TLC b-stüreeni valmistamisel?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Hei, poisid,

Lugesin just TLC of drugs postitust siin.
Ma olen praegu segaduses Henry reaktsiooniga, aga ma olen ka segaduses trüptamiini külmade reduktiivsete animatsioonidega - põhimõtteliselt lendavad pimesi...

Ma olen natuke segaduses - ma lihtsalt segaduses, mida chatGPT soovitas lähtepunktina.
Ma olen natuke segaduses. Kas mul on vaja mõlemat UV-lainepikkust, et näha kõike, kui ma ei arenda joodi abil ja lihtsalt vaatan UV all?

Minu viimane test kasutas 8:2 etüülatsetaat:etanool - mul ei ole ammoniaaki ja ta ütles, et ma saan ilma selleta hakkama.

Asi, mida ma leian, on see, et mõlemad laigud tõusevad lihtsalt sinna, kuhu liikuv faas jõuab... ma ei näe mingit erinevust läbitud vahemaa osas, aga ma oletan - kuna kasutasin 2,5-DMOBA ja trüptamiini lihtsalt harjutamiseks.
TEGELIKULT - pärast seda aega, mis mul kulus selle postituse kirjutamiseks, vaatasin plaati uuesti UV-kiirguse all ja näen nüüd alguspunkti...

1. Ma kasutan seda tehnikat peamiselt selleks, et tagada sünteesi puhul täielik konversioon, erinevalt eelnevalt ostetud ravimite puhtuse testimisest - seega eeldan, et kui ma RM-iga märkan ja see näitab pärast arengut mitu "punkti", näitab see, et veel ei ole toimunud täielikku konversiooni?

2. Kas on ka hea mõte võtta võrdluseks proovi ka tagasivoolamata segust - eeldades, et nii, kuna peate nägema, et see areneb erinevalt?

Olen vist natuke segaduses...

Siin on minu 2. katse - vasakul 2,5-DMOBA ja paremal trüptamiin. (Ma saan aru, et te tõenäoliselt ei testi neid kahte üksteise kõrval) ikka veel kuigi - katsed

Samuti leidsin, et see oli kuidagi naljakas, kui sa ütlesid, et lõikad plaati kääridega, kuna minu oma on klaasist lol
Ma siiski ostsin klaaslõikuri, mis töötab suurepäraselt, kuid on raske lõigata otse, seega on kergelt kõikuvad servad.

MIEkxurSzn


Oh see on kummaline, see keeras pildi küljele....okay plaadi alumine osa paremal, ülemine osa vasakul. Vabandust selle pärast.
Nii et seal on 2, 2,5-DMOBA laigud ja 3x trüptamiini laigud...ei ole kindel miks trüptamiini laigud ülemine laik ei näita küll...ammoniaagi puudumine?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ausalt öeldes arvasin, et "täpne" osa on kõige raskem - kui väga ma eksisin! Ha
 
Top