Värvikunsti

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Selles teemas kavatsen avaldada ravimile värvi andmise kunsti. Üldiselt sobib see kunst või meetod hästi selliste ravimite nagu A-pvp, BK-mdma, 4mmc, mdma ja eelnevalt loetletud analoogide puhul. Olen varem avaldanud foto ilusatest värvilistest kristallidest, kuid mõnel kasutajal on olnud kahtlusi, kas toote värvus on tingitud üleoksüdeerimisest või mõnest muust probleemist sünteesi käigus, mis võis põhjustada selle värvi omandamist. Igaüks, kellel on laialdased teadmised keemias, teab väga hästi, et kui tegemist on puhta ja ümberkristalliseeritud ainega, on ravim täiesti läbipaistev valge ja ei oleks mingit muud värvi (näiteks pruun), nagu juhtub näiteks meie hinnatud ravimiga mdma või bkmdma. ... Kuna kui aine omandab tumedat tooni, on see sümptom, et see sisaldab lisandeid ja et kuigi see on olemas kõige puhtamal kujul, näiteks klaasist, sisaldab see siiski lisandeid kas selle sünteesi käigus või seetõttu, et seda alustati madala kvaliteediga lähteainest ja seetõttu sisaldab samamoodi lisandeid. Aga mis juhtub siis, kui teil on ülipuhas toode ja te soovite seda värvidega esitleda?... Ka see on võimalik ja paljud inimesed võivad arvata, et tegemist on ebapuhta tootega, kuigi tegelikult on see äärmiselt puhas. Tuginedes sellele, et me alustame puhta tootega, on selle värvimine võimalik lihtsa retsepti abil, mis seisneb teie toote ümberkristalliseerimises, lisades sinna värvainetüki. Milline värvaine ja kuidas saada täiuslik homogeenne värvus? Selle protsessi läbiviimiseks peame saama puhta ja valge toote kristalliseerumisfaasis, kui selle hüdrokloriid või sulfaat või sool, millega me kavatseme töötada, on moodustunud. Selleks on mõnikord vaja lisada oma soolale jääkülma atsetooni, kuni see on täiesti valge. Vastasel juhul ei toimi see meetod hästi, sest ebapuhas või halvasti pestud sool tekitab ümberkristallisatsioonifaasis tumedama toote ja see mõjutab lõppvärvi ning te ei saa kunagi soovitud tulemust. Kui me alustame valge soolaga, valmistame lihtsalt meie valitud lahustite segu (vesi/atsetoon/eeter või alkohol jm) ja jätkame eelnevalt valitud ja sobivate lahustite kuumutamist ning kui need on kuumad, siis lisatakse näpuotsaga värvainet. toidupulber, segu hoitakse pidevas segamisel ja selle pulbrit lisatakse väikeste portsjonite kaupa, kuni see on täielikult lahustunud ja homogeenne segades, kontrollige, et nii selle pulber kui ka värvaine on täielikult lahustunud ja tema kolvis ei ole ühtegi pulbritükki. Kui see lihtne protsess on läbi viidud, hoidke oma kolbi selle ümberkristalliseerumise ajaks paigal ja moodustuvad kristallid omandavad valitud värvi. Nüüd kavatsen lisada mõned fotod puhtast Methylone'i kristallidest nende esialgses välimuses ja nende värvilises välimuses, toode säilitab sama puhtuse, kuid välimus võib olla tarbijale meelepärane, sest me kõik teame, et värvuse andmine asjadele on alati olnud viis, kuidas meelitada inimesi ja on veel üks optimaalne turundusvorm äri jaoks, ja keemia ei ole erand. TERVITUSED JA ÕNNISTUSED KÕIGILE BBGATERS!!!
 

Attachments

  • CTjeakhf9s.jpg
    CTjeakhf9s.jpg
    154.5 KB · Views: 82
  • LV5NoZwJj8.jpg
    5.6 MB · Views: 252
  • CmcSbRZU6P.jpg
    9.7 MB · Views: 245
  • 718rmu9koR.jpg
    4.2 MB · Views: 85

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Miks ma saan bk-MDMA HCl, mis on helevalge ja kristalliline pärast aluse hapestamist HCl + atsetooni lahusega, kuigi pH peaks olema 5, ma ei tea, kas ma lisasin rohkem lahust kui tavaliselt või mitte piisavalt , kuna mul on raske eristada värvi pH mõõtelindil, kuid isegi siis, Wikipedia järgi peab bK-MDMA HCl olema sellise kuju ja värvusega ja miks siis, kui ma kristallitan-dekristallitan nimetatud bk-MDMA HCl, saan kristallid, mille värvus on oranž või pruun?
Välimus
Metüloon on puhtal kujul peene kristallilise pulbri välimusega, mis on valkjas või kollakas. Mustal turul võib seda leida nii pulbrina kui ka kapslitena, mõnikord koos teiste ainetega, nagu mefedroon või kofeiin.
Kui ma saan helevalge kristallilise metülooni HCI, siis miks ma pärast kristalliseerumist-kristalliseerumist saan oranžid või pruunid kristallid? Ma arvan, et see on sellepärast, et ma jätan metülooni kristalliseerunud-kristalliseerunud vabas õhus ja tolm ja muud osakesed sisenevad või sellepärast, et ma ei kasutanud häid lahusteid, ma kasutan deioniseeritud vett.
Aitäh!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Kui te juba proovisite oma vaba aluse enne hapestamist hästi pesta ja pesta oma toodet (hüdrokloriid) jääkülma atsetooniga, kuni see on täiesti valge ja see jääb pärast õiget ümberkristalliseerimist puhtal kristallilisel kujul ikka veel tumedaks, võin teile kinnitada, et selles See on sellepärast, et lähteprekursor sisaldab palju jälgi lisanditest, mille tulemuseks on tume toode.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Pärast vaba aluse hapestamist tuleb metüloon HCI välja nii nagu peaks, valgusega valgustatud helevalge kristalliline pulber, probleem on pärast kristalliseerumist või ümberkristalliseerumist, mille puhul saadakse oranžid või pruunid kristallid. , ma ei pese metüloon-HCl enne kristalliseerimist-kristalliseerimist külma atsetooniga, ma lihtsalt kuivatan metüloon-HCl filtripaberiga, mida ma kasutan ka metüloon-HCl filtreerimiseks vedelikust, mis jääb alles, kui hapestamine on lõppenud ja kogu HCl on tulnud pinnale või on sees.
Ma eelistan jätta bk-MDMA HCl kristalliseerumata, sest ka see avaldab märkimisväärset mõju.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Kui te juba proovisite oma vaba aluse enne hapestamist hästi pesta ja pesta oma toodet (hüdrokloriid) jääkülma atsetooniga, kuni see on täiesti valge ja see jääb pärast õiget ümberkristalliseerimist puhtal kristallilisel kujul ikka veel tumedaks, võin teile kinnitada, et selles See on sellepärast, et lähteprekursor sisaldab palju jälgi lisanditest, mille tulemuseks on tume toode.
 
Top