N,N-dimetüültrüptamiini vababaasi süntees Fischeri indooli abil (koos fotode ja videoga protsessist)

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Loodan, et teile meeldib!

1. 500 ml RBG-kolbi sisestati keskmise suurusega magnetiline segamisriba. 18 g fenüülhüdrasiini HCl lahustati 250 ml deioniseeritud vees 500 mL 3 kaela 24/40-liitmikuga RBF kolvis, mis asetati kuumutusmantlile, mis toimib magnetilise segajana. Kaelas 1 oli kummist vahesein, kaelas 2 oli termomeeter, mis oli klaasist 24/20 adapteris ja oli ühendatud kuumutusmanteliga. Ja kaelas 3 oli tagasivoolukondensaator, mis oli ühendatud veetsirkulaatoriga.

2. 4 õhupallid olid täidetud lämmastikuga, mis oli kinnitatud 20 ml süstla otsa (ilma pistikuta). Süstli külge kinnitati 18 gabariitneel ja süstla seadistus sisestati hilisemaks kasutamiseks tahkesse kummitükki.

3. RBF laaditi lämmastikuga, sisestades süstla (mille otsas oli lämmastikupall) kaela 1. Kuumutusmantel seati 32 'C-le ja magnetiline segamispulk seati keskmiselt kõrgele segamistasemele.

Ue8NfUcVPX

4. 10 mL süstel täideti 7,2 mL kontsentreeritud väävelhappega ja süstlile kinnitati 18-mõõtmeline nõel. Väävelhapet sisaldav süstel sisestati kaela 1 kummist vaheseina sisse. Väävelhapet lisati 10 minuti jooksul aeglaselt suspensioonile lämmastiku keskkonnas, hoides temperatuuri alla 40'C. .

5. Lahust (heleroosa värvi) kuumutati 37'C-ni ja segati veel 10 minutit.

6. Valmistati 250 ml keeduklaasis 25 g 4-(N,N-dimetüülamino)butanaaldietüülatsetaali lahus 90 ml atsetonitriilis.

7. Kaelal 1 olev kummist vaheseina eemaldati ja lisati 100 mL lisamissahtel. Lisandamissahtrisse lisati 4-(N,N-dimetüülamino)butanaaldietüülatsetaalilahusatsetonitriilis. Kummist septum, mille külge oli endiselt kinnitatud lämmastikupall, asetati lisamissahvli peale.

4XM5PFkcx9


8. Kui etapp 5 oli lõpetatud, lisati 10 min pärast 4-(N,N-dimetüülamino)butanaaldietüülatsetaalilahusatsetonitriilis tilkhaaval 60 min jooksul, säilitades temperatuuri 37'C juures. Pärast lisamist loputati lisamissahtel atsetonitriiliga (umbes 30 ml) ja lisati tilkhaaval reaktorisse.

9. Sisu segati 4 tundi, kusjuures temperatuuri hoiti 40'C juures.

10. RBFis olevale happelisele lahusele lisati tilkhaaval 100 ml NaOH lahust (4M), hoides temperatuuri 20~25'C juures. RBF-kolb pandi perioodiliselt külma vanni, kui temperatuur saavutas 25'C. Pärast NaOH lisamist oli lahuse pH 11 ja suspensioon oli piimjas.
.
11. RBF-suspensioon ekstraheeriti 3* 200 DCM-iga.




12, Orgaanilised kihid ühendatakse ja pannakse vaakumahju 30 'C juures negatiivse rõhu -30 mm hg juures. Lõpptoode jäeti vaakumahju 48 tunniks, et tagada kogu lahusti aurustumine.

13. Pärast 48 tundi moodustusid lõpptootest heleoranžid kristallid ja mõned heleoranžid jäägid.

14. Toores freebaas lahustati atsetoonis (200 ml) ja valati läbi ränidioksiidi (230-400 võrgusilma, 100 g). Tampoon elueeriti atsetooni/MeOH-ga (9:1, 2 l). Kombineeritud filtraadid pandi tagasi vaakumahju 30 'C juures 24 tunniks. 30 'C. Lõpliku toote mass oli 15,45 g puhastatud N,N DMT vababaasi kontsentreeritud, et saada 15,45 g puhastatud N,N DMT vababaasi (saagis 56,8%) kollakaspunase õlina, mille ümber moodustusid kollased kristallid.


O3P46wuzm9
P8jw7QtDxV
0ALQmUR7Tv



15. Sulamistemperatuur oli 45-47 'C, mis vastab DMT polümorfide I ja II kombinatsioonile.

0OQN6hmkJ9

Isoleeritud N,N DMT kristallid!
 
Last edited by a moderator:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
see on tõesti selge, korrektne ja hästi kirjeldatud iga rellevantne detail, õnnitlused ja aitäh, et seda meiega jagasite! Huvitav, kas juhuslikult on N-Me,N-iPr-aminobutüül-dietüülatsetaal kaubanduslikult kättesaadav, kuid ei ole suuri lootusi, kuna ainult N-Me-isopropüülamiin on standardmüüjate sõnul solvavalt kallis.
 

K.1

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kas ma võin kasutada atsetonitriili asemel midagi muud? Mida ma peaksin kasutama?
Agilent1100DAD
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Noh, te soovite kasutada lahustit, mis:

A. Lahustab 4-(N,N-dimetüülamino)butanaaldietüülatsetaali

B. Sarnased jaotumistegurid (Log P)

C. Seguneb veega, siis lisatakse NaOH vesilahust ja seejärel ekstraheeritakse DCM-iga

D. Madalad hügroskoopilised omadused (madal niiskusesisaldus)

E. Ei ole soovimatuid reaktsioone väävelhappega


teil on valida etüülatsetaadi, kloroformi, etanooli, metanooli, atsetonitriili või dmso vahel.

etüülatsetaat ja kloroform ei sobi, kuna need on veega kokkusegunematud. Etanool ja metanool kipuvad olema hügroskoopilisemad kui atsetonitriil ja võivad reageerida lähteainega.
DMSO võib oma kõrge keemistemperatuuri tõttu põhjustada täiendavat keerukust, kui see lõpuks töötluse käigus eemaldatakse.

Pidage meeles, et te lisate 4-(N,N-dimetüülamino)butanaaldietüülatsetaali lahust kontsentreeritud väävelhappegaasi. Etanool kontsentreeritud väävelhappe juuresolekul annab etaani, metanool annab metaani. Niikaua kui te kasutate kontsentreeritud väävelhapet, ei toimu ACN-i hüdrolüüsi.

Seetõttu ei kalduks ma ACNist kõrvale.

Seda lahustit on lihtne leida kas Amazonist või eBayst. Kui müüja ei paku analüüsisertifikaati, destilleerige vee eemaldamiseks ja lisage seejärel veevaba naatriumsulfaati ning filtreerige naatriumsulfaat välja.

loodan, et see aitab.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
See on nii ilus keemia, kuid see on nii palju keerulisem kui triptamiini kahekordne metüülimineerimine, teie keskmise keemiku jaoks - tõsi, ma ootan ikka veel oma vaakumkambrit, mis homme tuleb - meil kõigil ei ole uhkeid vaakumahjusid! Haha jk - see kõik on naljaga pooleks, sest ma olen kade!
Kui aus olla, siis minu õli, mille ma sain, on sarnase värvusega ja ka lõplik ekstrakt, mida sa DCM-iga tegid, oli üsna sama värvi kui minu oma.
Silica pad on lahe ka, kuid jah ei ole v kättesaadav.
Ärritavalt n,n-DMT on see, mis pani mind ekstraheerimise asemel orgaanilise keemia vastu huvi tundma ja nüüd tean 6 kuud igapäevaseid teadmisi ja õppimist... Võin kindlalt öelda, et soovin, et ma oleksin alustanud Henry reaktsiooniga asendatud aldehüüdidest PEA-dele või isegi psühhedeelsetele amfetamiinidele ...
Võib-olla isegi gramm või kaks raseemilist amfetamiini kõigepealt... lihtsalt selleks, et saada pall käima ja adhd kontrolli alla! Haha
 
Top