Telegramm. Kõik, mida peate teadma.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Alustan - TELEGRAAM EI OLE TURVALINE
Sellepärast. Nüüd ma 100% tean, et ukraina ja vene spec-forses on juba juurdepääs krüpteerimisvõtmetele.
Telegram on saab kasutada ainult MÜÜGIS, kuid sa pead valmistama hea proxy või tunneli kasutamiseks seda.
Politsei võib teenida kogu info teie kohta: vestlused, fotod, ühendus ip, teie arhiiv ja praegune ühendatud seansi ip.
Nii et olge väga ettevaatlik.
Midagi huvitavat - Te ei leia kunagi midagi telegrami kohta kohtulahenditest või kohtuasja materjalidest.
Politsei loeb meie telegrammi mitte tõendite jaoks)
Näiteks, sa sms oma partneri ja öelda adressi oma lab, võite olla 100% kindel, sa saad püütud 2 päeva jooksul.
Politsei seletab seda nagu, naaber lihtsalt haistab teie metüülamiini jne.

Ja väike nõuanne.
Ärge kunagi kasutage Wi-Fi ühendust, kui te töötate telefonist. AINULT sim-internet.
Kui te kasutate wi-fi, siis te automaatselt loote dünaamilise WIFI-MAC ADRESSi.
Nii et see on ebaturvaline. Samal ajal ühendub sim-internet lähima sim-jaamaga ja see ei näita kunagi teie tegelikku asukohta.
Ma olen umbes 30km +-
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Kui küsite tõesti turvalist messenger - kasutage qTox / aTox (androidile) hetkel selle üks kõige ohutumaid krüpteeritud vahendeid privaatse teabe saatmiseks.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mitte väga kaua aega tagasi müüdi ekspluatatsioon, mis võimaldab deanonüümseks muuta iga kasutaja tox messengeri. Piisab sellest, kui võtta vastu uue vestluspartneri taotlus.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Osa sellest on tõsi. Osa sellest olen välja mõelnud. Aga lõpuks jõuan lõpus asja juurde.

Külma sõja aegadel andsid venelased USA Moskva saatkonnale (mis iganes) märguande. See oli poole seina suurune seinale kinnitatud nikerdus, mis oli tehtud mingist kallist puidust. Saatkonna turvajuhataja lasi seda põhjalikult kontrollida, et see poleks vigu, aga see oli puhas. Kuna aga tõesti polnud kohta, kuhu seda paigaldada, ja kõik pidasid seda inetuks ja rumalaks, panid saatkonna töötajad selle keldrisse hoiule.

Mitu kuud hiljem tuli saatkonda mingile konverentsile mingi tähtis venelane. See pidi olema salajane kohtumine USA ja Venemaa vahel mingi mitteavaliku kokkuleppe üle. Oli palju selliseid salajasi kokkuleppeid ja arusaamu, mis tõenäoliselt hoidsid ära kolmanda maailmasõja, kuid need pidid olema salajased, sest poliitika ei mänginud kummalegi poolele kodus hästi.

Enne kohtumist saatkonna julgeolekuülemaga suheldes edastas tähtis vene mees, et ta ootab huviga, kuidas ameeriklased otsustavad näidata (mis iganes) kestvat sümbolit. Niipea kui ta sai, teavitas julgeolekuülem sellest suursaadiku assistenti, kes lasi kohe keldrist nikerduse üles tuua. Nad koristasid selle ära ja turvajuhataja tegi veel ühe seadmeotsingu, et olla kindel. Selleks, et asi üles saada, oli vaja mitu meest, kes virisesid ja pingutasid. Mis oli tore, suursaadiku assistent hoolitses selle eest, et see oleks salastatud konverentsiruumis, mis asus otse selle akna vastas, mille ääres tähtsa venelase mees alati istus. Talle meeldis see seal, sest ta võis akna lahti teha, kui ruumis hakkas liiga lämbe olema.

Oluline vene mees oli väga rahul sellega, kuidas ameeriklased olid selle puust monstrumi paigaldanud. Ta kommenteeris, et see oli eriti sobilik, et nad olid valinud salastatud konverentsiruumi; julge demonstratsioon lootusest, et ühel päeval ei hoia nende kaks rahvast enam saladusi.

Nad viisid läbi salajase kohtumise. Elu läks edasi. Aastad möödusid. Müür langes ja möödus veel rohkem aastaid.

Siis, 2000. aasta mais, avati uhiuus Ameerika Ühendriikide saatkond Moskvas suure fännaku saatel, ja nüüdseks pensionile läinud julgeolekuülem oli lennanud USAst, et osaleda. Tseremoonia lõppes ja pensionile läinud julgeolekuülem kõndis tagasi oma hotelli, kui talle tuli vastu tuttav nägu. See oli tähtis vene mees, muidugi palju vanem. Oluline vene mees ulatas käe ja kutsus turvajuhti kohvile.

Kui nad istusid kohvikus kohvi juues, ei olnud neil tegelikult midagi rääkida, kuni tähtis vene mees võttis välja paberi ja voltis selle lauale. See oli joonis, mingi lihtsustatud skeem.

Oluline vene mees naeratas laialt ja julgelt, mis paljastas tema kehva hammaste tervise. Ta oli tahtnud seda joonistust ameeriklastele näidata juba üle 25 aasta.

Oluline vene mees meenutas pooleldi seinale monteeritud puust nikerdamist kõigi nende aastate tagusest ajast. See oli nii hullumeelne idee ja nii kohutavalt kole nikerdus; ta ja tema meeskond ei suutnud uskuda, et nad olid tõesti saanud ameeriklased selle salastatud konverentsiruumi paigaldama, ja täpselt sinna, kuhu nad seda soovisid; aknaga silmitsi.

Kui tähtis venelane nägi, et pensionile läinud julgeolekuülemal on küllalt, osutas ta lihtsustatud skeemile ja seletas.

Vene karu pupillid nikerduse keskel ei olnud kindlad. Nad olid õõnsad, nagu trummel. Igaüks neist oli kaetud spetsiaalselt töödeldud membraaniribaga hirvesüdame väliskihist; see oli väga õhukeseks venitatud ja pärast töötlemist väga jäik. Selle membraani all oli mitu klaverikeelt, mis olid spetsiaalselt nende vibratsiooni reguleerimiseks konstrueeritud.

Nüüd naeratas ja noogutas pensionile jäänud turvajuhataja. Ta nägi, kuhu see läheb, ja talle meeldis kuulata "paljastusi" tollest ajast.

Skeem näitas The Paralleled Beam, (Non-Contact), Doppler Vibrometry Laser ja väikest võimendit, mis muutis vibratsioonid elektrivooluks, mis andis voolu kõlarite magnetitele, mille väljundit salvestati.

Venelased olid selle üles seadnud ühe tänava taguses kortermajas, laserid olid suunatud karu silmadele. Seadmed olid paigutatud veidi kõrgemale kui nikerdus, sest allapoole suunatud nurga tõttu ei olnud aknasse tabavate laserite murdumine seestpoolt märgatav.

Alates ajast, mil seinale oli paigaldatud nikerdus, kuni saatkonna tegevuse lõpetamiseni, võisid venelased kuulata iga Ameerika saatkonna salastatud konverentsiruumis peetud koosolekut. Alguses said venelased 70-80% sellest, mida räägiti, selgeks. Lõpupoole, hoolimata kasutatava tehnoloogia olulisest paranemisest, muutus Vene Karu silmade halvenemine liiga suureks.


Kui sa ikka veel loed, siis ma olen pooleldi hämmingus.

Loo mõte on see, et kui nad tahavad sind piisavalt kõvasti pealt kuulata, leiavad nad viisi. Ma arvan, et see on rohkem OpSec. Kui sa ei anna neile põhjust otsida, siis nad tõenäoliselt ei tee seda, ja sa oled tõhusalt peidetud tonnide müra sisse, kus neil ei ole põhjust kaevata. Ma mõnikord mõtlen, kas ainuüksi teatud vahendite kasutamine tekitab kahtlusi? Ma kasutan neid siiski.

Või siis võiks vist kolida mõnda väikeriiki ilma väljaandmiseta ja lihtsalt maksta hunnik altkäemaksu. See ilmselt ka toimiks.
 

hotelier

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Tõsiselt, see oli üks parimaid lugemisi, mida olen ammu lugenud...
(veelgi ootamatumalt, arvestades selle teema konteksti)

Teie, härra või proua, olete tõeliselt andekas kirjanik!
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Vau, see on lahe. Ma olen sinuga nõus. Asi on selles, et me saame ainult osa tehnoloogiast ja valdav osa on kulisside taga, tõenäoliselt tehnoloogia, mis töötati välja viis aastat enne selle teose ilmumist. Turvalisuse mõistmise osas on see kunst. Ma arvan, et ei ole vaja arendada (keskmise müüja jaoks) hapnikuvastase turvalisuse kunsti, vaid pigem selle müraga segunemise kunsti, sest nõela heinakuhjast on raske avastada
 
Top