LSD-25 süntees lüserghappe monohüdraadist

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,018
Points
93
1. 3,15 g d-lüserghappe monohüdraadi ja 7,3 g dietüülamiini 150 ml puhtas kloroformis sisaldavat lahust kuumutatakse tagasilöögiks.
2. Pärast lüserghappe lahustamist (mõni minut) jahutatakse segu kuumuse eemaldamise teel nii kaugele, et tagasivool on peatunud.
3. Enne segu edasist jahtumist lisatakse 2 ml fosforoksihappekloriidi sellises koguses, et tekiks tagasivool (umbes 2 min).
4. Lisaks refluksitakse veel 4-5 minutit, kuni tekib merevaiguvärviline lahus.
5. Jahutatakse toatemperatuurini ja pestakse segu 200 ml 1M ammooniumhüdroksiidiga.
6. Kloroformilahus kuivatati MgSO4-ga (see peaks toimuma pärast eraldamist), filtreeriti ja kontsentreeriti vaakumis aurustamise teel temperatuuril 38 *C (temperatuur ei tohi mingil juhul ületada 40 *C).
7. Jääk lahustatakse minimaalses koguses metanoolis ja happesustatakse värskelt valmistatud 20 %-lise maleiinhappe lahusega metanoolis (mitte vesilahuses), et sadestada LSD maleaadi kujul.
8. Filtreeritakse kohevad valged nõelad, oli külma metanooliga ja kuivatatakse õhu käes, et saada 2,2 g LSD-d, mis ei vaja edasist puhastamist.
E12RQ4yVgI
 
Last edited by a moderator:

Altair

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Kas ma võin maleiinhappe asemel kasutada viinhapet?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
kõige tõenäolisemalt jah givven, et te reguleerite sobiva molaarsusega, et saada õigeid tulemusi... teine punkt on see, et inimesed kasutavad L-viinhapet, et saada D-LSD
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Küsimus on, kust saab tellida fosforioksihüdroksiidi.

Vähemalt USAs usun, et see on sel põhjusel väga jälgitav, samuti kasutatakse seda iirc närvikaasude jaoks.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
see on tõepoolest väga hea küsimus... Euroopas ütleme, et see on kergemini leitav aga ikkagi raske mul oli minu oma ära visatud aga keegi, kellel see on võib olla nii lahke ja saata üle 5-10mL ampulli teil on ka piirang dietüülamiini kohta mis ei ole probleem kus ma olen... rääkimata põhikoostisosast, mida ma ei suuda leida ükskõik kui palju ma ka ei püüa (pikk tüütu viis mängida bromokrüptiiniga sai mind haiglasse ja lõplik Grignard järgneb hüdrolüüsile on vihjatud aga tegelikku kirjutist ei ole leitud)
 
View previous replies…

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ma olen väga ebakindel, aga ma arvasin, et DEETist, väga levinud putukatõrjevahendist, võib toota dietüülamiini. Tõenäoliselt piirdub see siiski väikeses mahus
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ma tõesti kahtlen, kas putukatõrjevahend ise on kasulik või et selle hüdroliseerimiseks on välja töötatud menetlus, et saada dietüülamiini ja vähem huvitavat 3-metüülbensoehapet, mis võib-olla võiks olla reaktiiviks mõnes muus keemias. Ma ei ole kindel selles, mida ma eespool ütlesin, nii et palun kontrollige, kuid see on ainus eesmärk, mida ma suudan mõelda (dietüülamiin on USAs jälgitav lähteaine, kuid mitte seal, kus ma olen, nii et ma saan kergesti kätte mõned)
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Ma pean siinkohal vastu vaielda. Ma olen näinud mitmeid protseduure selle kohta, kus kasutatakse alushüdrolüüsi. See ei ole väga tõhus, kuid kui keegi ei saa DEA-d kätte, on see elujõuline võimalus. Siin on link ühele sellisele protseduurile, seal on ka hunnik sciencemadnessi teemasid.
https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/sdccnp
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ma ei saa aru, mida on seal eriarvamusel, kuna ma ainult arendasin eespool esitatud kommentaari kohta.. dietüülamiini saan vabalt ilma litsentsita ja see ei ole minu asukohas probleemiks.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
"Ma tõesti kahtlen, kas putukatõrjevahend ise on kasulik või et selle hüdroliseerimiseks on välja töötatud menetlus, et saada dietüülamiini" teie kommentaaris just minu kommentaarist eespool, kus ma jagasin menetlust, mis on välja töötatud DEETi hüdroliseerimiseks dietüülamiiniks.
Kui te saate dietüülamiini vabalt kätte, siis olete kahjuks õnnelikumad kui enamik meist. :(
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ilmselt olin teie postitust lugedes liiga rutakas
 

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Kas 6. etapis on vajalik aurustamine en vacuo või on võimalik aurustada tavalise kuumutamise teel?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Jah. Seda kasutatakse hapniku eemaldamiseks reaktsioonianumast ja kloroformi keemistemperatuuri alandamiseks, et seda ei peaks kuumutama nii kaua ja nii tugevalt kui atmosfäärirõhu all.
LSD ja selle lähteained on hapniku ja kuumusega väga reaktiivsed ning lagunevad kergesti, kui neid ei käidelda nõuetekohaselt.
 

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Tundub, et selle teostamiseks on vaja kallist varustust (rotovap), vähemalt sellest, mida ma saan aru. Kas seda saaks teha ilma rotovapita ja paigutades oma vaakumkambri soojendusse?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
jah, või te võite lihtsalt ühendada oma kuivatusanumale gaasiadapteri abil vakumpumba
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Kas keegi saab seda sünteesi teha? Usun, et saan kõik selleks vajalikud kemikaalid kätte. Kui keegi saab seda teha, annan kõik vajalikud kemikaalid. Retsept tundub lihtne, kuigi teoreetiliselt ei ole. Ma ei julge seda üksi proovida, sest kemikaalid on väga kallid. See oleks üks minu elu õnnelikumaid päevi, kui keegi minuga koostööd teeks.
 
Top