Tor ja JavaScript

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Minu jaoks on BB saidi käivitamine Tori kaudu kohmakas ja frustreeriv. Pikendusmenüüd ei ilmu, ma ei näe oma sõnumeid. Olen kasutanud tavalist VPN-i ja Firefoxi. Kas keegi teab, kuidas lubada JavaScripti Toris; ja kui halb idee see OpSec'i seisukohast on, võrreldes lihtsalt VPNi/Firefoxi kasutamisega?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Enable/disable peaks olema turvasätetes tor. Seal on 3, mõned saidid nagu dred annavad teile hoiatuse, kui teil on seade java sisse lülitatud. Ma kasutan tails os, tavaliselt töötab sujuvalt, eriti pärast hiljutisi uuendusi saidile
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Öelge mulle, millised viimased 20 arreteeritud darkneti turuplatsi või foorumit suleti JS-i tõttu? Või öelge mulle, kes viimati deanonüümseks tehti tor brauseris just JS-i aktiveerimise tõttu? Võib-olla on aeg hakata elama praeguste tehnoloogiatega, kasutades tor brauserit ja siis kasvab meie kogukond kiiremini.....
Muidu ei hakka tor saama massiliselt populaarseks psühhoaktiivsete ainete ostmiseks ainult sellepärast, et interneti kasutamine ilma JS-ta on ebamugav. Pange tähele, et JS on tor-brauseris vaikimisi lubatud.

Meie sait ei kasuta mingeid ohtlikke skripte, meil ei ole JS Google jne. Kui tor brauseri arendajad või Snowden ütlevad, et JS on vajalik keelata tor brauseris, sest see on turvalisem, siis on neil õigus. Aga praeguses reaalsuses on see soovitus vajalik näiteks olukordades, kui sa suhtled kellegagi näiteks Google'i skripte kasutavate saitide kaudu. Siis keelates JS, brauser ei täida Google'i skripte. See annab teile rohkem anonüümsust olukorras, kus te edastate USA sõjaväesaladusi ajakirjanikele. Kuid olgem teadlikud, et tehnoloogia on palju arenenud ja ilma JS-ita elamine internetis on nüüd suur samm tagasi.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nii et Tor, mille seadetes on lubatud JS, on foorumi jaoks tõenäoliselt hea. Võib-olla muud saidid, mida te ei tunne või mida te ei usalda, võivad olla hea põhjus selle välja lülitada. Või nagu Heisenburg ütles Dread (sest see loll pop up ei jäta sind rahule, kuni see ei ole välja lülitatud. ).
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
OK inimesed, Tor on siis minu jaoks. Mida ma siis vajan, on kõige idioodikindlam samm-sammuline juhend, mis on kunagi loodud, et ka täielik lollpea saaks JS-i lubada Tor-brauseris. Mul on piinlik öelda, kui palju aega ma olen kulutanud sellele, et seda ise teha, ja ma pole ikka veel aru saanud.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kirjutage aadressiribale selline link ja järgige seda:
Kood
about:preferences#privacy
Seejärel valige valik "standard"
Valmis
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
2lmdn08ZoX
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
OK, ma tegin nii, nagu soovitatud. Kinnitasin juba "Turvalisuse tase" = "Standard". Tor'i kaudu sibulasse sisse logides on ikka veel BB saidi bänner, mis ütleb, et JavaScript on keelatud ja et ei saa videoid vaadata. Ja tõepoolest, ma ei saa videoid vaadata. andke mulle teada, kas ma peaksin veel midagi tegema, kui kasutan Tor'i BB saidi jaoks. Nagu alati, tänan teid lahke ja kannatliku abi eest.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Proovige oma brauseri uuesti installida.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Tori brauseri kustutamine ja seejärel uuesti installimine aitas ära. JS keelatud bänneri enam ei ole. Keetmine Crisco'ga siinkohal nüüd.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk, kui see teeb seda, kuid muutke brauseri seadetes standardne ohutus ja seejärel taaskäivitage tor. Kui see ei tööta, minge tagasi ja vaadake, kas teie seaded on endiselt valitud standardne ohutus
 
Top