Trüptamiin kuni DMT

Blacky

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, ma tean, et selle kohta on tohutult palju küsimusi. Ma tõesti tõesti püüdsin seda küsimust ise lahendada. Üritasin lugeda claydens orgaanilist keemiat, õppida üldisi protseduure ja nii edasi. Ainus asi, mida ma õppisin tho on, kuidas kasutada oma laboriseadmeid õigesti, kuid mitte, kuidas tulla välja oma sünteesi

Ma vajan selleks selget vastust. Mul on kõik peale naatriumtsüanobrohodriidi olemas. Ei ole ka STABi. Olen kuulnud, et STABi saab kergesti teha, aga ma ei ole kunagi kuulnud rohkem kui "seda tehakse atsidhappest ja naatriumborohüdriidist" (see ei ole piisav teave).

Olen kuulnud, et dmt on võimalik teha triptamiinist naatriumborhüdriidi kaudu. Tuleb lihtsalt hoida reaktsioonitemperatuur madalal. Aga mis on täpne kraadide arv? Mis on "madal reaktsioonitemperatuur"??? 0 kraadi Celsiuse järgi? 10 kraadi Celsiuse järgi? 5 kraadi Celsiuse järgi?

Ma otsisin sõna otseses mõttes läbi iga roodiumi postituse selle kohta. Mõned inimesed ütlevad, et nad on seda edukalt teinud, mõned ütlevad, et see ei toimiks. Mida ma peaksin uskuma? Ma ütleksin, et ma lihtsalt katsetaksin kuni see toimib, aga mul ei ole seadmeid, et eristada nmt dmt-st ja proovimine kuni see toimib oleks kallis.

Nii et teil on mingeid vastuseid sellele? Kas see on võimalik ja kui jah siis kuidas?
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Nii cyano kui ka stab on ebavajalikud, tavaline boro töötab hästi. Soolase veega jäävann on piisavalt hea, et hoida reaktsioonikolvis termot ja jälgida boro lisamist, et reaktsioonitemperatuur ei tõuseks.
 

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Õhukese kihi kromatograafia, (tlc)s on hea viis reaktsiooni kulgemise, kvalitatiivsete vaheproduktide ja toodete taseme jälgimiseks. Te peaksite seda uurima, kui ur ei ole tuttav, samuti kolonnkromatograafia ja vaakumdestillatsioon, mõlemad on võimalused lõpptoote puhastamiseks, et eemaldada nmt/trüptamiin/pooltoode sitt. Mäletan ka, et nägin midagi meetodi kohta, mis kasutas kuivjää tagasi nexus'is. Kui ma mäletan õigesti, siis teooria on CO2-induktsioon amiini juures.
 

highTEMPO

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
vaadake shulgini sünteesi tikhal. Käib läbi kvaternaarsete amiinisoolade, kui ma õigesti mäletan. Parem kui reduktiivne aminatsioon siin ma arvan, võib alustada trüptamiini reageerimisest üleliigse metüüljodiidiga, seejärel ühe metüülrühma lõhestamine
 

Hailstorm

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Postitasin köögisõbraliku meetodi, mis sobib algajatele. Otsige metüültosülaati.
 
Top