Narkootikumide tänavakaubandus

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
139
Points
33
Enne interneti tulekut meie ellu oli ravimiturg alati otse tänavaga seotud. Ainult filmides lähevad lahedad diilerid oma tarnijate villadesse, võtavad ainebriketi, torkavad seda noaga, maitsevad pulbrit oma keelel ja noogutavad rahulolevalt, samal ajal kui müüja silitab oma taltsutavat gepardit. Tavaliste inimeste tegelikus elus ei ole asjad sageli nii naljakad. Diilid toimuvad suitsustes autodes, kitsastes ruumides või pimedates alleedes ja iga kord, kui sa lähed diilile, lähed nii, nagu oleks see su viimane. Adrenaliin, hirm, paranoia. Ja iga kord loodad, et kõik läheb õigesti ja et sind ei peteta, ei peta ega tapeta.

Tänavaliikumine on väga lõbus, ja ma võib-olla liialdan veidi, kuid siiski on kõigil, kes on tänavaliikumisega lähedalt kursis, olnud sarnaseid tundeid. Jagage oma kogemusi, andke nõu ja arutage selles rubriigis tänavaliikumistest. Arutame, millised ohud võivad tekkida, kuidas neid vältida ja kuidas liikuda asjatundlikult valguses ja jääda siiski varju.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Ei taha kedagi solvata, kuid mul on privileeg, et mu sõbrad on tänavakaubandusest juba aastaid tagasi välja liikunud (välja arvatud üks).

Üks asi, mida ma võin tugevalt soovitada, on teha seda kiirtoidurestoranides.

Istuda, saada toit tellitud, siis vahetada joogipakendid. See on vana trikk, kuid see on väga, väga, väga, väga järjekindel.
 
Top