Testosterooni süntees DHEA-st

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Allpool on esitatud Patrick Arnoldi esitatud testosterooni süntees DHEA-st. Kaitserühm on tuletatud ja redutseerimismeetod on teadmata.

1. 3β-O kaitse TMSCl-ga
2. 17β Enantioselektiivne redutseerimine
3. 17β esterdamine
4. 3β-O Deproteerimine TBAF-ga
5. 3-O Oppenaueri oksüdeerimine koos samaaegse alkeeni ümberpaigutamisega konjugeeritud asendisse.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere. Mis on teie postituse väärtus ilma üksikasjaliku selgituseta?
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Minu kavatsus oli alustada arutelu testosterooni sünteesi üle, kuna ma ei leidnud internetis palju. Kui see on vale koht minu postituse tegemiseks, siis palun vabandust.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
See ei ole probleem. Ma ütleksin teie asemel selgelt välja kavatsuse postituses :)
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Tundub, et seda saab lihtsustada kolmeastmeliseks protsessiks.
1. 3-O Oppenaueri oksüdeerimine koos samaaegse alkeeni ümberpaigutamisega konjugeeritud asendisse
2. 17β Enantioselektiivne redutseerimine Saccharomyces cerevisiae (pagari/pruulikoja pärm) abil.
3. 17β esterdamine

Ma ei ole leidnud androstenediooni -> testosterooni saagist, kuid sarnaste substraatide põhjal, mis on esitatud dokumendis Microbial Transformations of Steroids, oleks see tõenäoliselt umbes 70%.

Steroidide mikroobsed transformatsioonid. A Handbook. Willium Charney ja Hershel L. Herzog. Academic Press, New York, 1967

 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Selgub, et 17β on kineetiline toode ja seda saab toota hea selektiivsusega (17α: 3%, 17β: 97%), kasutades ainult NaBH4.
https://chemistry-europe.onlinelibrary.wiley.com/doi/pdf/10.1002/chem.202100967

Ülaltoodud uuring näitab ka, et MPV reduktsioonil on mõõdukas selektiivsus (17α: 34%, 17β: 66%). Mind huvitaks, kas 3 ja 17 positsioonide samaaegne oksüdeerimine ja redutseerimine on võimalik Al-katalüsaatoriga. Ma kujutan ette, et konjugeeritud 3 ketovorm oleks eelistatud, mis viib reaktsiooni edasi.

Täpsem teave oppenaueri oksüdatsiooni kohta minu enda jaoks https://doi.org/10.1002/recl.19370560206.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Biokeemik mulle soovitab mitte tarbida mingeid raseemilisi steroide, kuna see võib põhjustada pöördumatuid kahjustusi, mida täheldatakse liiga hilja.
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Kas teil on põhjust arvata, et 17α-testosteroon (epitestosteroon) on toksiline? See on endogeenne steroid, mis esineb ligikaudu testosterooniga võrdsetes kontsentratsioonides.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ma olen rohkem mures selle funktsiooni pärast (on olemas kaasaegsemad testosterooni modulaatorid, millel on palju vähem kõrvaltoimeid)
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Epitestosteroon on GABAA retseptori positiivne allosteeriline modulaator. See näib olevat neuroprotektiivne ja kõrge testosterooni / epitestosterooni suhe näib olevat korrelatsioonis autismiga.

SARMid on kindlasti midagi, mida ma uurin. Neil näib olevat oma puudused, nagu östrogeeni taseme vähendamine. Kui ma saan aru testosterooni sünteesi kohta, uurin rohkem koeselektiivseid steroide nagu boldenoon ja DHT. Fluoreeritud SARMide sünteesimine on mulle hetkel üle jõu käinud.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Loodan, et olen olnud kaasatud teid edasise dokumenteerimise motiveerimisse, nagu ma varem sukeldusin teaduses ablaslikult sügavale... siis leidsin väljapääsu. Mulle meeldib teie mõtlemine!
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Te olete olnud. Hindan tagasisidet väga kõrgelt. Mul puudub ametlik taust keemia või farmakoloogia valdkonnas, seega lootsin, et minu tööd kontrollitakse selles foorumis :)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
kirglikkus on võtmetähtsusega... Püüan olla tähelepanelik ja aidata teid alati, kui
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
olete väga teretulnud!
 
Top