String Dope

cleanfilletsonly

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Kas seda toodet saab tõhusalt valmistada? Ma tean tagasi, kui mõned inimesed mataksid suletud ämbreid, mille sisekaane külge on kinnitatud gutairi nöörid ja lihtsalt üle ammoniaagi või muradic ja söe ja relva sinineerimise segu.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kasutage 10gallon akvaarium,by Mullins või mothers gun bulent,kingsford og light charchol, mop pea, bnatured amonia "reg house hold amonia",1. Purustage söe mõned n panna 2-3 sisse. Kõrge n paak fold alumiiniumfoolium nin C fold. Siis rap see n ristkülikukujuline rõngas olid see tuches põhja keskel tank üles külgedele n ümber, et kohtuda otse ülaosas söe line.2 pore püstol bluent n poolel teel ülespoole söe hight veenduda, et see on täiesti setted equalylevel,.3 puhas ur amonia sisse kuni söe n fooliumi line,4 lõigatud mop stings n koputage neid 1 in. Apart kaane peale rippudes. Don't tuch liqued n mitte liiga kaugele üles ehk 1 sentimeetri kaugusel da shit.beging of spring bury it in da grown 3 ft. Were it stays an even 74° temp . Viimase kuu või kauem kaevata see üles wat u leida stringid on ur dope. Kui ei ole maetud lase mingit valgust saada seda. Ja kui teil on vaja string dope ärge kartke PM mulle otse siin me Shipp kogu EL. Loodan, et see informatsioon võib aidata teid.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Kui te panete kõik need koostisosad oma kassi või koera toidule ja lasete neil seda süüa, siis töötleb see nende maos ja metaboliseerub supertulena narkootikumidena. Siis tuleb vaid nende pissi kinni püüda ja seda destilleerida ning järele jääb puhas kristall. Sa ei pea tegema kogu seda aega ja vaeva, et matta kalaakvaarium ja oodata kuu aega. Mina isiklikult olen kannatamatu, nii et ma lihtsalt võtan uriinist lonksu, kuni olen rahul. Mulle meeldib maitse maskeerimiseks kasutada tobasco-kastet. Kui soovite, võtke minuga julgelt ühendust. Me saame pakkuda hulgimüügi mõistliku hinnaga ja tarnida rahvusvaheliselt.
Loodan, et see informatsioon võib teid aidata.
 

akiraogatabyss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kurat .... kuidas srupid on mõned inimesed ja miks valetavad, et teised kummitusi taga ajavad?
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ilma amiinita ei saa narkootikumi valmistada. Kust see tuleb. Duh - ei ole narkootikum lihtsalt mingi keemiline leke. Lõpetage eksitamine, tõelist infot on piisavalt raske saada.
 
Top