ole õnnestunud.
- Kas atsetooni + isopropüülalkoholi kasutamine on amfetamiinsulfaadi ümberkristallisatsiooniks parem kui ainult isopropüülalkoholi kasutamine? Miks?
- Mõnes rekristallisatsiooni juhendis mainitakse, et on oluline katta klaasi ülaosa lahusega, miks on see oluline? Et jahutamine oleks aeglasem? Ma arvasin, et amfetamiinsulfaat ei saa aurustuda, kas see on õige?
- Mõnedes ümberkristalliseerimise juhistes soovitatakse panna lahus ööseks sügavkülma, kas see on hea mõte? Kas siis ei kristalliseeru ka teised lisandid?
- Kui ma kasutasin liiga palju isopropüülalkoholi, kas ma võin seda pärast kristalliseerunud amfetamiini välja filtreerimist keeta, et vähendada selle mahtu, ja kordan ümberkristalliseerimise protseduuri?
- Kas imufiltreerimine on tõhusam või lihtsalt kiirem kui lihtsalt vedeliku filtrile valamine? Kas ma võin kasutada lihtsat elektripumpa, mida ma tavaliselt kasutan madratsi jaoks, imemisseadmena? (sellel on võimalus imemiseks)
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
parim, mida saate teha, on puhastada seda atsetooniga, mida olete juba proovinud, kui see ei toimi, siis saate puhastada happelis-baasi ekstraheerimise teel, see ei võta palju aega ja on väga lihtne.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
tere,
Võin öelda, et minuga on peaaegu nagu sinuga, olin alati uudishimulik amfetamiini armastaja ja avasin sellega kahjuks "Pandora kasti".
nii et ma hakkasin oma amfetamiini enne kasutamist lihtsal, kuid väga tõhusal viisil puhastama.
selgus, et kusagil ei ole rohkem mustust segatud kui amfetamiinis, kujutlusvõimel pole piire!
nii et nüüd teie kirjeldatud probleemi juurde;
Ma arvan, et teie oletus, et teie amfetamiinis on mingi tselluloos, on õige.
Mul oli varem sama probleem, see nägi välja täpselt samasugune nagu sinu piltidel. see oli vist kroskarmelloos või mõni muu taimne kiud, toiduainetetööstuses kasutatakse tihti bambuskiudu.
see kreemjas kraam, mida sa punktis 2 kirjeldad, on sageli kofeiini ja mingi kiu või tselluloosi segu.
ainuke imelik asi on see, et sa ei leidnud oma kraamist kofeiini. tavaliselt näeb kofeiin välja nagu sinu neljandal pildil(nii need imavad puuvillased kiudude otsad), pärast seda kui see on amfetamiinist välja võetud. minu puhul igatahes.
kogemusest võin öelda, et on täiesti võimalik, et see, mis sul oli, sisaldab ainult 0,03% amfetamiini!
ütled isegi, et kraam oli kindlasti halb, seega parem ei osta sealt enam midagi, kui läheb!
ma olen alati lähtunud järgnevalt, et sünteesi jääkidest ja eriti kofeiinist vabaneda:
amfetamiin peab olema tõesti kuiv ja peenelt purustatud!!!
pesta amfetamiin veevaba atsetooniga ja siis panna kogu asi kohvifiltrisse ja lasta kuivada.
pärast kuivatamist ja purustada uuesti hästi.
nüüd olen keedetud destilleeritud vett tilkhaaval daas amfetamiini andnud kuni see on lahustunud.
(nii et peaaegu kõik nagu sa!!!!)
katan destilleeritud vees lahustatud amfetamiini ja panen 2-3 tunniks külmkappi.
siis pane kõik kohvifiltrisse (parem kui võtad kaks, niisuta neid eelnevalt destilleeritud veega) ja pigista ettevaatlikult välja! Lasin siis alati kogu asja aurustuda ja sain tõesti puhta amfetamiini.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
-Lahustage oma kraam vees, kõik, mis ei lahustu = praak.
-Määrake PH-väärtus. Kõik üle PH 4 lisage 1 tilk soolhapet.
-Lisage petrooleetrit sama palju kui vett.
-Paigaldage kõik eraldussahtrisse ja raputage väga hästi.
-Väljendage alumine vesikiht.
-Vetrooleetrit (ülemine kiht) võib kasutada sagedamini puhastamiseks.
-Lisatakse aeglaselt NaOH-d segades, kuni ph 14. graanulid või eelnevalt valmistatud leelis. Moodustub õline kiht. Amp alus
-Vaheldatakse kaks kihti eraldussahvliga.
-Lisatakse sama kogus petrooleetrit ülemisele amplitatsioonialusele ja raputatakse seda eraldussahvris.
-Kandke alumine kiht (vesi) maha.
-Lisatakse veidi MgSO4, kuni see ei klomponeeru enam.
-Lahus asetatakse 3 tunniks jääkülmikusse.
-Filtreeritakse MgSO4 välja.
-Petrooleeter aurustatakse 40 °C juures.
-Lahustage järelejäänud õline alus atsetoonis.
-Lisatakse aeglaselt atsetooniga lahjendatud väävelhapet, kuni PH 6.
-Filtreerige amp-sool

Kui värvimuutus on endiselt nähtav, pestakse jääkülma atsetooniga ja filtreeritakse uuesti, kuni see on lumivalge.

Tulemuseks on väga väga puhas toode.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Olen mänginud ka selle sama probleemiga, kuid suuremates mahtudes ja pikemalt, lihtsalt selleks, et näha, mis juhtub.

Pesin oma amfetamiini 99,9% IPAga põhjalikult, seejärel kuivatasin selle ja võtsin selle vesilahusesse.
Panin palju rohkem vett (kolb on 1 liitrine) ja kasutasin umbes 20g "amfetamiini".
See peatab "tarretise" moodustumise.

Kuumutasin mikrolaineahjus destilleeritud vett ja lisasin ainet, kuni see enam ei lahustunud, siis panin kõrvale ja olen lasknud aeglaselt jahtuda ilma liikumiseta. See moodustumine näeb mulle välja nagu kofeiin.
VCnSDL3JyM


Yh2xpK3zRE

Kui olen rahul, et kasv on peatunud, siis filtreerin ja aurustan ja vaatan, mis mul alles on ja mida ma sellest järeldada saan...
 
Top