Soovitage mulle allapoole!

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Viimastel aastatel keerasin natuke selga peo narkootikumidele ja sattusin retseptiravimite / downerite maailma.

Olen proovinud palju erinevaid bensodiasepiine nagu Alprasolaam, Bromazepam, Diazepam, Oxazepam ...

Ja muidugi olen proovinud erinevaid opioode nagu Codein köhasiirup, Tilidin, Tramadol jne. kuni toore oopiumini (mis mulle kõige rohkem meeldib).

Mulle tundub, et ma proovisin peaaegu kõiki aineid, mida ma tean ja millest olin huvitatud, nii et ma otsustasin küsida teilt nõuandeid, mida ma võiksin proovida järgmisena.

Olen näinud, et seal on veel huvitavaid rc'd, mis tunduvad olevat tugevama mõjuga kui originaalid.

Asjad im huvitatud samuti, kuid tundub peaaegu võimatu saada siin Euroopas on need nüüd ebaseaduslikud ravimid nagu qualudes või vana liiki bensodiasepiinide (rhohypnol), mis oli tugevam mõju nagu need downers u saab nüüd.

Nii et oleks tore lugeda teie soovitusi!!!
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kuidas on ghb?

kui ur into dissos ma soovitan dxm. ma havent teinud seda igavesti, kuid see oli omamoodi lõbus ma arvan. üks kord oli mul kehaväline kogemus suure annuse lol
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mäletan, et Ambienil oli hüpnootiline kate üle algse põhiravimi. Huvitav, milliseid teisi hüpnootilist tüüpi ravimeid on olemas?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
5CL tugevat vürtsi - vaid pisut limpsimist tabab mind rohkem kui päevaks.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
O-DSMT, etometatseen(üli tugev!!) või klonasafoon vms kõlab huvitavalt. Ülitugev benso oleks huvitav...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Metonitaseen on tugevaim -seen. Odavam kui fentanüülid, kuid sama
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Diethüleetri
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Ma olen samas olukorras, kuid mitte sellepärast, et nad ei ole tõhusad, mul on teist tüüpi unehäire. Ma olen opioidsõltuvuses, ja isegi mitte tugevad opioidid (kus viimastel aastatel 99% on lihtsalt Zenes, mis on terribad klass, väga kõrge valuvaigistav potentsi enamus neist lame eufooria ja ei ole sooja keha heaolu, lihtsalt hea noogutamine või väljumine - muud kui hävitades tolerantsi väga kiiresti ja veelgi pikem aeg taastada) - seega kui te ei ole opioidsõltuvuses skriptidega, vältige neid, kuni lõpuks hakkavad korralikud uued klassid asendama Zenes'i (ütles see, vaatamata minu vihkamisele on certainy parem kui Mehhiko kartelli täiesti juhuslik kõik-ühes segu xylazine boosted dope, vähemalt tugevad opioidsõltlased võivad kasutada Zenes'i ohutult..asjaolu, et 2x ja järgmise astme 70x vahel ei ole RC-d opioidi, on lünk, mis tuleb täita juba aastaid).

Vältige ka bensosid, vähemalt kui see on mõeldud pikaajaliseks igapäevaseks kasutamiseks. Kui sporaadiliselt, siis kui triasolaam ei toimi, siis ma ei raiskaks selle perega enam aega.

Mida te otsite, kuna te mainisite metakvalooni (praegu on ainus ühend, mis aitab minu probleemi puhul), on Gaba-A agonistid - kui te ei ole inimene, kellel on kompulsiivne kordusdoosi risk, ainus, mida leiate meditsiinis, mis on ette nähtud mõnedel juhtudel väga kõrge ADHD, kes peavad võtma tõesti tonni Lisdexamphetamiini päeva jooksul, mis on ette nähtud USAs ja Ühendkuningriigis on Pentobarbital, kuid siin ei saa tõesti kuradima annustega.

Turvalisemad alternatiivid, vastavalt need, mida saab leida, kuna barbituraadid vaatamata sellele, et nad on üks minu lemmik klassi (mõned on "rahustid" lihtsalt määratluse järgi - kuna neil on mingi osa, kus rush ja eufooria ületab mainstream uimastid nagu amf/kokaiin) nad on väga ohtlikud, kui neid ei kasutata väga õigesti, ja farmaatsiatooted, mis on veel olemas, on täiesti väärtusetud. Fenobarbitaalil on meeletu poolväärtusaeg. Ja keegi ei tee enam salajase süntesaatoriga rekreatiivset kuldajastu - on need allpool:

(märkus: farmakoloogia üksikasjad on tsitaadid ja katkendid korralike teadmistega inimestelt - mul kahjuks puudub keemia või farmakoloogia taust, kuid jätsin need märkmetesse, et saaksite teha edasisi uuringuid või rääkida teiste asjatundlike isikutega).

- karisoprodool - See on ubiquitne ja see metaboliseerub meprobamaadiks, mis seondub barbituraadi/pikrotoksiini sidumiskohaga - ja karisoprodoolil endal on metakvalooni sarnased omadused enne selle metaboliseerumist meprobamaadiks. Sellel ei ole metakvalooni võlu, kuid seda nimetatakse tavaliselt dieetmetakvalooniks ja seda on väga lihtne saada. Te peate võib-olla natuke katsetama, kuna sellel on väga järsk annuse reageerimise kõver ja India farmaatsia on teatavasti kvaliteedikontrolliga lõdvestunud.

- Gaboksadool on gaba agonist, mida on väga lihtne ja odav hankida, väidetavalt sarnaneb see muskimooliga, kuid ei ole hallutsinogeen.

- Bretaseniil - see on suure afiinsusega osaline agonist ja huvitav on see, et see mõjutab alfa 4 ja alfa 6 allüksust sisaldavaid GABA-A retseptori komplekse lisaks alfa 1,2,3 ja 5 sisaldavatele, millele teised bensodiasepiinid on suunatud.

Ütlematagi on parim, mis kindlasti toimib, kuid isegi sel juhul kindlasti mitte regulaarseks kasutamiseks ja õige annuse leidmine on keeruline, on GHB.

Teine lähenemine mitte-Gaba-A võiks olla talidomiid. Pange tähele, kui te olete naine ja rase või/ja kavatsete seda kasutada, ei tohi seda tingimata kasutada, kui kasutate seda enne rasedust, lõpetage see täielikult 6-9 nädalat enne.

Teine väga erinev lähenemisviis, kuid seda tasub proovida, võib olla Daridorexant.

Viimane, mis tegelikult töötas väga hästi mõnedel inimestel, keda ma kohtasin, on Trimipramiin - kuid te peaksite otsima vedelat / pudelit, kus 1 tilk = 1mg. See on väga oluline, et vältida tunne väsinud zombi järgmisel päeval, et võtta õige number, kui teie tabanud magusat punkti, siis on hea uni ilma tuimustundeta järgmisel päeval.

Mul on rohkem võimalusi, mida ma võiksin loetleda, kuid siin läheme rohkem hämaramatesse või ohtlikumatesse ühenditesse, ma alustaksin kõigepealt siin mainituist, kuna neid saab suhteliselt kergesti kätte.

Palju õnne!
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx pika vastuse eest!

Im Kesk-Euroopast nii im ei ole kindel, kui lihtne on saada neid aineid siin

Kahjuks saan ma haigestuda gaba, seda nimetatakse siin pregabaliiniks.

Võib-olla u saab anda mulle mõned infos kaudu pm, oleks super kena!
Btw das m ei ole nood või algaja, nii mo worrys.

Greez
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Phenibut hcl on päris kena. Ärge tehke seda liiga või te olete paar päeva väljas.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Kahjuks ei ole see kasu im otsin, kuid thx vihje eest.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Tundub, et ma sain visata kõik asjakohased ained......
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nad töötavad ainult seni, kuni nad ei tööta.
 
  • Like
Reactions: vis

climax

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Tere kui hüpnootiline olete proovinud Lormetazepam / Noctamide ja kui ma hästi aru sa võiksid proovida Nozinan see on võimu rahustav mõju ilma kõrvaltoimeta PM mind täpsemalt jaoks...
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Huvitav.
mis on põhjused, miks te eelistaksite seda Temasepaami või Triasolaami asemel?
Kas teil on üksikasjalikku teavet Pregabaliini õige koguse kasutamise kohta ""potentsiatorina"" bensode jaoks?
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx u tea, kust neid Euroopas saada?
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Noctamid? Ma võin pakkuda
 

Attachments

  • 0Khms2UVJX.jpeg
    0Khms2UVJX.jpeg
    139.4 KB · Views: 20

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Olen pärit Austriast
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Järgnevatel päevadel lisan selle toote turule
Ma annan teile teada, juhul kui olete huvitatud tehingu tegemisest
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Unepuudus võib olla lõbus!
 
Top