Foorumi eksperdid on teie abilised teel eesmärgi poole.

Status
Not open for further replies.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Meie foorumi meeskond koosneb paljudest inimestest, alates tehnilistest ekspertidest kuni õigusekspertideni. Kuid kõige olulisemad ja võtmetähtsusega töötajad on meie eksperdid! Meie ekspertidel on laialdased teoreetilised teadmised ja ulatuslikud kogemused sünteetiliste ravimite sünteesi valdkonnas. Meie ekspertidel on tuhandeid tonne toodetud sünteetilisi uimasteid, sadu inimesi on koolitatud väikese ja tööstusliku tootmise alal. Kõiki neid teadmisi ja kogemusi on nad valmis edasi andma ja teevad seda rõõmuga.
On aeg neid teile tutvustada ja teile veidi rääkida:

GmHZzJQj9Y
Ekspert keemik, kellel on 15-aastane kogemus salajases laboris.
Minu teadmised ja huvid hõlmavad tööstuslikku ja laboratoorset orgaanilist sünteesi, disainerravimeid, lähteaineid, õiguslikke küsimusi, samuti keemiliste reagentide ostmist. Ma aitan hea meelega korraldada laboratooriumi, õpetada sünteesi ja anda nõu teie valdkonna seaduste kohta.


Võtke ühendust eksperdiga



5X0RtePhIf
Alustamata keemik, kellel on tosina aasta pikkune kogemus tuntud ja unikaalsete mittetuntud ravimite tootmises. Oman sünteesi optimeerimist alates kodumajapidamises kasutatavate seadmete kasutamisest kuni tehase tüüpi tootmise kõrge skaleerimiseni. Avatud suhtlemiseks, võin õpetada inimest nullist ja vahetada kogemusi asjatundlike inimestega
.


Võtke ühendust eksperdiga



KWb0a6rpuZ

Ekspert keemik, kellel on 6-aastane kogemus keelatud ainete orgaanilise ja analüütilise keemia valdkonnas. Omab laialdast pädevust analüütiliste seadmete, füüsikalis-keemiliste analüüsimeetodite, orgaanilise sünteesi laboratooriumi alal. Lisaks on mul teadmised tööstusliku sünteesi ja seadmete kohta. Olen hea meelega abiks mis tahes laboratoorsetes küsimustes, nagu laboriklaasid, seadmed, lähteained, analüütilised testid, ravimite tootmise süntees jne.


Võtke ühendust eksperdiga



NKs367q5Rn

Umbes 5 aastat tegelenud erinevate ebaseaduslike ainete sünteesiga. Mul on suured kogemused laboratooriumide korraldamisel, reaktiivide ja seadmete otsimisel ja ostmisel. Nõustan sünteesi, protsesside skaleerimise, ainete puhastamise, erinevate uimastite tootmisega seotud tehnoloogiliste küsimuste lahendamise osas. Palun võtke minuga ühendust privaatsõnumites, et saada abi.


Võtke ühendust eksperdiga




YwJZFavx83
Keemik, teadlane, kogemused orgaanilise, anorgaanilise, metallorgaanilise ja koordinatsioonikeemia alal. Kogemus 14 aastat. Töö laborites ja tööstusettevõtetes. Sünteesimeetodite väljatöötamine laboris ja tööstusettevõtetes.


Võtke ühendust eksperdiga
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top