Lihtsaimad retseptid

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Breaking Bad tutvustab teile ravimite valmistamise maailma oma kätega. Osas " Sünteesi tehnoloogiad ja analüüs " pakume erinevaid sünteesi võtteid, uurimis- ja katsemeetodeid. Peaaegu kõik need meetodid on meie poolt praktikas katsetatud, kõik neist on töötavad skeemid. Kogenud keemik mõistab enamikku valmistamismeetodeid hästi ja tal ei ole raskusi valmistamismeetoditega.

Aga kuidas on lood inimestega, kes soovivad valmistada ravimeid, kuid ei ole kindel, kuidas?
Mis siis, kui teil on keemiaga raskusi ja te kardate keetmist, isegi sünteesiosa lihtsate samm-sammult juhiste abil?
Te olete arusaadav! Tegelikult võib harimata silmale kõik see tunduda keeruline.

Selleks oleme otsustanud luua uue rubriigi "Kõige lihtsamad retseptid", kus näitame kõige populaarsemate ainete lihtsamaid sünteesi tehnoloogiaid. Selles jaotises püüame selgitada iga sammu võimalikult üksikasjalikult, rõhutamata keemilisi termineid, arusaamatuid valemeid ja muud tehnilist žargooni. Ainult kõige lihtsamini arusaadavad retseptid, et saaksite oma köögis või garaažis edukalt toodet valmistada. Tulemus üllatab teid: Kvaliteediravimite valmistamine on tegelikult väga lihtne ja kiire!

Oleme valmis pakkuma teile täielikku tuge igas keetmisprotsessi etapis. Küsige julgelt küsimusi selles jaotises või saatke privaatsõnumeid foorumi administraatoritele. Me aitame teid alati alustada, lõpetada toiduvalmistamine ja müüa seda, mida te valmistate! Proovige, ärge kartke, see on tõesti lihtne!

Milliste ainete sünteesi sooviksite selles rubriigis näha?
Milliseid sünteesi juhiseid peaksime püüdma teie jaoks lihtsustada? Kirjutage sellesse teemasse.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
3/4mmc 3/4cmc apvp/MDPvP bk mdma kiiruse vorm a õli
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
😬😬😬😬 see on huvitav kontseptsioon. Ma arvasin, et te ajate jama, aga teil on see personaliplakat.
Ma isegi ei tea, mida soovitada. Kuidas oleks fenüültropaan, WIN-seeria, RTI, Troparil või RTI? Kuidas ma saaksin sellest bensonotaadist umbes 10 süsivesinikku maha raiuda ja seda metüülida? See ei ole uus idee, kuid iga teema, mida ma olen näinud sellist, oli kohe surnud vees, sest keegi ei suutnud tulla välja ÜKSIKUSÜSTEEMI , välja arvatud võib-olla kloroformi koorhüdraat ja taimede ekstraheerimine, mis ei ole süntees. Ma oleksin õnnelik, kui ma näeksin mida iganes.
HEY ütle mulle, mida ma saan teha selle koti b- fenüületüülamiini HCL 500g!?!!!
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Metamfetamiin .
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Tahaksin näha Pyro ühendite juhendit, mis näitaks, millised erinevad all-, mis fenoonid vastavad igale tulnud ühendile (a-php=valerofenoon, mdpv= jne). Samuti oleks hämmastav näha mõned lihtsad disso/phsy ühendite sünteesi (mxe,fxe,pcx,) tüüpi ühendid ka ja 2cx või asendatud triptimiinid
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bupropioon
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Miks Bupropioon?
 

carter23

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
See on katinoon, ja seda on üsna lihtne saada, on seal niikuinii liiga muuta selle struktuuri midagi kasulikku.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
See peab olema kõige mõjuvam kogemus, mida ma viimasel ajal kogenud olen. Mul on pudel põhitrüptamiini, millega tahaksin teha alkeemiat. Juhised selle kohta, mida sellega teha, oleksid suurepärased.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kiire pilguheit näitab, et 4-aco on 4-ho eelravim. Seega in vivo on nad identsed, in vitro on 4-ho veidi tugevam w/w. Milles seisneb eelis?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
4-HO on 4-ACO tõenäoline metaboliit, kuid eelravim on midagi mitteaktiivset, 4-ACO on ise aktiivne. Samuti toimub selle ainevahetuses rohkem, sealhulgas metaboliite, mida 4-HO-st ei esine.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pean tunnistama, et teie juhuslik libauudis näib olevat puhas liialdus. Ma ei suutnud leida ühtegi viidet, mis väidaks mis tahes autoriteediga, et 5-meo on aktiivne, kuigi ei ole mingit põhjust, miks see ei võiks olla. Kõik viited metaboliitidele olid peidetud tasulise seina taha, kuid kokkuvõte oli, et esimene läbikäik ainevahetus seedib seda kõrgelt. Ainus reaalne võimalus selle lahendamiseks on sünteesida 2-a,4,5-homo-dimetüülhappe dimetüülamiid ja tulistada see üles
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mul on viited. Ma mõtlen, et te olete selgelt näinud neid viiteid ka selleks, et otsustada neid kvalifitseerida "ilma igasuguse autorita". Aga ma tahaksin teada, miks te neid maha arvate?

Samuti ei ole ma kindel, mida see tähendab: "Kõik viited metaboliitidele olid peidetud tasulise seina taha, kuid kokkuvõte oli, et esmane ainevahetus seedib seda väga" esmane ainevahetusmehhanism ei ole tegelikult kuidagi asjakohane. First pass ei ole üksiku muundumise üksikjuhtum. Sama ühendiga võib toimuda mitu asja erinevas koguses. Tõendid ainulaadsete metaboliitide kohta on nõrgad, kuna need on in vitro, kuid teie oletused, et neid ei ole, näivad põhinevat esimese läbimise vääritimõistmisel, mida saab niikuinii mööda minna...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Viited olid lihtsalt teadlased, kes ütlevad, et teised teadlased viitavad sellele, et see võib olla aktiivne. Puuduvad imperatiivsed andmed või isiklike kogemuste aruandlus. Ei mingit aju skaneerimise mri või keemilise või aktiivsuse analüüsi.
Metaboolsed teed ja tooted, mis on peidetud tasulise seina taha, tähendab, et ma võin lugeda ülevaadet või kokkuvõtet, kuid Wiley online või teadustöö värava ect. Tahavad, et ma maksaksin 30 dollarit või midagi, et näha kogu dokumenti. Ma usun, et üks paber tõi esile 13 esimese läbimise ainevahetusprotsessi, nii et jah, ma olen teadlik, et on rohkem kui 1.
MAO-a muudab nn dmt inaktiivseks. MAO-b muudab fenüületüülamiini inaktiivseks. Need on metaboolsed protsessid. Väita, et esimese astme ainevahetus on ebaoluline on....insane. kindlasti, sa võid seda üles tulistada või suitsetada, et mõned protsessid mööda lasta, kuid ma ei ütleks, et see muudab selle "ebaoluliseks".
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
See on absoluutselt ebaoluline, kas see on aktiivne või mitte, kui seda saab mööda minna. Kas sa oled narkootikumides või midagi? Teie enda kummaliste kriteeriumide järgi, mis on aktiivne või mitte, ütlete, et DMT on mitteaktiivne ja see on täiesti hullumeelne asi.
 

Attachments

  • dLDErXAgNH.JPG
    dLDErXAgNH.JPG
    529.5 KB · Views: 1,357

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kas te olete kõrini või midagi? Kurat jah, jäin terve öö üles õppima kiraalsust ning enantiomeeride ja stereoisomeeride eraldamist. Vähemalt sa postitasid midagi, mis tundub õiguspärane. IC50 100nm, ht-5a jaoks? Kas sa oled kindel, et sa tahad seda üldse aktiivseks nimetada? Seda ei saa kindlasti võrrelda psilotsiiniga. See, et peate võtma 10x nii palju, ei tundu olevat eelis, kuid siis jälle on trüptamiinid minu kõige vähem lemmikravim, nii et võib-olla on see 🤔. Dmt ei ole suukaudselt aktiivne. Vaja neid kvalifitseerivaid omadussõnu.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
See on kindlasti teistsuguse iseloomuga kui seente söömine, kui te nuusutate 4-aco erinevalt selle söömisest enamikule, kes on seda proovinud. Loomulikult ei pea te võtma 10x nii palju, kuna te saate ikka veel psilotsiini metaboliiti koos kõigi teistega. DMT ei ole suukaudselt aktiivne esimese läbimise tõttu, mistõttu ma ütlesin teile, et esimene läbimine ei ole oluline, kas midagi on aktiivne või mitte. Igatahes, isegi kui kõik asjad oleksid psilotsiini ja 4-aco-dmt vahel võrdsed, mis puudutab mõju, oleks 4-aco-dmt ikkagi parem, sest see on palju stabiilsem.

Selles redditi teemas on mõned anekdoodid, kuidas 4-aco-dmt nuusutamine on erinev:

https://www.reddit.com/r/4acodmt/comments/ma6lyc
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ma annan teile isegi tõenäosuse, et kui te paneksite psilocybe liigi eosed lehma väljaheitele, mis on koormatud 5-MeO-DMT-ga, siis tuleksid välja 4,5-HO-MeO-DMT-d sisaldavaid seeni. Nii väldite 10-etapilist sünteesi, kasvatades psühhoaktiivset seent, mis ei sisalda ebaseaduslikku narkootikumi."
-shulgin
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma pean selle välja kirjutama, kuid ma ütlen, et ei, te ei saaks seda tootena
 
Top