Ravimite olukord minu ümber.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Rääkisin ühe teise liikmega ja rääkisin neile kohalikust " narkootikumide stseenist" . Seda nimetatakse nii, sest keegi ei tea isegi, mida kuradit nad ostavad, see on lihtsalt suvaline hunnik paska kotis. Inimesed kukuvad nagu kärbsed, kui nad seda kraami üles tulistavad.
Lihtsalt selguse mõttes ei ole ma kunagi elus isegi kaalunud salajaste opiaatide kasutamist meelelahutuslikeks narkootikumideks. Ei pea nägema 2 sõltlast, et näha, et see on maailma nuhtlus. Ma nägin 2 kuud tagasi, kuidas üks tüdruk jalgrattaga hüppas maha ja kummardus päästearmee murul, koti "narkootikumide" pärast. Ma tahtsin tõestada oma seisukohta sellele poisile, nii et ma sisestasin "Drugs data.org" ja ma lihtsalt tahan, et inimesed näeksid seda. See on avaleht, ma ei otsinud, ei filtreerinud ega teinud midagi muud, kui tegin ekraanipildi esimesest leheküljest. Ma arvan, et me peaksime rändama tänavatel ja peksma koeraprügi välja, kui inimesed seda paska segavad
LIhqiukLgO
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
See ei ole üllatav. Kui me seda foorumit lõime, mõtlesime just sellele, et kvaliteetseid ravimeid on peaaegu võimatu leida. Enamik müüjaid peab normaalseks hea toote lahjendamist erinevate lisanditega. See on hea, kui need lisandid on ohutud, kuid see ei ole alati nii. Ja see ei ole ainult opiaadid, vaid kõik.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ma olen väga lähedal Bostonile, nii et kui te elate väljaspool linnu, on see, mida te selles nimekirjas näete, see, millega te peate alustama! Kuna enamik turustajaid saavad oma pakkumise linnas ja toovad selle väiksematesse piirkondadesse, et seda lõhkuda, lisades muidugi oma osa jama peale, lahjendades seda veelgi, tõstes samal ajal hinda. Ma olen pikaajaline opiaatide kasutaja ja ma ei suuda seletada, kui palju kuradi põrgut (parema termini puudumisel) olen pidanud aastate jooksul läbi tegema. Tegelikku heroiini ei ole olnud juba ilmselt 15 aastat. Ma mõnevõrra saan aru vajadusest lahjendada fentanüüli mingil määral, sest isegi hästi algatatud kujutavad endast ühel või teisel põhjusel üleannustamise ohtu. Mina isiklikult ei viitsiks natuke koksi (või midagi muud) sisse segada, sest vähemalt ma saan ikka "narkootikume" - eriti kui ma seda enne tean. Mitte ainult toote, vaid ka asjaosaliste inimeste kvaliteet on viinud mu kannatuse äärmuseni, eriti kuna olen "kena poiss", mis ma olen, siis on seda palju lihtsam ära kasutada. Ma olen sinuga @FritBuchner, ma soovin, et need mother fuckers oleksid vastutusele võetud. On rahuldust pakkuv olla see, kes seda teeb, kuid see lihtsalt ei ole seda väärt, et neid vastutusele võtta - või vähemalt tegeleda õiguslike tagajärgedega. Iga paari aasta tagant tabasin ühe sellise murdepunkti, õnneks olen natuke vanem ja targem ja õppisin oma vigadest, seega avastasin selle kogukonna, mida ma väga hindan. Ma ei oota sujuvat purjetamist tulevikus, kõik, mida ma saan teha, on rakendada oma hoolsuskohustust ja jääda optimistlikuks.
Lõppude lõpuks oleme me sõjas, mu sõbrad. Jääge seal turvaliselt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma olen üsna kindel, et kogu siinse fent-skeene pea on politsei. Nad näiliselt arreteerivad mõned inimesed ja lasevad mõned teised vabaks, kes on tabatud täpselt sama asja tegemisest. Tundub, et kui keegi hakkab selle kohta palju küsima, siis on nad üle doseeritud. Narkomaani on lihtsalt liiga lihtne tappa, sa lihtsalt müüvad talle mingit lõikamata kraami ja keegi ei pilgu silma. Mina kindlasti ei hakka küll, ma lihtsalt kuulen inimesi rääkimas ja näen surnukirju. Ma ei lase ühtegi sellist inimest oma majja, kuigi mul on turvakaamerad, mille eest ei saa varjuda. Kogu mu allkorrusel on üks koht, 4x4', mida ma ei näe. 😄
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ma nõustun. Air Force One'i kaudu tuleb läbi rohkem jama kui mis tahes meresadamas või piirikontrollipunktis.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Jah, kraami ostmine kohapealt on sageli halb mõte. Inimesed lõikavad ja pitsitavad kõike ja see on jama.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ma olen selle teemaga veidi hiljaks jäänud, kuid probleem on mulle selge, kuna ma asun oma riigi ühes kõige maapiirkonnas, kus ajalooliselt oli juurdepääs rohkem ravimitele kui paljudes linnades kuni umbes 15 aastat tagasi, kui doki ja paar apteekrit olid kinni pandud. Teised arstid jätsid linna vahele ja seal on ainult mõned Nurses practicioners 50 miili piires igas suunas. Fent on ka siia jõudnud ja narkootikumid nagu koks on alati põrmuks tambitud, kui see meile jõudis. Ainus asi, mida meil kunagi oli top shelf oli met ja need päevad lõppesid ammu liiga Pseudo ja veevaba. Kvaliteet on siin väga hea, koolat saab müüa 125 g eest, kui see on 85% ja rohkem, kõik muu on 40% või vähem, kui oled õnnelik. Meditsiinitoodete hind on tunduvalt kõrgem kui turul ja neid on raske saada. Pressitud tablette on nüüd kõikjal ja inimesed peavad valveid üleannustamise ohvrite eest, sest igaüks tunneb kedagi. Ma müün ainult tõelist ravimit mingil põhjusel, see on rohkem teenus kui äri, sest ma ei teeni palju $, kuid ma kujutan ette, et ma päästan siin ja seal elu või kaks, andes ravimeid inimestele, kes muidu ostaksid mujalt prügi. See ei ole ainult fent või bs lõikused, pressid ise, isegi puhtad, teevad tõelist kraami raskemini müüdavaks ja annavad meile farmaatsiamüüjatele rohkem raskusi. LE surub pressid maha ja see tõmbab halba tähelepanu. Ma otsisin ravimit ühel teisel turul, üle 50 müüja, 14 lehekülge ja 90% olid võltsingud. Põletage neid kõiki. Pikaajalise opioidide kasutajana isegi ma olen Fritiga nõus. Pask on halb, enamik ei suuda reaalses elus toimida. Võib-olla olen õnnelik. Ma ei ole kunagi võtnud pressitud pille, mitte 1 25 aasta jooksul, kuid olen kokku puutunud halva koksi ja halva heroiini. Fent ja mingi "tundmatu aine." Ma prügikasti enne, kui ma mõtlen selle müümisele küll. Kas see on ahnus? Või lihtsalt kurjad inimesed, kes ei hooli neist, kes neile kindlat palka annavad?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jeesus olge lihtsalt ohutu ja testige oma ravimeid. See ei ole seda väärt, et selle pärast surra
 
Top