Väävelhape MDMA sünteesiks P2NP-st

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere poisid, ma mõtlesin, milline on kõige lihtsam viis saada väävelhapet, sest ma ei saa seda oma riigis osta. Olen lugenud, et saab lihtsalt osta akuhapet ja lasta veeosa aurustuda, kuid ma ei ole selles protsessis kindel, loodan, et keegi teist võiks lähemalt rääkida.
Minu jaoks on oluline mitte ainult samm äädikhappega, vaid ka lämmastikhappe saamine, et siis saada elavhõbedanitraati.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nagu eespool: te ei tee MDMA-d P2NP-st. Aga kui soovite väävelhapet. seda polegi nii raske ise toota. Sõltuvalt vajaminevatest kogustest muidugi.
Kontsentreeritud väävelhappe tootmiseks patareihappest tuleb vaid vesi ära keeta. Väävelhape keeb >300 C juures, vesi ainult 100 C juures. Nii et see on piisavalt lihtne. Probleem on selles, et patareidest saadav väävelhape on tavaliselt väga määrdunud ja selle puhastamiseks tuleb seda sageli destilleerida. Ka see ei ole väga keeruline ja seda on siinsamas kirjeldatud (vt Pattoni poolt ülalpool toodud linki).

Aga ka Youtube'ist ei ole väga raske leida täpseid ja filmitud juhiseid. Otsi lihtsalt "sulphuric acid destillation" ja saad umbes 50 tabamust.
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
mida ma siis P2NP-st saan ?
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ei, see ei ole võimalik, kuid nagu ma ütlesin, on üsna lihtne teha kaaliumnitraadi ja väävelhappega lämmastikhapet ja saada seejärel elavhõbedanitraati
 

VenomRCLab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Kui teil on vaja teha mdma te nred acid hcl 35-37% või 30%
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Tere, amfetamiin, P2P, metamf. Sõltub sinust.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Kui teie üritate saada sulfitit, siis minge väävelhappega, olen seda varem proovinud ja tulemuseks oli sitt. Ei olnud kristalliline nagu HCl ja oli ilmselt natuke hügroskoopiline.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
300
Reaction score
85
Points
28
u on vaja MDP2P teha mdma
 
Top