tänavafentanüüli kasutaja vaatenurgast

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Okei, seega ilmselgelt see, mida tänaval fentanüüliks müüakse, tõenäoliselt ei ole seda, kuid mõne meie teenuse testis on varem ilmnenud fentalüül, alfentanüül ja sufentanüül. Kuna enamik meie proovidest on osutunud positiivseks bensodiasepiinide suhtes, on Torontos kaks ohutuma pakkumise programmi. Üks, milles ma olen, kus ma saan 21 8mg dialaudidit päevas opiaatide sõltuvuse ja 6 10mg Ritalin APO brändi päevas nii minu ADHD kui ka 20 aasta kristallmetanoolisõltuvuse tõttu. Ritalin üllatavalt toimib ja jah, ma süstin neid. Aga ma saan ikka veel isu ja mul on olnud aeg öelda ei tasuta ravimitele. Kuid Dilaudidi annus ei ole ikka veel kaugeltki piisav, sest ma leian end ikka veel kasutavat vähemalt siis, kui mul on raha 1 punkt päevas. Positiivne on see, et ma saan oma pillid koju viia.

Teine programm on süstitav hüdromorfoon programm kus u tuleb minna kohale. The Works Torontos. Ja sa saad kaks süsti vedelat hüdromorfooni päevas üks kord hommikul ja üks kord õhtul. Mulle ütles keegi, kes on selles programmis, et ta saab 400ml hüdromorfooni päevas, aga see kõlab valesti. Minu arusaamine on, et 2ml hüdromorfooni on sama mis 8mg hüdromorfooni.

Püüan lihtsalt lõpetada tänavapäiuste ja lõpuks ka süstlaid. Kahjuks on mu süda kahjustatud nii palju, et täielik lõpetamine on no go.
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Kuid ma tahtsin öelda. Mul on olnud edasimüüjad öelda igasuguseid asju nagu kuidas theres karfentanüüli see ja mida ei olnud mul ükski poiss öelda mulle saab 100% fentanüüli alates dark web ise ja lõikab seda tellida tugevuse järgi, kuid kui ma küsisin, kas ta kandis kindaid ja hingamismask ta oli nagu ei ma lihtsalt valada kotist kotti.

Ainus asi, mida ma võin öelda kui kasutaja, kui sa saad filmi üle vedeliku oma pliidi kui see hakkab jahtuma oma shit on lõigatud dialaud lol
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Pikaajaline opiaatide sõltuvus ei jäta mingit võimalust normaalseks eluks, võib-olla poisid alates

Narco-Medical Support

suudavad teid aidata.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Kas te teete nalja dilaudidiga? See on juhuslik lõikamine, rääkimata hinnalisest..... IV dilaudid on imo parim rush
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Kuidas te teate, et teie süda on opioidide tõttu kahjustatud? Ma ei ole kunagi kuulnud, et see nii oleks, te võiksite siiski kindlasti loobuda kasutamisest, ilmselt ei ole see sugugi lihtne saavutus, kuid kindlasti mitte võimatu.
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
see met tehtud kahju ei ole käik.
 
Top