Question Tüüpilised hinnad lahtise LSD jaoks?

CuriousChemist4

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere,

Kas kellelgi on hinnangut, milline oleks tänapäeval lahtise LSD koguse (näiteks grammi) hind? Kuidas on hind raamatule (10 lehte) standarddoosi (100-150ug)? Tänud
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tundmata kedagi mis tahes perekonnas, mida te maksate umbes g grammi kohta, muidugi kui te vajaksite mõnda neist inimestest, siis ei küsiks te seda küsimust
 

Chesterlen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Kas te katkestasite ekslikult, kui ütlesite "te maksate umbes __ g grammi eest"? Kas see oleks sarnane hind pigem müümisel kui ostmisel ja riikides peale USA/Kanada, eeldades, et kellelgi on ühendus, kes oleks valmis neid lahtiseid koguseid ostma. Mis oleks hea algne läbirääkimiste summa?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Olles nagu see on selline tehing, mida te teeksite kord elus, võiksite tõenäoliselt pidada läbirääkimisi 5000usd kohta 10g eest . Me tegime tehingu 10 g eest umbes 7 aastat tagasi ja maksime kuus ja pool per . See juhtus ainult sellepärast, et üks meie grupi inimestest oli pereliige ma tõesti soovin teile õnne, kuid kui see juhtuks tänapäeval ma pean minema läbi gamma goblin ja maksma jaehinda andke mulle teada, kuidas asjad kujunevad sorry ma ei saa aidata rohkem .
 
Top