Question Algus

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Lähtekohaks on osta reaktiivid ja laboriseadmed vastavalt valitud marsruudile, enamikku reaktiividest saab osta hiina müüjatelt
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Tänan teid väga
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Olete väga teretulnud, ma võin teile soovitada mõnda müüjat, kellelt ma ostan, kuid nii kaua, kui te ostate trough escrow, ei tohiks te muretseda, et saate scammed. Kui teie süntees nõuab P2P-d, on soovitatav hankida seda BMK glütsiinhappest CAS 5449-12-7, mis on ostetud Hiinast.

 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Ma ei ole ekspert, kuid olen üsna kindel, et G. Patton või William Dampier aitavad teid hea meelega.
Kui teil on vaja osta reaktiive, kuid mõned põhilised, nagu metanool, etanool, isopropüülalkohol, soolhape, naatriumhape jne on palju odavam osta kohapeal, kuna transpordikulude tõttu Hiinast
Kasulikud videod: amfetamiinide süntees

 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
See on väga stabiilne ja kergesti teisendatav naatriumsool võib isegi eelistada, kui p2p on puhastatud reageerida N-Me-formamiidiga, millele järgneb termiline deformüülimisreaktsioon happelises keskkonnas.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Hoidke ka ohte ja pidage alati meeles, et suur märg rätik on käeulatuses, et katta seadeldis, kui see näitab märke, et tahab plahvatada.
 
Top