Mitteaktiveeritud alfaatiliste aminide tiüülradikaalide vahendatud raseerimine (Racemization of Non Activated Aliphatic Amines)

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Tere tulemast

Mõningane taustteave

Euroopa Komisjonile esitatud andmete kohaselt konfiskeeriti 2020. aastal Euroopas 327 kilogramm AIBNi, 525 kilogramm metüültioglükolaati, 248 kilogramm dimüristüülperoksükarbonaati ja 2,5 liitrit tioglükoolhapet.



Ratsemiseerimiskatsete üldine menetlus:
0,06M lahus amiini (100 mg) ja
tiool (1,2 ekvivalenti või 0,2 ekvivalenti) benseenis tagasilöögitati 2 h (stöhhiomeetriline tingimus) või 7 h (katalüütiline tingimus).
tingimustes) AIBNi juuresolekul (kui reaktsiooniaeg oli suurem kui 2 h, oli üldkogus
20 mol% AIBNi, jagati kolmeks võrdseks osaks, mida lisati järjestikku iga 2 tunni järel).
Pärast kontsentreerimist lahjendati jääk HCl-ga (1M) ja lahust pesti Et2O-ga. Saadud
vesifaas leotati küllastunud naatriumkarbonaadiga ja ekstraheeriti Et2O-ga. Puhas amiin
isoleeriti pärast kuivatamist MgSO4 peal ja kontsentreerimist.


Ma ei ole veel aru saanud... Kui keegi oskab seletada, miks 4 koostisosa sõelus... Kas kaks asendusainet... ?? Ma arvan, et ma pean üles panema pilte struktuuridest...

Dokumendid ja viidatud lingitud..
 

Attachments

  • uZUk74wvb5.png
    uZUk74wvb5.png
    132.4 KB · Views: 126
  • NRmE8wp1zK.pdf
    583.3 KB · Views: 400

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Thio
3RAp27cNtC

Tioglükoolhape

TsTv9AGajy

Metüültioglükolaat


Dimyristyl peroksüdikarbonaat ma arvan, et see on super eriline alus, et s atach hapnikuga..ma pean veel natuke uurima

8HixFOVWwk
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
1bmPhKN9As
32AYJUKtMy

Hmmm tundub, et funnny long tundub, et ainult aibn on ühine intiator ja evey muu koostisosa on omaette meetod.

Thats minu pelminary research..you can get aibn from wendylucky havent earched for thioyly yet..

Kõik info, et muuta l-meth l/d-methiks.. Puuduv samm
Xqm6rnfL1v
 

Attachments

  • zSRUJF49NO.pdf
    96.6 KB · Views: 408
  • WuZiqU3L9y.pdf
    1.5 MB · Views: 428
  • HrWJXc2Qs3.pdf
    1.5 MB · Views: 412
  • VAfkEJtMTW.pdf
    164.5 KB · Views: 398

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Kas olete selle edukalt lõpetanud?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma arvan, et ma leidsin huvitava lihtsama viisi testimiseks.
1M soovimatu isomeeri vababaasile lisatakse 0,2 ekvivalenti veevaba AlCl3 või FeCl3 ja tagasilöögi 150C juures 10 tunni jooksul.
Ma pean leidma aega, et seda õigesti katsetada, kuid tundub lihtne, kui keegi võiks seda teha, palun...
Tänud.
 
Top