Psilotsiini või 4-Ace-DMT sünteesimine 5-MeO-trüptamiinist

actualdisso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Algaja siin. Mind huvitab, kas on võimalik sünteesida kas psilotsiini või 4-Ace-DMT-d, alustades 5-Meo-Trüptamiinist. Ma olen väga segaduses, kuidas tekitada lähtemolekulist (vt lisatud pilt) psilotsiini rõnga hüdroksüülrühma.

Kas ma peaksin kasutama 5-MeO redoksreaktsiooni ja seejärel kuidagi uuesti OH-külgahela üles ehitama? Igasugune abi on teretulnud, aitäh!
 

Attachments

  • YsCyTbRktX.jpg
    YsCyTbRktX.jpg
    27.5 KB · Views: 184

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Lihtsalt teostatavuse huvides alustaksin isiklikult kas 4-OH-trüptamiiniga või 4-atsetoksü-trüptamiiniga (eelistatakse, et te ei metüleeriks juhuslikult OH-d, kuigi reduktiivne aminatsioon formaldehüüdiga ei ole concearn, vaid pigem 4-hüdroksüüli happesus, mis on osaliselt fenoolse iseloomuga), teine katsetatud marsruut on 4-OH või 4-atsetoksüindoolist ja oksalüülkloriidist (klassikaline, tüütu ja mitte algaja-sõbralik), Fisheri indooli süntees 3-atsetoksüfenüülhüdrasiiniga (kui seda leidub saada) ja kallis N,N-dimetüülamino-n-butüül-dietüülatsetaal võib olla ka võimalik ja elegantsem. Indooli ja eriti trüptamiini keemia on sageli pettumust tekitav ja ma räägin kogemusest teaduslikus keskkonnas.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ei, 5-Meo-dmt-st ei ole võimalik saada 4-Ace-DMT-d.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
olete kindlasti märganud mind, kuidas ma vältisin selle traight (ei ole võimatu, kuid oleks tonnide eellaste ja aastatepikkuse töö raiskamine, et seda lihtsalt analüütilises mõttes tõestada).
 
Top