Tropariili süntees

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Tere, kas keegi administraatoritest või liikmetest võib mulle näidata õige tee troparil hcl aka (-)-2β-karbometoksü-3β-fenüültropan sünteesi jaoks .
ma ei leia ühtegi sünteesiartiklit.
Tänan teid
 

Ig0r

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
See sünteesitakse sageli kokaiinist, uskuge või mitte,

Kokaiini vababaasi dietüüleetris töödeldakse kaaliumhüdroksiidi ja 37% vesinikkloriidhappega, et eemaldada metüülkogonidiin, saades kõrvalsaadusena bensoehapet.

Metüülkogonidiin ekstraheeritakse ja reageeritakse fenüülmagneesiumbromiidiga* THFis temperatuuril 80 C, saades mõne kõrvalsaaduse hulgas tropariili, mida saab happelise aluse reaktsiooni abil välja murda.

Ma loodan, et ma osutasin teile õiges suunas, minu DM on alati avatud edasiste küsimuste jaoks.

Parimad tervitused,
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mitte et ma oleksin laisk või midagi, kuid kas teil on juhuslikult olemas ettevalmistav kirjutis esimese sammu kohta? Samuti on grignard rxn kohta palju kirjandusandmeid, kuid ma arvan, et teie poolt silmas peetud temperatuur on negatiivne (mitte kontrollitud andmed, vaid lihtsalt arvamine)
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Täname. See on väga üllatav, üsna mõttetu üritada teha, nähes kokaiini hinda. Aga öeldes, et kuidas hiinlased seda müüvad, või on see lihtsalt võltsitud toode
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See on vahepealne 90% kõigist kokaiinisünteesidest, valige lihtsalt oma lähtekemikaal. Nad müüvad seda Hiinast Alibabas, kui olete nii julge
 
Top