Question Süntees ja müük

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Head õhtut kõigile,

kõigepealt aitäh kaastöötajatele siin leiduvate ressursside ulatuslikkuse eest.

Mul on 2 küsimust :

Tahaksin alustada metamfetamiini ja amfetamiini sünteesimist ja tahaksin teada, kas on olemas alternatiivid toodetele, mida ei ole lihtne leida, nagu P2NP (või selle sünteesimise viisid).

Olen külastanud foorumit regulaarselt juba 2 kuud, otsustasin täna registreeruda.
Ma olen tarnija (kokaiin ja marihuaana), kuid ma ei leidnud, kuidas kaupade müük toimib, kui inimesed on huvitatud?

Tänan teid juba ette vastuste eest.

Meribel
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Ma ei tea tõesti, kas seal on alternatiive keemilised ühendid amfetamiini, kuid minu seisukoht võib olla, kuid see on ohtlik võtta, kui soovite teha seda 2 amfetamiini peate teadma, kui teil ei ole expirience isegi ei mõtle metamfetamiini see nõuab 1 aastat narkootikumide sünteesi, mäletage olla carefull narkootikumidega.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
mul on kogemusi narkootikumide sünteesi alal, keegi küsis minult amfetamiini ja amfetamiini kohta, mis on põhjus, miks ma selle jaoks lähen!
Tänan teid vastuse eest, mate
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere. Kas te mõtlete darknet-müüki või müüki BB foorumi kaudu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
@HEISENBERG võiks teile üksikasjalikult vastata. Saate teha poodi pimedal turul ja müüa neid seal. Samuti võite teha oma veebisaidi, reklaamida seda ja müüa selle veebilehe kaudu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Kui te olete kokaiini ja marihuaana tarnija, siis miks te teete amfetamiini ja amfetamiini?
Aga kui te seda teete, saavad meie eksperdid teid aidata sünteesi ja lähteainetega.
Mis puutub müüki, siis on see lihtne, müüge samadele inimestele, kellele müüte koksi ja marihuaanat. Või reklaamige meiega, ostjad leitakse kiiresti hea toote jaoks.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Tere härra,

Marihuaana, mida ma tarnin, pärineb minu enda kasvuhoonest ja kokaiini kogun vahetult pärast tootmist.
Ma saan praegu taotlusi metamfetamiini / amfetamiini kohta ja tahan jätkuvalt tagada "koduse" kvaliteedi garantii.

Müügiks laiendada oma silmaringi internetiga on asi, mida ma juba mõtlesin ja see on langedes teie foorumile, mis tundus mulle tõsine, et ma mõtlesin sammu ületada.

Igal juhul tänan teid oma vastuse eest ja tänan teid foorumi kõnelejaid, kes pakuvad suurepärast tööd.

Meribel
 
Top