Hammaste ja igemete tervis

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Tere, Im stimulantide kasutaja võib-olla võib öelda ja sõltlane samuti. Ma kasutan kokaiini ja amfetamiini olenevalt sellest, milleks ma seda vajan, kas öösel või klubides. Ma võtan oma vaimse ja füüsilise tervise serous võtta 2 nädala pausid pärast kasutamist 1 nädala jooksul järjest ja jne. Ja ma olen huvitatud rohkem teadmisest hammaste ja igemete tervise kohta. Enamik narkootikume nagu me teame teeb suu kuivaks ja see on üks tähtsamaid asju, mida tuleb silmas pidada, et juua rohkem vett ja vähem limonaadi jne. Nagu ma tean bioloogiat õppides on, et sativa on väga oluline bcs see tapab bakterid, puhastab jne. Ma hoolitsen selle eest, et juua palju vett ja närida suhkruvaba närimiskummi, et suu "märjaks" jääks. Aga ma ikka mingi hirmu bcs pärast kasutamist, kui Im kõrge ma tunnen oma keelega, et mõned mu hambad liiguvad natuke (see on ainult siis, kui ma olen mõju all). Ma tahan teada, kas on veel muid asju, mida Im puudu ja ma võib-olla tean, mida. Kui te teate, kas te saate mulle öelda, milliseid vitamiine ma peaksin võtma, et hambad ja igemed oleksid soojemad? Im mõtlen osta fluoriidkapsleid, kas see on hea mõte? Ja hambaid pesta vähemalt 2-3 korda päevas, oleneb kui mul on vaba aega jäänud, kas nii palju on halb või hea? Ja ik selle parim konsulteerida minu hambaarstiga, kuid Im hoida minu kasutamine privaatne, sest viimane kord uskuda liiga palju sai mind viibida 24 tundi väikeses ruumis ja mul oli õnne, et palju ppl kohtusüsteemis isegi boss kohtu ei saa 5 aastat karistus. Thx ette!
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Osta metronidasooli apteegipoest,võta 3 pilli päevas ,tee 7 tundi 3 tableti vahel,näiteks:võta 1 pill pärast 7 tundi võta 2. pill & pärast 7 tundi võta 3. pill,ja võta see pärast toitu cuz metronidasool kahjustab su estomac ilma toiduta,see ravim tapab bakterid suus....
Hoolitsege oma tervise eest...
Hoia end turvaliselt.
Gus.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Te kirjeldasite pigem lähenemist nakkusliku soolehaiguse (amöbiasi, giardiasi) raviks, mille puhul kasutatakse peamiselt metronidozooli. See on võimas antibiootikum, millel on palju kõrvaltoimeid. Seda ei tohiks soovitada inimesele, kes on huvitatud hammaste tervise säilitamisest stimulantide kasutamisel.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Olen võtnud metronidasooli pikemat aega üle 9 kuu intervalliga ja mul ei ole olnud mingeid kõrvaltoimeid, olen talle oma kogemuse põhjal soovitanud
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Ma saan aru. See on võimas ravim, nagu ma eespool ütlesin, ja kindlasti juhtub, et see on teatud stsenaariumides kasulik. Kuid kõnealusel juhul ei ole see kaugeltki esimene koht, kus seda tüüpi antibiootikumidele tähelepanu pöörata. Tänan teid oma kogemuse jagamise eest, see võib kindlasti olla kasulik neile, kes foorumit loevad.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
On suurepärane, et te teete pausid ja hoolitsete oma tervise eest. See lähenemine tõesti toimib. Mis puutub hammastesse, siis on ka teie mõttekäik õige. Niisutamine, puhtus ja ennetamine võivad hoida teid kauem tervena. On mitmeid tegureid, mida arvesse võtta. Kui teile tundub, et hambad liiguvad ainult ainete tarbimise ajal, siis võib-olla on see täiustatud ja muudetud arusaam olukorrast. Stimulantidele on iseloomulikud muud füsioloogilised tunded kui kaine seisund. Teiseks muutuvad hambad vanusega kuidagi ebatervislikuks, see kehtib paljude inimeste kohta ja sõltub paljudest teguritest, alates pärilikkusest kuni keskkonnani. Lisame siinkohal stimulantide kasutamise, seega tuleks ennetustööd teha nagu oleksite ohustatud, isegi kui teie hambaravi ajalugu on muidu laitmatu (hammastega on kõik suurepäraselt korras teie perekonnas, lapsepõlves ei olnud probleeme jne). Ja lõpuks vaadake seda artiklit just sellel teemal, seal on rohkem praktilisi nõuandeid: https://mindheal.com/basics/dental-health-for-people-who-use-drugs/.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Nii et ma lihtsalt kustutasin selle, mida ma kirjutasin, sest firma, mida ma mainisin, ei müü enam toodet, millele ma viitasin, aga nende hambapasta on väga hea, koos mõne muu tootega: "hismile" - nad teevad tegelikult head hambapastat. ärge ostke replica stuff... Hankige see hismile'ist.

PEAMINE SIIS: on see "Nano-hüdroksüapatiit (nano-HAp) on hüdroksüapatiidi sünteetiline vorm, biomimeetiline materjal, mis sarnaneb luude ja hammaste mineraalsele komponendile. Nano-HAp võib soodustada hammaste mineraliseerumist ja vähendada ülitundlikkust, täites hambatuubulaid"

Seda nano-HAp kraami saab osta hambapasta kujul, minu soovitatud kasutusviis on harjata tavalise või hismile hambapastaga hambaid ja igemeid, siis mitte loputada, siis uuesti harjata nano-HAp hambapastaga ja MITTE loputada, niikuinii ei tohi loputada, aga nano-HAp peab "sisse imbuma" hammastesse.

Hommikul ja õhtul.

- Võimsus
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Hästi tehtud, et olete mures oma hammaste tervise pärast.
See on oluline.
See laev seilas ja uppus minu jaoks juba ammu...
Kui ma saan anda nõu, siis proovige oma igemete ja hammaste eest hoolitseda, te ei kahetse seda.
Ma ei võtaks fluoriidi, (vee flourizideerimine, depressioonivastane vahend). Aga see on ainult minu arvamus!!!.
Kahjuks ei ole mul teile ühtegi head nõuannet!
 
Top