Süntees H2S04 ja CaCO3/CaO?

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Tere,
ma nägin siin palju sünteesimeetodeid ja need kõik tunduvad mulle natuke keerulised.
Minu olukord on järgmine: sain 1l kollast õli (vist on BMK?) ja isik, kes mulle seda andis, ei olnud mulle korralikku juhendit.
Sain lihtsalt infot, et ma pean õli panema suurde paksust klaasist valmistatud anumasse ja tilgutama H2S04 aeglaselt õli sisse.
Teine info, mille ma sain, on see, et mul on vaja mingit täiendavat koostisosa nagu kriit - aga ma isegi ei tea, kas see on CaCO3 või CaO.

1. Kas keegi oskab mulle öelda, kas see meetod võib toimida?
2. Kui palju väävelhapet oleks vaja?
3. Kas ma vajan lisaks CaCO3 või CaO?
4. Millal pean ma kriiti lisama?

Tänan teid poisid!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kui hape on kõik, mida peate lisama, olete tõenäoliselt saanud A õli (amfetamiini vababaas), sel juhul peate moodustama sulfaatsoola. CaCO3 on inertne lahustumatu valge pulber, mida saab kasutada toote lõikamiseks, kuid ma soovitan seda selleks mõõdukalt kasutada, sest lahustumatu tähendab, et inimestel on CaCO3 ninas, mis ei lahustu. Nüüd, minu soovitus on lahjendada osa oma õlist vähemalt sama mahuga atsetooniga ja seejärel teha H2SO4 lahus atsetoonis 5mL atsetooni kohta mL hape (vajaliku happe kogus on dikteeritud A õli kogusest) hape tuleb lisada tilkhaaval ja põhjalikult segades, te jälgite, et see läheb alguses piimjaks ja siis taheneb, kui lisate hapet. Küsimus on selles, et mitte lisada liiga palju hapet (lahus hakkab lahustama sadet) juhul lisate veidi rohkem A õli. Siis filtreerite kogu asja ja pesete selle atsetooniga filtrile.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Aitäh!!!
Kuidas ma saan teha filtreerimisprotsessi? Kas tavalised kohvifiltrid sobivad?
 

bybys_siurblys

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jah, kohvifiltrid sobivad, kuid kristallide filtreerimiseks on parem vaakumfiltreerimine, sest see imeb rohkem lahustit ja on kiirem.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
tavalised kohvifiltrid teevad sama hästi kui vaakumfiltreerimine, nagu eespool mainitud, mida soovitatakse, kuid kui teil lihtsalt ei ole vac-süsteemi, siis kohvifiltri hoidja (korduvkasutatav plastist peen sõel, millel on kohvifiltri kuju avatud, mille saate asetada piisavalt suurde palstasahtrisse, et katta vähemalt 2\3 asja ja see muudab gravitatsioonilise filtreerimise kohvifiltriga palju kiiremaks.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Palun tehke endale teene ja proovige seda maksimaalselt 25mL õli ja 50mL kuiva atsetooniga, millele tuleb valmistada ainult nagu 1mL H2SO4 conc. 10mL kuivas atsetoonis (kogu happelahust ei pruugi vaja olla, kui te ei lisa pidevalt õli, et saavutada pH mitte madalam kui 6) ja ärge unustage, et visake hape atsetoonilahuses ära, kuna seda ei saa säilitada. Ma soovitan seda juhul, kui teil on BMK õli, mida te teate esimestest tilkadest happe puhul ei ilmne hägusust minut või kaks tilkumise puhul, mille puhul ei ole nii palju kahju, lihtsalt visake mõned mahedad alused nagu naatriumkarbonaat NaCO3, tuntud kui pesusooda või pH+ (tõstja) basseinivarudest, mida vajate nagu pool või teelusikatäit või vähem, siis dekanteerige see. Pidage meeles, et BMK on üks samm eemal kas amfetamiinist või metamfetamiinist, kuid te peaksite kirjutama tagasi, sest protsess, mida peate tegema, on erinev ja isegi kui natuke keerulisem, on see ikkagi võimalik ja seda väärt.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Suur tänu! Üks viimane küsimus:
H2SO4 kontsentratsioon on 15%. Ma leidsin ka 33% HCl kodus. Kas see on ka võimalik või on isegi parem teha seda HCl-ga - kõrgema kontsentratsiooni tõttu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma eeldan, et sa mõtled 15% vees, kui jah, siis ei sobi, eriti selle koguse puhul. iga gramm vett sööb grammi toodet. ideaalis tahad sa seda võimalikult suure konts. ja võimalikult puhtana. mustemat ja väiksema konts. hapet võib kasutada teatud piirini, kui see on nii, siis on väga soovitatav oma lahust 24h külmutada ja ideaalis lahjendada rohkem atsetooniga kui tavaline.
Väävelhape annab sulfaadi, HCl annab hüdrokloriide. Amfetamiinvesinikkloriid on hügroskoopiline ja ei sobi.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Kas ma vajan kuiva atsetooni? Mitte vedelikku?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kuiv =/= tahke
Kuiva atsetooni all mõeldakse, et see peab sisaldama võimalikult vähe vett, kuna need on omavahel segunevad.
Kui see ei ole veevaba, võib seda kuivatada kuivatusainega, näiteks MgSO4, CaO, NaSO4, kui veesisaldus on väike, kui see on suur või segus on muid lahusteid, tuleb seda destilleerida, võib-olla kaks korda.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
"on väga soovitatav oma lahust 24h külmutada" Sa mõtled 15%-lise H2SO4 lahuse kohta, eks? Ja siis? Vesi jäätub ja ma võin selle pealt välja võtta? ja selleks on tõesti vaja 24h?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ei, ma ütlesin teile, et 15% ei sobi. kui soovite maksimaalset saagist, siis jah.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
mul on ainult vedelik, kuid see on puhas atsetoon, mitte atsetooni sisaldav toode nagu küünte p. rem.
lihtsalt selleks, et olla kindel, et ma teen seda õigesti:

1. valmistage kõrgema kontsentratsiooniga H2SO4 (külmutage see tassis, kus vett saab hõlpsasti eemaldada).
---järgmisel päeval
2. kuivata freebase MgSO4-ga ja oodata 30minutit
3. valmistage tilgalahus:
---kuivatage atsetoon MgSO4-ga (MILLISES koguses?)
-segage ettevalmistatud H2SO4 (sügavkülmast välja võetud, vesi eemaldatud) atsetooni/MgSO4 lahusega nagu 1:5 või rohkem 1:10
4. tilgutage happelahust aeglaselt alusele ja segage kogu aeg.
???
Loodan, et olen nüüd õigel teel:)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
EI OLE MATERJALIK

Samuti panete kristalliseeritud toote pärast hapestamist sügavkülma, nii et see on selge. ei tee kahju, kui panete ka atsetooni ja kasutate seda külmalt
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Vabandust, et ma ei saa aru. Kas ma võin 15% H2SO4 külmutada ja eemaldada vee (peal), et see oleks kontsentreeritum ja sobivam?
"Kui soovite maksimaalset saagist, siis jah" mõtlete 24h või mida?
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
kahjuks ei ole see võimalik riigis, kus ma elan.
15% on kõik, mida ma saan, nii et ma pean sellega kuidagi töötama.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
OK nii et nüüd on mul see viimane probleem. minu H2SO4 on ainult 15%...
Mida ma saan siis teha?
Kas ma võin vee ära keeta, kui ma ei saa seda ära külmutada?
Kas ma saan teha midagi muud, et saada kõrgemat kontsentratsiooni?
Või saan ma väävelhappe asendada teiste hapetega? Sidrunhape nt on saadaval suure kontsentratsiooniga vedel või veevaba...
Suurema kontsentratsiooniga H2SO4 tellimine on viimane võimalus!
Palun aidake, ma olen ummikus
 
Top