Täpne pH amfetamiinide, kofeiini ja kokaiini baasistamise jaoks.

jimmybrasil

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
On palju artikleid ja uurimusi, milles selgitatakse, kuidas kokaiini puhastada, kuid ma ei leia peaaegu ühtegi, mis oleks seotud amfetamiinide ja kofeiini eemaldamisega. On paar postitust, kus amatöörkeemikud mainivad, et kokaiini tagasisaamiseks tuleb basseerida kuni pH-ni 9, filtreerida vedelik ja seejärel basseerida kuni 11-ni. Teooria on, et amfetamiin ja kofeiin sadestuvad täielikult, kui saavutame pH 9, ja kokaiin ei satu välja enne, kui jõuame 11-ni.
Kas see teooria vastab tõele?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Ma arvan, et see on väärarusaam. Aga me võime mõelda meetodile, kuidas puhastada kokaiini amfetamiinist ja kofeiinist. See on natuke keerulisem kui happelis-baasiline ekstraheerimine.
 

jimmybrasil

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mul on raske leida füüsikalisi või keemilisi omadusi, mida saab kasutada nende eristamiseks. Kas teile meenub midagi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Eeldan, et on ainult üks võimalus, mis teile ei meeldi. Flash-kromatograafia. Tõenäoliselt saate neid eraldada elueerimise teel läbi silikageeli. Kahjuks ei ole selle tegemiseks juhiseid.

Niipalju, kui teie meetod on seotud, ei anna see viis koos pH muutumisega oodatavat tulemust. Mõlemad ained muutuvad freebase'i kujuliseks. Amfetamiin on õlise vedeliku välimusega ja kokaiin. Tõenäoliselt võib kokaiini vababaas olla tahkes vormis, kuid te peate eraldama amfetamiini õlikihi ja püüdma kokaiini/vee lahusest leelist välja pesta, et saada kokaiini vaba baasi puhas vesilahus. Seejärel proovige vett aurustada ja/või jahutada. Lihtsalt hüpotees.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tundub, et see oleks võimatu, kasutades ph. C hcl-i pka on 8,61 ja amfetamiini hcl on 9,9. Ei ole punkti, kus üks on alus ja teine on hape. Aga kuidas oleks hoopis nii, et toatemperatuuril. Kokaiini alus on tahke ja amfetamiini alus on vedelik, seega kui sa lähed vees 11,9, siis saad sa koguda tahke kokaiini ja kollase õli amfetamiini. Teoreetiliselt
 

jimmybrasil

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ma proovin kindlasti seda õli/tahke aine eraldamist. Tänan teid, poisid!
 
Top