Sünteetiliste katinoonide süntees

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Katinoonide keemiline süntees on lihtne ja järgib tavaliselt kaheastmelist protsessi. Tavaliselt toimub esialgne süntees α-bromoketoonist (eeldatavast arüülketoonist), millele järgneb nukleofiilne asendamine sobiva amiiniga, et saada vastav katinooni vababaas. Vaba aluse ebastabiilsuse tõttu isoleeritakse katinoonid mugavalt vastavate hüdrokloriidi- või hüdrobromiidsooladena. Seda meetodit võib kohandada paljude katinoonide sünteesiks, nagu on näidatud spoilerites.
Efedroon (CAS: 5650-44-2, C10H13NOH, 2-(metüülamino)-1-fenüülpropaan-1-oon, metkatinoon, MetCat) on lühitoimeline stimulant, mille toime sarnaneb Khati taime lehtede närimise mõjuga. Lähteaine on propiofenoon CAS: 93-55-0.
Sun0ryVeNL
Flefedroon (CAS: 7598-35-7, C10H13ClFNO, 1-(4-fluorofenüül)-2-(metüülamino)propan-1-oon, 4-fluorometkatinoon või 4-FMC) on kesknärvisüsteemi stimulant, mis kuulub amfetamiinide ja katinoonide klassi. Esialgne aine on 4'-fluoropropiofenoon CAS: 456-03-1.
Cy4nDus9IP
Mefedroon (CAS: 1189805-46-6, C11H15NO, 1-propanoon, 2-(metüülamino)-1-(4-metüülfenüül)-, 2-(metüülamino)-1-(4-metüülfenüül)-1-propanoon, 2-metüülamino-1-p-tolüülpropaan-1-oon, 4MMC, Meow meow, meph). Euforetikum, on laialt levinud. Selle toimet on võrreldud kokaiini, metamfetamiini ja ecstasy mõjuga. Prekursor: 4'-Metüülpropiofenoon (CAS: 5337-93-9).
Näide: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...-mephedrone-bromination-in-dichormethane.227/
145
Methedroon (CAS:530-54-1, C11H15NO2, para-metoksümetkatinoon, 4-metoksümetkatinoon, bk-PMMA, PMMC, metoksüfedriin, 4-MeOMC). Aine amfetamiinide ja katinoonide klassis. Keemiliselt on methedroon tihedalt seotud para-metoksümetamfetamiini (PMMA), metülooni ja mefedrooniga. Prekursor: 4'-Metoksüpropiofenoon (CAS: 121-97-1).
XDmLK0NY6Z
Metüloon (CAS:186028-79-5, C11H13NO3, 3,4-metüleendioksü-N-metüülkatinoon, MDMC, βk-MDMA, M1). Metüüloon on MDMA substitueeritud katinooni analoog ja metkatinooni 3,4-metüleendioksüanaloog. Ainus struktuuriline erinevus metülooni ja MDMA vahel on fenetüülamiini tuuma β-positsioonis 2 vesiniku aatomi asendamine 1 hapniku aatomiga, moodustades ketoonrühma. Mõju võib olla MDMA-st parem. Prekursor: 3,4-metüleendioksüpropiofenoon (CAS: 28281-49-4).
Näide:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/simple-synthesis-of-methylone.212/
144
α-pürrolidinopentiofenoon (CAS: 14530-33-7, C15H21NO, α-pürrolidinovalerofenoon, α-PVP, O-2387, β-keto-prolintaan, prolintanoon või desmetüülpürovaleroon) on sünteetiline stimulant katinoonide klassist. Esialgne aine: valerofenoon (CAS: 1009-14-9).
YkLHsvBdhO
MDPV (CAS: 687603-66-3, C16H21NO3, 3,4-metüleendioksüpropüvaleroon, metüleendioksüpropüvaleroon) toimib tugeva stimulandina ja põhjustab kokaiini, metüülfenidaadi ja amfetamiinide sarnast toimet. Tekitab vastupandamatut iha korduvaks võtmiseks. Tüüpilised annused jäävad vahemikku 5-20 mg.
RVmbiTB394
Nagu ülaltoodud skeemidest näha, on katinoonide süntees lihtne. Suurte koguste tootmist on üsna lihtne korraldada, nii et nende tootmine on odav.
 

Attachments

  • lQs6wi2143.png
    lQs6wi2143.png
    19 KB · Views: 1,255
  • O4zCWZR2e1.png
    O4zCWZR2e1.png
    20.7 KB · Views: 1,287
Last edited by a moderator:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Metkatinoonide klass on kõige paljulubavam suund kaasaegsel ravimiturul. Sünteesi lihtsus avab piiramatud võimalused käsitöönduslikes tingimustes tootmiseks ning mõnede variantide, näiteks mefedrooni, farmakoloogiline aktiivsus on lihtsalt hämmastav. Kõik metkatinoonid sünteesitakse ühe meetodi abil. Valides vajaliku algallika - propiofenooni, saate erinevate omadustega aineid.

Süntees on kergesti skaleeritav, erinevalt amfetamiinidest. Esmase allika kättesaadavus ja odavus muudab lõpptoote maksumuse fantastiliselt madalaks. 4-metüülpropiofenooni keskmine hind Hiinas on 50 dollarit kilogrammi kohta. Koos kõigi muude reaktiivide kuludega võib saavutada 150-200 dollarit kilogrammi valmis mefedrooni maksumuse kristallides. Disainerdioksiini legaalsuse ajal oli võimalik toota oma riigi jaoks legaalset ainet metkathinooni klassist ilma sünteesi tehnoloogiat muutmata. Nüüd on see võimalik ainult Aafrikas, kus seadustes on jäänud lüngad, kuid enamikus tsiviliseeritud riikides on kõik metkathinoonid keelatud.

Kuid sünteesireaktiivid on seaduslikud ja isegi kui mõned propiofenoonid on keelatud, saab alati näiteks toodetud ainet veidi muuta: 4-MMC saab asendada 3-MMC-ga, asendades 4-metüülpropiofenooni 3-metüülpropiofenooniga. Või asendada 4-MMC 4-FMC-ga, asendades esmase 4-metüülpropiofenooni 4-fluoropropioonfenooniga. Lisaks benseeniringi substitutsioonide asendi muutmisele võib kasutada ka pikemaid ahelaid, näiteks butürofenooni või valerofenooni. Viimasel on teised omadused ja see sobib hästi pürrovaleroonide sünteesiks: a-PVP ja MDPV.

Kui teil on raskusi metüülamiini ostmisega, et sünteesida mefedrooni, siis saab seda probleemi vältida, kasutades seaduslikku etüülamiini, et toota 4-EMC, mis on väga sarnase eufoorilise mõjuga aine. Tegelikult on võimalik sünteesida metkatinoonide klassist mis tahes toimivaid aineid, lähtudes reaktiivide kättesaadavusest ja turu vajadustest: eufoorid ja stimulandid igale maitsele, alates pehmetest fluorometkatinoonidest kuni väga kõva a-PVP-ni.

Selline sünteesi lihtsus ja reaktiivide kättesaadavus avab tohutuid võimalusi turu hõivamiseks - konkurents klassikaliste ainetega: kokaiin, metamfetamiin ja MDMA, mida on palju raskem toota.

Oluline on märkida metkatinoonide üht kasulikku füüsikalist omadust - kristallide saamise lihtsust. Hüdrokloriidid kristalliseeruvad hästi, samuti hüdrobromiidid.

Olen 15 aastat tootnud erinevaid metkatinoone, millest paljusid olen isiklikult biotestinud uurimuslikel eesmärkidel. Kui kellelgi on küsimusi sünteesi, aine valiku ja reaktiivide kättesaadavuse kohta, siis jagan hea meelega oma kogemusi.
 
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Mis on teie arvates praegu peamine põhjus, miks ei ole veel sissepääsu tehtud? See näib olevat nii viljakas valdkond, kuid tundub, et see jääb enamasti kesiseks. Tundub, et vähesed lähevad välja ja teenivad nende asjadega otseselt raha, mitte ei müüda seda ümbersuunatud viisil millegi muuna. Mille kohta mul on omad mõtted, aga see ei ole siinkohal tegelikult oluline.

Isiklikult? Ma arvan, et see on lahedate nimede ja tarnevormide puudumine. Oleks vaja väga konkreetseid viise, kuidas su ained välja näeksid. Hankige custom die, tehke trükitud kotike, MIDAGI, mis paneb peokülastajad seda meeles pidama.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Millised omadused oleksid ühendil, mis on valmistatud 2-bromi-4'-metüülpropiofenooni ja pürrolidiini (4-mmc puhul metüülamiini asemel)?
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Ma soovin, et enamik oleks veel olemas, 3-mmc,4-mmc,4-mec, 4-emc kokteil, mida ma tegin oma pea nagu 8years tagasi võib-olla, oli tähtede nagu võiks olla, 30%4mmc, 30%4mec,20% 3mmc, 20% 4emc Mul oli partiid nagu 5-10g igaühest peidetud suurepärased tingimused paar aastat, kui ma kogusin mõned rcs. Aga pean ütlema 50mg bk-mdma,50mg bk-mdea, 50-60mg 4mmc segu, mina ja veel 3 inimest, kes põhimõtteliselt kerjasid, kui kuulsid combo, Def muud kui 60mg bk-mdma 60mg bk-mdea 70mg 4-fa kokteil käed alla kõige lähemal mdma ausalt öeldes parem, metülooni etülooni ja 4x 4m seotud segu mulle meeldis rohkem oli nagu fireeeeee koks ja mdma halb laps ja siis see tuli välja parem lol
Ma tahaks näha 4mec või 4emc üle 3cmc sünteesi
 

a.hatam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
bro mul on küsimus a-pvp
Millega võiksin asendada valerofenooni?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Ma olen praegu mefedrooni valmistamise protsessis. Olen teinud 4 väikest partiid. Neist kõigist sain tagasi kena valge või naturaalvalge toote, mille kogused kattusid oodatava saagisega.

Probleem on selles, et ükski neist ei ole aktiivne! Olen nuusutanud mitu 100mg rida ja neelanud kuni grammi igast. Aga mitte midagi! Mulle saadeti lähteained; 1 kg 2-bromo-4'-metüülpropiofenooni ja 2 1-liitrist purki 40% metüülamiini vees.

Kas te olete kunagi millegi sellisega kokku puutunud?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Lisandite eemaldamiseks ja toote puhastamiseks võib olla vaja 4-MMC HCl ümberkristalliseerida, et muuta see tugevamaks.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Xjqe8pvN0T
Olen sünteesinud bk-MDMA vastavalt kasutaja @Acidosis poolt jagatud sünteesi marsruudile lähteainest CAS 52190-28-0, pärast bk-MDMA HCl-i saamist (peen valge pulber, mis särab) kristalliseerisin nimetatud bk-MDMA HCl-i deioniseeritud veega ümber ja lasin sellel mitu päeva vabas õhus läbipaistva plastikust tupperware'iga istuda, probleem on selles, et ma saan pruunid või oranžid kristallid ja see tähendab, et need sisaldavad lisandeid, minu eesmärk on saada suuremaid ja puhtamaid kristalle ja et need oleksid läbipaistvad (aga ma ei tea veel, kuidas).
 

Attachments

  • HtQImhDjuq.jpeg
    HtQImhDjuq.jpeg
    6.4 MB · Views: 471
  • VuIfrmKEgn.jpeg
    VuIfrmKEgn.jpeg
    6.6 MB · Views: 486

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Ikka veel ei ole piisavalt kombinatsioone, kus metüülamiini asemel kasutatakse pürrolidiini ja vastupidi.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Oleks huvitav näha metüülamiini kaudu hea lähtepunkti mefedrooni kohta.
Aitäh!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
??? 2-brom-4- 4-metüülpropriofenoon + metüülamiin= 4mmc. See on populaarne tee. Samuti algab see metüülamiiniga. Ma tean, et te ei pidanud seda silmas, kuid see vastab teie kriteeriumidele. Metüülamiin -->4MMC tundub olevat 10+ reaktsiooni.
 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Ma ei tea, kas olete juba märganud, kuid kokaiin on samuti ketoon, kuid tohutu sabaga ;)
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Kas te oskate seda täpsemalt selgitada? Ma olen intrigeeritud.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ta viitab oüülosale bensoüüli ja tropaani vahel olevale kaksiksidemega hapnikule. Ta eksis oma väites, sest ketoonil on struktuur, mis on C(=O)C , ( hapnik on kahekordselt seotud 2 süsinikuga), kuid see rühm kokaiinis on C(=O)OC, ester.
OVE1IW2bUF
 

vig212

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Palun jagage lihtsaimat meetodit mefedrooni valmistamiseks, kasutades bromi asemel HBr-i
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Peagi avaldame selle sünteesi video. Oleme juba klipi üles võtnud, video on toimetamisel.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63

vig212

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Palun aidake üksikasjalikku protsessi mefedrooni valmistamiseks
 

Corochkin

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
kallis HIGGS BOSSON! Mind huvitab väga küsimus, milliseid häid ravimeid saab luua 4-metüülbutürofenoonist? on olemas ka juurdepääs metüülamiinile, etüülamiinile, pürolidiinile ja teistele seotud reagentidele. Ja milliseid samme peab nende ainete jaoks läbima? aitäh ette abi eest
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tere tulemast, härrad!
Kas keegi oskab öelda, mida saab sellest reagendist saada?

(2-Bromopropüül)benseen; 2-Bromo-1-fenüülpropaan; 2-Bromopropüülbenseen; 1-Fenüül-2-bromopropaan; (±)-2-Bromo-1-fenüülpropaan; 1-Bromo-1-metüül-2-fenüületaan; Benseen, (2-bromopropüül)-;

Kirjeldus ja välimus:
2-Bromopropüülbenseen on orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub areenide (aromaatsete ühendite) klassi. Esindab läbipaistvat vedelat ainet, mis on värvitu kuni helekollase või helepruuni värvusega. Aine saadakse (areenide halogeenimisel) propüülbenseeni ja broomi reaktsioonil alumiiniumkloriidi katalüsaatori juuresolekul. Samuti sünteesimisel alüülbenseenist või bensüülmetüülkarbinoolist.

Kasutusvaldkond:
Orgaanilises sünteesis vaheproduktina teiste kemikaalide tootmiseks.
Keemialaboratooriumides laboratoorsete reagentidena.

Kõik ideed palun!!!
 

Attachments

  • w4T8gctiLy.jpeg
    w4T8gctiLy.jpeg
    7.1 KB · Views: 290

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tänan teid minu küsimusele vastamise eest
Ja kas te võiksite soovitada, kuidas saada siin amfetamiini?
Ärge võtke seda ülbuse all.
Deal in on, et see reagent on meil vabalt on müügil. ka (2-Iodopropüül)benseen, 2-Iodopropüülbenseeni
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Minu amatöörlikul arvamusel tundub, et siin on kõik lihtne. lisage metüülamiin ja ongi kõik. täpselt see, mida vaja! )))
Aga ma saan aru, et see oleks liiga lihtne.

See on katinoonide haru, mitte amfetamiin. Vabandust, olen foorumites kogenematu.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
See ei ole kationoon, need on ketoonid ja neil on alfa-süsiniku juures kaksiksideme hapnik ja neid esindab "-one", mis on oma mitte üks fenüül-pentan-1-one näiteks. Nii et OP-s oleva kemikaali puhul on see brom asendatud nh2-ch3-ga ja see on metamfetamiin Nh2Ch3 on metüülamiin
 

cyclic-ozone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Mis puudutab metüülamiini puudumist, siis Kanadas ja USAs (arvatavasti ka mujal) on nitrometaan tavaliselt saadaval rc-autode kütusesegudes nitrometaani redutseerimine metüülamiiniks on võimalik mitmel erineval viisil ja mõnel juhul on see lihtsalt in situ redutseeritud.
 
Top