Tänapäeva elu VS ettevõtte elu

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tahtsin juba ammu kellegagi sellest teemast rääkida. Kahjuks polnud mul selleks kedagi ja aega.

Millised on teie kogemused üleminekul kõrge riskiga / kõrge tasuga elust korduvasse igapäevasesse 9to5 ellu?

Kuidas saite hakkama muutustega oma keskkonnas ja inimestes?

Kas oli harjuda, et ei kuluta hoolimatult või vajasite aega, et taas ühiskonda sulanduda?


Minu jaoks isiklikult oli alguses üsna raske. Pärast seda, kui ma kauplemisest lahkusin, sain päris hea kontoritöö, aga ma tundsin alati, et ma ei kuulu sinna.
Inimesed olid vastupidised sellele, millega ma olin harjunud..... Ma tean, ma tean, et paljud inimesed teevad kontoris stimulante... aga minu puhul ei olnud kedagi.
Minu puhul tundsin, et ma ei ole mina ise, osa minust sureb. Kogu see korpusebull oli lihtsalt liiga palju. Teisest küljest pidin ma raha eest töötama ja teenisin umbes 4x vähem kui aasta varem. Samuti pidin ma oma vanadest sõpradest distantseeruma, sest ma ei tahtnud mingeid impulsse teha asju, mida ma olen enne seda teinud.

Mind huvitab teie arvamus ja kogemused.... mis on teie arvates plussid ja miinused?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma näen kindlasti, et tavalise kontoritöö puhul on põnevuse puudumine võrreldes sellega, mida te teete. Kas sa lõpuks ometi assimileerusid? Kui jah, siis kui kaua võttis see normaalseks muutumine aega?
 
Top