auruprobleem

AquaRegis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, poisid,

Otsin lahendust, kuidas ventileerida mürgiseid aurusid läbi akna. Mõtlesin kanaliventilaatorit paarist kasvust.
Aga mul pole veel aimugi, kuidas seda kinnitada. Äkki on paremaid alternatiive...

Kas te oskate mulle nõu anda, kuidas te selle lahendasite?
Mul on täismask, aga tahan seda võimalikult ohutult hoida.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Teie asemel, selle asemel, et pumbata auru aknast välja, mis on väga riskantne, viiksin ma aurud aktiivsöega täidetud plastkonteinerisse. Peaks olema võimalus kasti pärast kasutamist sulgeda, et aurud saaksid seal kondenseeruda ja ei mürgitaks teid ületundidel. Paljud aurud kleepuvad aktiivsöe pinnale, mis muudab selle omamoodi filtriks, nagu hingamisaparaatide filtrite puhul, mida tavaliselt näed. Nii saate te siis lihtsalt aktiivsütt sageli vahetada. Vältides enamikku tekkivatest aurudest.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Huvitab see konstruktsioon.
Mõtleb seda, kuidas saada selline konstruktsioon.
Kui teistel inimestel on plaan meeles;jagamine on hooliv.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Mida te mõtlete "kuidas seda kinnitada" ? ( ei tea probleemi, kuid raami saab hõlpsasti teha puidust, metallist, pvc-torudest, ...).
 

AquaRegis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@Mitte kunagi magama
Tänan vihje eest. Enamik minu aurusid on üsna märkamatuid, nagu näiteks äädikhape.
Sinu idee on minu meelest teistele väga huvitav, kas sa oskad täpsemalt rääkida, kuidas sa seda täpselt rakendasid ja kuhu sa aktiivsöe kõrvaldad?

@alterego
Tahaksin ehitada lihtsat sorti suitsuahju ja tahtsin uurida, kuidas teised kogu asja lahendavad. Karbi ehitamine ei ole probleem, kuid mul on veel küsimus, kuidas kõige paremini lahendada esiosa, mis ei ole täiesti avatud, vaid ees on näiteks plastikust klaas, mis peab olema ka eemaldatav, et kaitsta klaasist seadmeid korralikult ehitada ja kuhu saan vajadusel sekkuda. Aga võib-olla ma lihtsalt mõtlen liiga keeruliselt
 
Top