LSD teoreetiline süntees HBWR-seemnetest

MrChan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ekstraheerimine:
1. Segage pulbristatud seemned atsetooniga, rohkem kui piisavalt, et katta pulbri pealmine osa. Segada ja lasta seista 3 tundi, filtreerida lahus ära, korrata mitu korda. Soovitan filtreerida, pesta ja kombineerida lahustid 2 erinevas purgis. Jätkake ekstraheerimist, kuni lsa ei tule enam välja. Võite kasutada uv-mustvalgustit, et kontrollida iga partii lsergimiidide olemasolu.

2.laske lahustil temperatuuril RT aurustuda.

3.segage destilleeritud veega ja lisage piisavalt sidrunhapet, et saavutada 4 ph, laske 5 minutit seista, filtreerige uuesti.

4.rasvatustage, kasutades tööstusbensiini, segage väga hästi 15 minutit, eemaldage tööstusbensiin ja orgaaniline kiht, korrake kaks korda.

5.lisage ammoniaaki .5ml korraga kuni 9 ph-ni.

6. Lisage diklorometaan, segage 20 minutit, eraldage dcm, laske aurustuda.

kui teil on vaja peatada, jätke aurustamine vahele ja asetage Lisa/dcm segu külma pimedasse kohta.

LSA hüdrolüüs:

1. Segage kristalliline lsa keeduklaasis destilleeritud vee ja KOH-ga, lisage jäääädikhapet tilgakese kaupa, kuni kogu lüserghape sadestub lahusest välja.

2.filtreeritakse lüserghape maha, kogutakse konteinerisse, filtrit pestakse dcm-ga, filtraadile lisatakse veel äädikhapet, et ülejäänud LA sadestuks, korratakse filtri pesemist.

3.kuivatatakse lahus ja töötatakse üles.

/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-
Ma ei viitsi viimaseid samme lisada, kuna sir William oli juba nii lahke, et pani siia juhised; soovitan pybopi.

kohandatud kash's lsa juhendist


 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Somethink ei tööta hiere. Prooviti kaks korda 100 grammi Morning Glory'ga ja see ei töötanud - pärast filtreerimist lõppes pruun pulber ja see ei olnud kristalliline LSA. Võib-olla ei tööta see hommikupoolikuga, aga HBWR-seemnetega töötab? Kas Sa palun jäta info - keegi proovinud seda? Ka defating prooviti nagu esimene koos naphta ja see ikka ei töötanud.
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Onu Festerilt:
Igatahes tundub edasise lugemise põhjal, et rasvaärastuseks võib kasutada naftat, heksaani, petrooleetrit (mitte etüüleetrit) või mineraalvedelikku, mida tehakse kohe pärast seemnete peenestamist. Nad soovitavad mingit kolonni konteinerit, mis ei erine Soxhlet ekstraktorist, välja arvatud rasvatustamise faasi puhul, te ei ringelda oma lahustit, st te kasutate nii palju Napathat, kui on vaja, kuni see ei jäta jääke aurustumisel, pärast läbimist teie jahvatatud seemnete.

Pärast seda näib, et nad soovitavad metanooli, ammoniaagi ja kloroformi segu, et ekstraheerida välja lüsergilised amiidid, mis peaksid olema valguse eest kaitstud. Musta valguse valgustamine kogumisanumale paljastab amiidid, mis fluorestseeruvad sinaka värvusega.

Raamatus kirjeldatud teoreetilise lähtematerjali koguse jaoks (vist oli see midagi 200 naela) soovitavad nad umbes 10 gallonit seda lahusti-põhiaine segu, kuid ma mõtlen, kas Soxhlet ekstraktor sobiks lahusti-põhiaine kombinatsiooni pidevaks ringlusse viimiseks, nii et te ei peaks kasutama nii palju (keegi, kes on siin kogenum, teaks ilmselt, kas see on teostatav).

Igatahes soovitaksin kasutada HBWR seemneid. Kui ma õigesti mäletan, siis on need natuke tugevamad kui Morning Glory seemned. (Või veel parem, hankige ergotamiini sisaldavaid tablette/suposiitoreid ergotamiini isoleerimiseks ja alustage sünteesi nii).

Millist lahusti-põhiaine segu te kasutate, et amiidid seemnetest välja eraldada?
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Defateerimiseks kasutasin naftat ja see töötas kenasti reaktsiooni alguses - see töötab paremini kui seda tehes punkt 4 nagu selles kirjutises abowe. Kui atsetooni ekstraheerida LSA ja jah, see andis kena väike roheline valgus, kui ma usin must UV valgus.

Pärast proovisin minna nagu punktis 5 ja hüdrolüüs. Aga see, mida ma lõpetasin, ei ole kristallid, vaid pruun pulber paberfiltrile.

Normaalselt ootan ma pärast happe-aluse puhastamist valget toodet...

Ma küsin, sest mul on kokku umbes 10 kilo HBWR-i ja ma pean sellega midagi tegema... Soxhlet ekstraktor on minu arvates selleks suurepärane, ma arvan, et ma pean seda ise proovima ja kontrollima. Aga siis ma arvan, et ma pean leidma mingi viisi, kuidas saada kristaliini toode välja atsetoonist... Ja see on raske osa, ma arvan...
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Kas enne atsetooniga ekstraheerimist basifitseerite esmalt ammoniaagiga? Ma arvan, et üldiselt kasutate kas happelist atsetooni (nt atsetoon segatuna viinhappega) või basifitseeritud lahustit (dcm, eeter jne. segatuna ammoniaagiga).

Siin on veel üks tek, mille ma leidsin, mis võiks sulle paremini sobida:
Jahvatatud seemned viidi kolbi ja kasteti rasvaärastuseks petrooleetrisse. Seemned ja petrooleeter segati põhjalikult 5 tundi. Pärast seda aega filtreeriti petrooleetrist välja seemnejäägid. Seejärel tehti seemnejäägiga 3 eraldi pesu. Iga pesu puhul segati seemnejääk atsetooni ja viinhappe lahusega 1 tunni jooksul ning seejärel filtreeriti. Igast pesust saadud vedel filtraat säilitati. Pärast kolmandat pesu ühendati filtraadid ja kuumutati ettevaatlikult, et atsetoon eralduks. Saadud lahust pesti seejärel kolm korda eetriga ja muudeti vedelat ammoniaaki lisades aluseliseks, kuni selle pH oli 8-9. Alkaloidide ekstraheerimiseks sellest aluselisest lahusest tehti kolm pesu diklorometaaniga. Iga pesu diklorometaani osa säilitati ja ühendati.

Sel hetkel, kui teil on DCM/alkaloidide lahus, arvan, et te tahaksite tõenäoliselt eraldada kromatograafia abil või võib-olla võiksite lihtsalt aurustada selle kõik ära ja vaadata, mida saate.

Ma arvan, et põhjus, miks HBWR või Morning Glory seemned ei ole tõesti teostatavad, on hea saagise saamiseks vajaliku lähtematerjali ja lahusti kogus ning kui palju puhastamist on vaja, kuid IDK. Ma olen näinud palju teksasid Internetis LSA ekstraheerimiseks ja üllatavalt ei tundu nad olevat nii populaarsed või edukad, välja arvatud millegi väga toore tootmiseks, kus lõpptulemus on tarbitav, selle asemel, et seda edasi töödelda LSD-ks.

Minu oletus on, et neil salajastel LSD-keemikutel on mingi laborikvaliteediga LSA allikas või nad alustavad ergotamiiniga nendest migreeniravimitest.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Niipalju kui ma tean, on üllatavalt võimatu muuta seda konkreetset amiidi happeks tavalise hüdrolüüsi abil võib-olla vaadata mingit ensüümi.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Nendes filmides näen sarnasusi - plaan on ergot alkaloidide ekstraheerimine sarnasel viisil

Claviceps purpurea ekstraheerimine 1. osa


100 grammi od claviceps purpureat peenestati ja lisati petrooleeter, kuumutades seda vesivannil. See etapp defatiseerib toote enne ekstraheerimist. Lisati viinhape vees + atsetoon (10 g viinhapet, 50 ml vett, 150 ml atsetooni) - see jäeti koos seemnetega ööseks. Filtreeritud lahus hapestati naatriumbikarbonaadiga.

Ergot: lugu parasiitidest (1958)


17.00 kuni 19.00 minutit

KOKKUVÕTE (ilma defateerimiseta)

75 grammi hommikuhelmest jahvatati ja lisati naatriumbikaronaat 15g lahustatuna 100 ml vees, seejärel lisati 200 ml atsetooni. Seejärel lisati 10 g viinhapet 100 ml vees ning lahust loksutati ja segati. Seejärel lisati naatriumvesinikkarbonaat pulbrina, kuni ph saavutab 6 (neutraalne). Segu jäeti alles ja tekkis kollane tahke aine (0,6 g), mis filtreeriti - see peaks olema (egotamiin, ergosiin, ergokorniin, ergokriptiin, ergokristiin). Tõenäoliselt jääb ergometriin atsetooni/vee lahusesse ja seda saab ekstraheerida kloroformiga. Pärast kontsentreerimist peaks ergometriin kristalliseeruma.

See näeb hea välja ja nüüd pean ma seda materjali katsetama, ma ei tea, kas see on stabiilne - kui Sul on mingi idee, kuidas ma peaksin seda tegema - kirjuta lihtsalt kommentaar. Ma proovin seda meetodit HBWR-iga lahtiselt - vähemalt 1 max 5 kilo ekstraktsiooni ja siis teatan tulemustest augustis, ma loodan.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
KATSE 2 - TEHAKSE KA AINULT HBWR-IGA

https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/tryptamine/000474518.html

1. HBWR ekstraheerimine - alates Rec. Drugs by Prof. Buzz:
Pulbrista seemned puhtas blenderis, kuni need on peeneks pulbriks. Pange see pulber keeduklaasi, lisage iga 900-1000 g pulbriliste seemnete kohta 1 liitrit petrooleeti, sulgege keeduklaas aurustumise vältimiseks ja laske 3 päeva taheneda. Petrooleeter filtreeritakse maha ja lastakse aurustuda, et veenduda, et eetrist ei ole amiide ekstraheeritud (neid ei tohiks olla palju, kui üldse). Lisatakse 1 liiter metanooli (kõige parem on kuiv) ja lastakse aeg-ajalt tugevalt raputades 4 päeva leotada. Filtreerige metanool ära ja aurustage see vaakumis (vaakum kiirendab protsessi). Vahepeal lisage pulbrile 500 ml värsket metanooli ja ekstraheerige seda uuesti 3 või 4 päeva.

Filtreeritakse nagu enne ja ekstraheeritakse uuesti umbes 300 ml metanooliga. Kõigi ekstraktsioonide jäägid ühendatakse ja hüdrolüüsitakse.

2. Lüserghappe saamine 1. toote hüdrolüüsi teel, kasutades Jacobsi ja Craigi meetodit:
1,0 g ergotiniine (või antud juhul #1 toode) lahustati 20 ml N-metüülalkohoolses KOH-s ja metanool eemaldati kohe destilleerimise teel madalal rõhul. Jääki töödeldi 20 ml 8-protsendilise KOH vesilahusega ja segu kuumutati auruvannil 1 tund. Kuumutamise ajal juhiti kolbi läbi lämmastikuvool ja reaktsioonisegust saadud põhilised lenduvad ained koguti, juhtides gaasi läbi lahjendatud HCl-happe lahuse.

Leeliseline lahus muudeti väävelhappega Kongo punaseks. Siinkohal sadestus märkimisväärne kogus osaliselt kristallilist materjali. Happesuspensioon sellisena paigutati ekstraktorisse ja ekstraheeriti ammendavalt eetriga. Seejärel filtreeriti allesjäänud vesisuspensioon. Tumedat värvi tahket ainet töödeldi järjestikku 2x20 ml ammoniaak-etanoolalkoholiga, mis jättis anorgaanilise jäägi. Filtraat aurustati vähendatud rõhu all kuivaks, mis andis jäägi, mida värviliste lisandite eemaldamiseks keedeti lühikest aega 5 ml metüülalkoholiga. Pärast jahutamist koguti lahustumatud kristallid. Saadi 0,26 g kergelt värvilist kristallilist tahket ainet, mis sulas lagunedes 235 °C juures.
 
Top