Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg kaudu

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Jälgisin videot ja lugesin kogu juhendi läbi, kui jõuan elavhõbedanitraadi lahuse sisestamise punkti, 5ml (2g Hg + 15ml lämmastikhape 68%), siis 1 liitri külma vee, sain siis tulemuse nagu video, hägune hall vesi ja mõned alumiiniumfooliumi loputatud, nagu video ja juhendis mainitud soovitatakse lisada rohkem vett pärast esimest äravoolu ja korrata äravoolu protsessi, nii et ma lisan veel 1 liitri külma vett

Ootamatu probleem:
1. see muutub jälle häguseks halliks ja näeb välja paksem segu kui alguses.
2. siis hakkas see suuremaid mullidega
3. see on rohkem kuumust nüüd ma proovisin seda puudutada, nii et ma valan uuesti välja ja lisan kolmanda 1 liitri külma vett
4. 3 minutit pärast seda, kui ma valan kogu hägusa halli vee välja, alumiiniumfoolium reageerib ise ja tekitab suitsu, mis katab kogu labori, kolb on nii külm ja kolvi pinnal on veepiisad

kas ma peaksin P2NP lahust valama vahetult pärast esimese häguse halli vee äravoolu? sest hilisem reaktsioon tundub nagu P2NP lisamise reaktsioonid videos.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Pole probleemi, amalgaam on valmis ja te võite valada fenüülnitropropeeni lahust.
Või, et saada kogemusi esimese sünteesi, ei saa te pesta elavhõbedasooladest, et selgelt näha keemilise reaktsiooni protsessi.
 
Last edited by a moderator:

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
mul oli õnnestunud jõuda staadiumis kõik foolium tõuseb ja kaetud väikeste mullidega, hägune hall vesi

NfVegTmQtK



siis lasen vee sellest läbi peene sõela välja

Mh5Cv4dMTS


seejärel on juhiste kohaselt soovitatav lisada uuesti vett, et loputada amalgaam elavhõbedanitraadi jääkidest.

9cWV5fRUMS


nii et lisasin külma kraanivett, reaktsioon hakkas rohkem ja suuremaid mullidega, ja nii lähebki mass valesti

nii et mul on mõtteid selles etapis:

1. kui amalgaam on valmis, kas ei peaks välja laskma ja lisama veel külma destilleeritud vett, et loputada elavhõbedanitraadi jäägid välja?

2. kui on vaja elavhõbedanitraati välja loputada, peaksin lisama külma destilleeritud vett, jah?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Peab tühjendama ja valama kiiresti värske annuse puhast vett. Aga kui on vähe kogemusi, tehke esimesed reaktsioonid ilma täiendava pesuta.
Mitte tingimata jäävett, peamine on puhas (joogi)vesi
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
palju tänu teie vastusele, härra, saan mõned katsed uuesti kätte
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kas teil on ka just patarei oma kalkulaatorist otsa saanud või ei oska te seda arvutada?
Ma võin teile nõu anda, ühest moolist P2NP-st saab teoreetiliselt üks mool vababaasi ja poole mooliga väävelhapet saame poole mooli sulfaati. Tegelik protsentuaalne saagis arvutatakse selle teooria järgi. Ülejäänud peaks olema jalutuskäik.
.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Küsimus protsessi kohta:

Kui P2nP segu i lisatakse amalgaamiga ja algab eksotermiline protsess.

1 - Kas segu peab selle sünteesi ajal jääma teatud temperatuurile või võib seda protsessi ajal jahutada ja segada?

2 - Kas segu peab olema suletud, nii et vape saada kondenseeritud tagasi segusse või võib protseduuri teha ka avatud tünnis, küsimus on seotud suuremate partiidega P2nP 500g-1000g+.

3 - Kui tehakse mitu partiid, kuid erinevatel aegadel, kas on võimalik iga partii freebase'i klaaskonteineris säilitada hilisemaks kasutamiseks või "läheb see halvaks" ?

Tänan teid
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Segu tuleb alguses jahutada tugeva eksotermilise reaktsiooni tõttu, proovige saada ja hoida segu 60 °C juures. btw. 95 °C juures on teil vulkaan.
Sa peaksid kasutama midagi kondensaatorit, sest IPA aurustub eksotermilise reaktsiooni tõttu väga kiiresti. btw. Mina ei kasutaks kunagi nii suurt kogust P2NP, sest ma arvan, et juba 50g P2NP on raskesti käsitletav. Olge hoiatatud ja hoidke ennast
Ei oska kindlalt öelda, aga olen kuulnud, et freebase ei ole väga stabiilne ja laguneb aja jooksul. Vältige igal juhul kuumust, õhku, valgust ja hapnikku.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Hoidke seda 55-60 kraadi C juures, kui reaktsioon toimub.
ilma tagasivoolukondensaatorita kaotate palju lahustit
Te ei tohiks seda teha. See oksüdeerub õhust pärit oksiini poolt. Ka valgus mõjutab samuti. Võite proovida hoida mõnda kogust mõnda aega pimedas klaasis ja sügavkülmikus, kuid peate seda enne edasist sünteesi destilleerima.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Ma ei usu, et te suudate 500 g P2NP-dega hakkama saada, reaktsioon on väga eksotermiline. Ma soovitan teil alustada väikselt millegi 10-40g ja kuni te valdate protseduuri, siis võite aeglaselt suurendada, kui te tõesti tõsise asjaajamisega tegelete. Sa pead roomama enne kui kõndida, 500g tähendab, et sa tahad joosta
 

Taimo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
okei, siis teen selle esimest korda väiksemaks. Nädalavahetusel võin alustada
 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Üks küsimus:

Miks kuradi pärast kasutatakse õhukest alumiiniumist toiduvalmistamisfooliumi, mitte aga mitteelastilisest alumiiniumplaadist lõigatud täispuidust tükke?

Ei ole mõtet lasta kõike hävitada ja lasta see lahustuda segus, selle asemel, et kui saate pärast reaktsiooni kõik välja võtta...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Näidake, kuidas see reaktsioon kulgeb ja mis kõige tähtsam, kui kiiresti.
 
Top