• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Washington tšebakuse taaskasutusse võtmine

Corbeau

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Tere kaaspiraadid S. S.S.Dead American Dream!!! Ma kirjutan seda nii, et teatada teile kõigile, et ma olen uue konto alates praegu. Ma olin täiesti unustanud selle saidi viimase aasta jooksul ja ei olnud ringi käinud, kuid enne seda tegin üsna palju varitsemist ja kopeerisin retsepte oma märkmikusse.


See on õige, ma tundsin, et oleks mõistlik veenduda, et kui midagi juhtub ja võime saada online on välja löödud pikka aega ma ikka ok. Ärge nimetage mind prepperiks, ma eelistan pragmaatikut ja mul on need retseptid, nii et kui sitt tabab ventilaatorit, mis tundub iga päevaga vältimatum, olen ma oma alkeemiliste teadmiste ja oskustega valmis. Minu isiklike vajaduste hierarhias on narkootikumidest kõrgemal ainult armastus/perekond, toit, õhk ja vesi, kuid need on kõik üsna võrdselt esikohal.

Mis te arvate, kui palju on väärt/tahtis mees, kes oskab teha keemiat, et tuumaholokausti ellujäänud saaksid ravimeid ja valuvaigistust? Ma teen nalja, omamoodi.

Ma loodan kindlasti, et me ei saa lõpuks võitu kogu selle jama üle, mida narkopoliitika ja vanglate tööstuskompleks on sel moel teinud, nii väga kui ma ka ei tahaks, et saaksin kasutada kasvatatud ja kuivatatud unimagusid mõnes väga lõbusas ja põnevas eksperimendis, mis nõuaks A. A. Ma tunnen, et oleks kibedam, kui tuumaholokaust oleks see, mis mulle selle võimaluse annaks. Okei, nii et ma võin nüüd magama minna, teades, et minu taaskasutamise postitust loeb kindlasti keegi ja ma kindlasti tundun hulluna.


Ma olen täiesti imelik, ma tunnistan seda, kuid ma olen lihtsalt pühitud, pisut keemiliselt täiustatud ja tean, et hirmud maailma olukorra ja meie psühhopaatiliste verejanuliste juhtide ees on universaalsed hirmud ja nii et ma tundsin end üsna ok, et minna sinna. Aga see on kõik praegu, soovin mulle õnne, et ma saaksin oma vana konto parooli välja selgitada, et ma saaksin unustada selle postituse ja loodan, et ka teie!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ma nägin Hunter S. Thompsoni rusikat, mille Depp tegi Colorados ja ostsin Woody Creek Taverni t-särgi. Palverännak sorts.......
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tere tulemast tagasi minu mees!
 
Top