Muutke oma jõukust, tõstke oma staatust

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Tere. Tundub, et kõik selles maailmas, kus me elame, püüavad koguda raha ja kulutada seda kõige kallimates restoranides, parimat tüüpi ravimites ning saarte, jahtide ja autode ostmiseks. Me ei mõista aga raha mõistmise tähtsust. Pange tähele, et ma mainisin raha kulutamist vaid selle artikli alguses ja teie adrenaliinitase tõusis. Seega on raha teenimise puhul oluline, kuidas seda kulutada. Me peame vältima ahnust ja ülbust, sest need äratavad föderaalametnike ja varaste tähelepanu. Inimesel peavad olema rahalised eraldised peale narkokaubanduse. Ma olen siin, et anda teile nõu, mis on muud viisid kui narkokaubandus, et puhastada oma mainet ja pesta oma räpane raha.

Esiteks, krüptoraha kauplemine:
Krüptovaluutaga kauplemine on üks kõige keerulisem valdkond, kus raha päritolu on võimalik jälgida. Selles valdkonnas, kui õpite tehnilise analüüsi oskusi ja õigeid kauplemismeetodeid, võib see olla teie jaoks parim valdkond pärast narkokaubandust, kuna see võimaldab teil oma raha pesta.

Aktsiad: Aktsiad on parim viis ja ma isiklikult olen neid kasutanud. Ma ei taha võita ega kaotada; ma tahan aktsiate kogukonda, mis koosneb eliidist. Tuleb püüda integreeruda sellesse kogukonda. Kuraditosin aktsiate ja kasumi või kaotusega; ma tahan vaalasid. Nende seas leidub alati korrumpeerunud ja leidub suuri rahalisi võimalusi.

Kinnisvara: Kinnisvara ei ole aktsiatest kaugel, sest ka selle kogukond on suur ja korrumpeerunud. Kinnisvara pakub aga suuri võimalusi, eriti kinnisvaraarenduse valdkonnas. Te ostate lagunenud maja, renoveerite ja sisustate selle ning müüte selle. See on parim viis kinnisvarakogukonda integreerumiseks, sest kinnisvarainimesed armastavad arendajaid. Aga proovige leida nende peatuspaik ja tutvustage end kinnisvaraarendajana.

Liituge luksusklubidega:

Luksusklubidega liitumine on üks parimaid viise, kuidas integreeruda linna jõukasse eliiti, näiteks golfiklubidesse ja vabaajaklubidesse. Kuid me räägime luksusklubidest.

Te ei saa nende hulka integreeruda ilma, et oleksite selge isik, kellel on puhas maine, nagu on üks eespool mainitud võimalustest. Jah, nad on korrumpeerunud, kuid nad hoolivad ka oma mainest. Ärge olge triviaalne inimene, kes tahab olla linnas tuntud kui narkoparun, sest seda ei taha keegi, isegi mitte Pablo Escobar. Seepärast peate enne raha puhastama oma maine. Eliiti integreerumine toob teile investeeringuid ja suurepäraseid võimalusi, mis võivad säästa teid viie aasta jooksul kauplemisest.

Tänan teid kõiki väga.

Dax
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Huvitav kirjutamine mees
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
See on õige.
Just nii...!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Ma ütleksin, et kõik sõltub olukorrast,m eri krahvidel on erinevad seadused, pple on erinevad oskused. Ei ole häid meetodeid. kuid see majade renoveerimine on lahe idee, itsactually raske jälgida, kui palju kulus :)
 
Top