[TUTORIAL] Kuidas panna LSD Blotters (LSD-lehed)

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
//Sierra 'uuendab seda õpetust lähitulevikus fotodega.

Kõige olulisemad neist, mikromõõtjad on jama! Nad annavad teile ebaühtlase kihi üle lehe, eriti kui panete suure etanoolilahusega, sest lehe üks külg aurustub ja tõmbab vedelikku küljest, millele te jätkate tilkade lisamist. Seega on sellel poolel, millele te alustate laotamist, suuremad doseerimislehed. Me oleme seda tegelikult laboratoorselt katsetanud ja selle tulemuseks on 10-15% erinevus lehe ühelt küljelt teisele, sõltuvalt sellest, kui kiiresti te suudate tilka lisada ja kui palju etanooli te kasutate.

Ma vihkan neid TEKe. Ja ma olen kindel, et TT on neid kirjutanud, et potentsiaalset konkurentsi üle kuradima panna. Võib-olla olen ma vandenõuteoreetik, aga kellelgi, kes paneb lahtiselt ühe tabeli korraga, on tõsiselt vigane loogika ja ma ei suuda ette kujutada, et nad panevad neid koguseid selle meetodi abil.

Teiseks, kõrge etanoolisisaldus on halb. Esiteks, LSD ei taha tõesti lahustuda etanoolis, sellepärast peab teie lahuses olema mingi % H2O. Ja mis veelgi tähtsam, teie lehtedelt kiiresti aurustuv lahus annab vähem ühtlase kihi, kui need loomulikul teel aeglaselt toatemperatuuril kuivavad. Ainus eelis kõrge etanoolisisaldusega lahuse kasutamisel on see, et lehed kuivavad kiiremini. Ma ei tea, kuidas teie, aga minu jaoks on lehtede paigaldamine püha kunst, ja aja võtmine ning selle tegemine armastuse ja hoolega on väga oluline.

Ma teen seda ikka veel vanakooli moodi. Kvaliteetne destilleeritud viina. 40V. Kastan lehed täies küllastumises ja jätan nad aeglaselt kuivama, lamades kuivamisalusele asetatud. Jätke need üleöö ja kui tagasi tulete, on nad valmis.

Kõrge H2O-sisalduse tõttu kõverduvad lehed, nii et paneme need kokku ja vaakumpakendame need kõik, vajutame seda üleöö millegi raske alla, ja kui te tulete uuesti pakendit avama, on teie plekkpaber krõbe ja täiuslik.

Selle asemel, et edasi rantida, paigutan ma nüüd lihtsalt TEKi:

Teil on vaja:
1: 0,001g kaalud
2: Väike spaatel/lusikas
3: 60 cm3 süstal
4: Teflonist kandik, mille lame alus on suurem kui üks lehekülg teie blotter art (küpsetusplaat on ideaalne).
5: 10 x võrgusilma kuivatusrestid (ideaalsed on kookide küpsetamise restid)
6: 2 x 250ml keeduklaas või klaas (teie lahuse jaoks)
7: Magnetiline segisti
8: 10 x lehekülje blotter art (20x25 tab või 30x30 tab)
9: 10 x paar nitriilkindaid
10: ühekordseks kasutamiseks mõeldud paberrätikud
11: Lahusti etanool:H2O (kolmekordselt destilleeritud viina piisab)
12: LSD-kristall
Selles näites kasutame lahustina Grey Goose'i viina, mille etanool:H2O suhe on 4:6. Inimesed kasutavad tavaliselt suuremat etanooli:H2O suhet. Seda peamiselt selleks, et kiirendada kuivatusprotsessi, kuna etanool aurustub palju kiiremini kui H2O. Esiteks, kui te soovite kasutada kõrgemat suhet, ostke lihtsalt 151-proovilist Ever-clear'i (75,5V), mitte aga 95V-sorti ja püüdke seda siis vodkaga lahjendada. Nii on teil etanooli ja H2O suhe 3:1 ja te teate, et see suhe on alati täpselt sama. Kui te segate Ever-clear'i ja Grey Goose'i, ei saa te kunagi iga kord sama suhet ja see mõjutab teie lehtede maksimaalset küllastumist, sest kustutuspaberile mahub väga erinev kogus etanooli võrreldes H2O-ga.Minu isiklik valik on lihtsalt jääda Grey Goose'i puhul suhte 6:4 juurde. Esiteks, LSD-l on H2O-s palju suurem lahustuvus võrreldes etanooliga, nii et meie väärtuslik kristall lahustub 6:4 lahuses palju kiiremini ja kergemini. Teiseks, lahusega töötades aurustub paratamatult teatav kogus alkoholi, mis muudab LSD kontsentratsiooni kõrgemaks. See tähendab, et viimast lehte, mida te panete, doseeritakse alati kõrgemalt kui esimest. Mida suurem on alkoholisisaldus, seda kiiremini aurustub ja seda suurem on erinevus lehtede vahelises doseerimises. Ja lõpuks, ilmselgetel põhjustel kuivab 6:4 suhe aeglasemalt ja ühtlasemalt.Ma ei kavatse nüüd öelda, et mõne lehe panemisel on monumentaalne erinevus 6:4 ja 3:1 või isegi 4:1 kasutamise vahel. Aga kui te panete 50-100, nagu meie, siis on lahuse aurustumiseks rohkem aega, ja 4:1 suhtega lahus aurustub tundide jooksul, mis kulub selle protsessi lõpuleviimiseks, märkimisväärne kogus.Enne laotamist vajame suurt tööpinda, kus saame välja panna oma kuivatusrestid ja teflonaluse, samuti on meil ruumi kristallide kaalumiseks ja lahusti mõõtmiseks. Ohutu töökeskkonna säilitamiseks tuleb alati kanda nitriilkindaid ning kõik pinnad tuleb regulaarselt pühkida veega ja kuivatada ühekordsete rätikutega. Kõik jäätmed tuleb panna selleks ettenähtud anumasse, topeltkotti ja pärast töö lõppu ära visata.Kasutame oma trükipaberite valmistamiseks 20x25-lehti, 220 gm paksust trükipaberit, ja paneme trükipaberit 100 g tabeli kohta. Esimene asi, mida me peame tegema, on välja selgitada ühe blotteri lehe maksimaalne küllastuspunkt. Selleks peame ohverdama mõned leheküljed oma kunstiteost, kuid on oluline, et me teaksime seda teavet, seega peaksite veenduma, et teil on lisa. Kui teie käsutuses on 500 lehekülge, siis ma võtaksin 20 lehekülge, sest see suurendab oluliselt mõõtmise täpsust. Kui mõtlete laotamata lehekülje maksumusele võrreldes laotatud lehekülje maksumusega, siis on ilmselgelt mõistlik kaotada paar laotamata lehekülge, et tagada, et teie laotatud leheküljed oleksid võimalikult täiuslikud.Me valame mõnda lahustit (viina) ühte keeduklaasi, seejärel mõõdame süstlaga 200 cm3 oma teflonklaasi. Seejärel kastame iga meie 10 lehekülge 25x20 tabloodist lahustisse, jättes iga lehe täielikult vee alla, kuni see on täielikult küllastunud, ja asetame need kuivamiseks tasakesi meie riiulitele. Protsess peaks olema selline, et leht kastetakse, oodatakse minut, kuni see küllastub, seejärel tõstetakse leht lahusest välja, oodatakse, kuni see ei tilgu enam, seejärel pööratakse lehte 180 kraadi ja hoitakse paar hetke ning seejärel asetatakse leht tasakesi kuivamishoidikule.Kui asetate kunstiteose kandikule, asetage see valge küljega ülespoole, et oleks näha, millal lahusti on lehe täielikult küllastanud. Pange see salve ja kallutage salve ettevaatlikult küljelt küljele, nii et leht on lahustisse uppunud. Te kannate nitriilkindaid, nii et saate sõrmedega lehte ettevaatlikult liigutada, kuni näete, et see on valmis välja võtta. Esialgu võib kuluda umbes minut, et leht maksimaalselt vedelikku imenduks, seega töötage aeglaselt ja metoodiliselt. Kui kõik lehed on kastetud, võtame süstla ja mõõdame, kui palju lahustit on teflonist salve jäänud. Selles näites ütleme, et salve on jäänud 80 cm3 viina. Nüüd veidi lihtsat matemaatikat:
200cc - 80cc = 120cc
120 cm3 / 10 lehekülge = 12 cm3 lehekülje kohta.
Seega teame nüüd, et iga meie lehekülje maksimaalne küllastus on 12cc. Seega, kui me tahame panna 20 lehekülge, siis teeme 12cc x 20 lehekülge = 240cc lahustit, 7 lehekülge = 7x12cc = 84cc ja nii edasi ja nii edasi. Selles näites kavatseme aga katta 10 lehekülge, seega kasutame lahuse loomiseks 120cc lahustit. On selge, et mida rohkem katselehti me kastame, seda täpsem on meie maksimaalse küllastuse arvutamise tulemus lehekülje kohta, nii et kui te saate seda endale lubada, kastke 20 või 30 lehte. Seejärel tuleb need ilmselgelt ära visata ja kasutada uusi lehti tegelikuks laotamiseks.Järgmisena tahame välja selgitada, kui palju kristalli peame kasutama, et saavutada 100 g ühe lehe kohta. See on veelgi lihtsam matemaatika:
1 tahvel = 100ug = 0,0001g.
1 leht = 20x25 tableti = 500 tabeli.
0,0001g x 500 tabletti = 0,05g lehekülje kohta.
0,05g x 10 lehekülge = 0,5g
Nüüd, kui kõik on valmis, saame luua lahuse, millega me paneme oma 10 lehekülge 500 x 100ug plekist. Me kasutame oma väikest spaatlit/lusikat ja meie mg kaalusid, et kaaluda 0,5g LSD-kristalli ja asetada see ettevaatlikult ühe meie keeduklaasi põhja. Seejärel täidame teise keeduklaasi lahustiga (vodka) ja mõõdame süstlaga 120 cm3 0,5 g LSD-kristalli sisaldavasse keeduklaasi. Lõpuks asetame oma keeduklaasi magnetilise segisti peale ja laseme sellel vedelikku õrnalt keerutada, kuni kogu kristall on lahusesse lahustunud. Selleks võib kuluda umbes 15 minutit, nii et olge kannatlik.Kui kõik kristallid on lahustunud, saame valada 120 ml lahust meie teflonklaasi ja nagu varemgi, kastame kõik meie lehed lahusesse, kuni need on täielikult küllastunud, asetades need kuivamiseks riiulitele. Viimase lahuse jaoks on tõenäoliselt vaja rebida lõplik leht väiksemateks ruutudeks, kallutada laotamise trey ühele küljele ja leotada iga 5x5 ruudu ükshaaval lahuses, et veenduda, et igaüks neist on täielikult küllastunud.Teise võimalusena võiksime kasutada süstalt, et mõõta 12 cm3 lahust korraga ja kanda seda ükshaaval lehtedele, kui need kuivamishoidikul istuvad. Minu isiklik arvamus on siiski, et maksimaalse küllastumise saavutamiseks ühtlaselt üle kogu lehe on kastmine tõhusam, isegi kui me peame lõpuks osa või kogu lõpliku lehe ära visama, sest viimast lahust on raske sisse imeda meie laotussalvest. Mõned katsed siin ilma kristallideta lahuses aitavad teil leida oma eelistatud meetodi.Nüüd jätame oma lehed riiulitele, kuni need on täiesti luukuivad. Seda, et nad on korralikult kuivanud, saame teada sellest, et lehed kõverduvad. Kuivamisprotsessi kiirendamiseks võiksime kasutada ventilaatorit või fööni külma seadistusega, kuid mina isiklikult eelistan lasta neil loomulikult kuivada, sest see tagab kristallide võimalikult ühtlase jaotumise. Loomulik kuivamine võtab normaalsel toatemperatuuril umbes 8-12 tundi. Seejärel võime leheküljed virnastada ja vaakumpakendada neid umbes päevaks, kuni nad lähevad jälle täiesti tasaseks.Nüüd, kui lehed on laotud, on jäänud vaid kogu varustuse puhastamine rohke veega, kuivatamine ühekordsete pabertaskurätikutega, kui te seda teete, ja seejärel jäätmete ohutu kõrvaldamine. Ei ole hea mõte kasutada puhastusvahendeid oma laotamisvahenditele, sest kõik pesuvahendi jäägid, mis võivad olla alles järgmisel korral, kui te laotate blotterit, hävitavad teie LSD-kristallid. Isegi igasugune kloor, mis on jäänud järele, kui te lasete oma seadmetel loomulikult kuivada, lagundab teie LSD-tahvlid, kui see satub lahusesse, mistõttu tuleb kõik ära kuivatada ühekordsete paberrätikutega.Kui teie vahekaardid on täielikult kuivanud, on parim viis nende säilitamiseks vaakumkottides ja jahedas pimedas kohas. Õhk põhjustab kristallide lagunemist, sama teeb ka päikesevalgusest tulenev UV-kiirgus ja soojus kiirendab seda protsessi, seega on oluline kõrvaldada need ohud teie väärtuslikule tahvlile.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Kindlasti hõimu veebisaidilt
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Enamik siinsetest õpetustest on kopeeritud teistest allikatest, enamasti roodiumist ja hive'i arhiivist,

Ei olnud õpetust, kuidas jätkata LSD-d (kristallvorm ei ole populaarne müügiks doseerimisprobleemide tõttu). ei ole oluline, kust teadmised pärinevad.
 
View previous replies…

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Muidugi see mater, sa saad kuulsus kirjutada seda ja sa ei kirjutanud seda ja no enamik süntesaatoritest siin on kirjutanud meie armastatud @G.Patton ja @William Dampier, nii et see, mida sa ütled, ei ole trus.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
See on mis tahes kuulsus, nagu ma mainisin palju õpetusi siin on lihtsalt copy-paste koos paranduste ja kommentaaridega.
see ei ole midagi halba, sest me kogume ja postitame siia teadmisi.
Enamik kasutajaid, eriti need, kelle juurdepääs saidile clearnetist ei pruugi teada, kes on Tribe Seuss, kuid nad saavad minu postituse tõttu juurdepääsu sellele ressursile. nagu ma ütlesin, ei ole oluline, kust teadmised pärinevad.
Näide: see õpetus tuli rhodiumist.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-synthesis-via-nabh4-from-mdp2p.5188/
see õpetus oli postitatud hive/rhodium ka varem
teadmised peaksid olema vabad ja kättesaadavad võimalikult paljudele inimestele.
 
Last edited:

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Asi ei ole selles, et seda jagada, vaid selles, et öelda teisele, et te ei kirjutanud seda ❤.
 
Top